Šachový klub ZBROJOVKA VSETÍN

Šachový klub ZBROJOVKA VSETÍN
 
historie klubu
 
zprávy z klubu
 
soutěže družstev
 
galerie hráčů
 
fotogalerