Šachový klub ZBROJOVKA VSETÍN

Šachový klub ZBROJOVKA VSETÍN
 
historie klubu
 
zprávy z klubu
 
soutěže družstev
 
galerie hráčů
 
fotogalerie
 
přebor Vsetína
 
šachové úlohy
 
články
 
mládež
 
historie šachu na Valašsku
 
Valašský šachový klub mládeže

KONEČNÉ POŘADÍ GP MLADŠÍ ŽÁCI

 

 

II.  ROČNÍK  ŠACHOVÉ  GRAND  PRIX  ŠKOLNÍ  MLÁDEŽE  -  REGION  VSETÍN

Konečné pořadí  -  mladší  žáci  (kategorie H-12)  2008 / 2009

 

jméno

škola / oddíl

Fr. Lhota

GP / TB

Karolinka

GP / TB

Bystřička

GP / TB

Vsetín

GP / TB

celkově

GP / TB

1.

Lukaštík Jaroslav

Sokol Ústí

14 / 5

20 /

20 /

20 /

60 / 19˝

2.

Krejča Jakub

ZŠ Hošťálková

18 /

18 /

16 / 6

3 / 4

52 / 18

3.

Kovařík Matyáš

ZŠ Integra Vsetín

20 /

14 / 5

14 /

16 /

50 / 17˝

4.

Kachtík Karel

ZŠ Hošťálková

16 / 5

16 /

12 / 5

14 /

46 / 16

5.

Gargulák Daniel

ZŠ Hošťálková

10 / 4

12 / 5

10 / 5

18 /

40 / 15˝

6.

Černotík Jaroslav

ŠO Bystřička

7 / 4

4 / 4

18 / 6

7 /

32 / 14˝

7.

Fojtů Áron

ZŠ Integra Vsetín

12 /

7 / 4

2 / 4

10 / 5

29 / 13˝

8.

Matúš Rudolf

ZŠ Franc. Lhota

0 / 2

9 /

1 / 4

12 / 5

22 / 13˝

9.

Sicha Marek

ZŠ Huslenky

-

5 / 4

7 / 5

8 / 5

20 / 14

10.

Výchopeň Michal

ZŠ Integra Vsetín

6 / 4

8 / 4

0 / 4

4 /

18 / 12˝

11.

Gabryš Lukáš

ZŠ Jablůnka

-

-

9 / 5

5 /

14 /

12

Matúš Erik

ZŠ Franc. Lhota

1 / 3

3 / 4

0 / 4

9 / 5

13 / 12

13.

Feix Vilém

ZŠ Branky

-

6 / 4

5 /

0 / 4

11 / 12˝

14.

Vraj Karel

ZŠ Hošťálková

4 /

-

0 / 3

6 /

10 / 11

15.

Slavětinský Jan

ZŠ Hošťálková

0 / 3

10 / 5

-

-

10 / 8

16.

Kovář Tomáš

ZŠ Franc. Lhota

9 / 4

0 / 3

0 / 4

0 / 4

9 / 12

17.

Gálik Jakub

ZŠ Hošťálková

-

0 /

8 / 5

0 / 3

8 / 11˝

18.

Indrák David

ZŠ Salvátor VM

8 / 4

0 / 3

0 / 4

-

8 / 11

19.

Gajdoš Daniel

ZŠ Hošťálková

3 /

0 /

4 /

-

7 / 11˝

20.

Trčálek Lukáš

Sokol Ústí

0 / 3

0 / 3

6 / 5

0 / 4

6 / 12

21.

Teleky Marek

ZŠ Integra Vsetín

5 / 4

0 / 3

0 / 3

0 / 3

5 / 10

22.

Molda Martin

ZŠ Jablůnka

-

-

3 /

2 / 4

5 /

23.

Budík Pavel

ZŠ Integra Vsetín

0 / 3

2 / 4

0 / 2

0 / 4

2 / 11

24.

Peredarjuk Daniel

ŠO Bystřička

2 /

-

-

-

2 /

25.

Bartoň Ondřej

ŠO Bystřička

-

1 / 4

0 /

0 / 3

1 /

26.

Dančáková Klára

ZŠ Hošťálková

-

-

0 / 2

1 / 4

1 / 6

28.

Hrbáček Pavel

ZŠ Huslenky

-

0 / 3

0 / 4

0 / 3

0 / 10

29.

Trlica Michal

Sokol Ústí

0 /

0 / 3

0 / 3

0 /

0 /

30.

Dalecký Vojtěch

ZŠ Karolinka

0 / 2

0 / 3

0 /

0 / 3

0 /

31.

Březina Adam

ZŠ Hošťálková

-

0 / 2

0 /

0 / 4

0 /

32.

Jašek Jan

ZŠ Huslenky

-

0 / 3

0 / 4

-

0 / 7

 

Molda Jakub

ZŠ Jablůnka

-

-

0 / 4

0 / 3

0 / 7

 

Hrbáček Pavel

ZŠ Huslenky

-

-

0 / 4

0 / 3

0 / 7

 

Kopecký Petr

ZŠ Jablůnka

-

-

0 /

0 /

0 / 7

36.

Šak Šimon

ZŠ Jablůnka

-

-

0 /

0 / 4

0 /

 

Šulák Pavel

ZŠ Huslenky

-

0 / 2

0 / 4

-

0 / 6

 

Hnátek Jakub

Sokol Ústí

-

-

0 / 3

0 / 3

0 / 6

39.

Adámek Jiří

ZŠ Jablůnka

-

-

0 /

0 / 4

0 /

 

Kovařík Filip

ZŠ Huslenky

-

-

0 / 3

0 /

0 /

41.

Lukaštík Ivan

Sokol Ústí

-

-

0 /

0 /

0 / 5

42.

Hollý Aleš

ZŠ Karolinka

-

0 / 2

0 / 2

-

0 / 4

 

Zapalač Tomáš

ZŠ Karolinka

-

0 / 2

0 / 2

-

0 / 4

 

Kořenek Josef

ZŠ Franc. Lhota

-

-

0 / 4

-

0 / 4

45.

Žamboch Tomáš

ZŠ Jablůnka

-

-

0 /

-

0 /

 

Václavík Zdeněk

ZŠ Huslenky

 

 

0 /

-

0 /

 

Swěnti David

ZŠ Hošťálková

-

-

-

0 /

0 /

48.

Chromčák Michal

ZŠ Huslenky

-

0 / 1

0 / 2

-

0 / 3

 

Daniš Petr

ZŠ Vyhlídka VM

-

-

-

0 / 3

0 / 3

 

Vraj Ondřej

ZŠ Hošťálková

-

-

-

0 / 3

0 / 3

 

Hrbáček Petr

ZŠ Huslenky

-

-

0 / 3

-

0 / 3

 

Maňák Filip

ZŠ Hošťálková

-

-

0 / 3

-

0 / 3

 

Jašková Adéla

ZŠ Huslenky

-

-

0 / 3

-

0 / 3

 

Šrámek Adam

ZŠ Jablůnka

-

-

0 / 3

-

0 / 3

 

Pernický Daniel

ZŠ Vidče

-

0 / 3

-

-

0 / 3

56.

Indráková Lucie

ZŠ Salvátor VM

0 / 1

0 / 0

0 /

-

0 /

 

Garguláková Karolína

ZŠ Franc. Lhota

0 /

-

-

-

0 /

 

Dřevojánek Daniel

ZŠ Jablůnka

-

-

0 /

-

0 /

 

Šimara Adam

ZŠ Huslenky

-

-

-

0 /

0 /

 

Mikulík Lukáš

ZŠ Integra Vsetín

-

-

-

0 /

0 /

 

Mrnuštík Petr

ZŠ Jablůnka

-

-

0 / ˝

0 / 2

0 /

62.

Orság Kryštof

ZŠ Huslenky

-

-

0 / 2

-

0 / 2

 

Reisskup Radim

ZŠ Branky

-

-

-

0 / 2

0 / 2

 

Feix Jiří

ZŠ Branky

-

-

-

0 / 2

0 / 2

 

Karlík Jáchym

MŠ Kateřinice

-

-

-

0 / 2

0 / 2

66.

Zvěřina Jiří

ZŠ Karolinka

-

-

0 /

-

0 /

 

Strnad Jakub

ZŠ Branky

-

-

-

0 /

0 /

 

Dobeš Bob

ZŠ Jablůnka

-

-

-

0 /

0 /

69.

Chrástecký Radek

ZŠ Huslenky

-

-

-

0 / 1

0 / 1

70.

Obšivačová Jana

Valašská Bystřice

-

-

-

0 / ˝

0 / ˝


pozn. hráč ŠKZ Vsetín 

 

zkratky:          GP.......Grand prix body

                      TB........turnajové bod

                      GP - ... výsledek se nezapočítává do GP

 

Do konečné tabulky Grand prix regionu Vsetín se započítávaly nejlepší tři výsledky z jednotlivých turnajů.

Zpracoval: Josef Kovařík, Valašský šachový klub mládeže, o.s.

Ve Vsetíně dne 19. května 2009

 

 

 

copyright © 2018 ŠKZ Vsetín | všechna práva vyhrazena
kontakt kontakt

 | e-mail: 

skz@sachy-vsetin.cz

 | 

webmaster

 | 

admin

nowonet media s.r.o.
TVORBA WWW STRÁNEK • INTERNETOVÉ OBCHODY • 
INTRANET • SEO OPTIMALIZACE • WEBHOSTING 
Vsetín | Horní náměstí 3 | tel.: 605  426 791|
info@nowonet.com | www.nowonet.com

   chir  bomex   

   GLASS SERVICE

 

Zde je místo pro vaši reklamu.
kontakt: radek@zadrapa.cz

 

 vskm    vsetin



zk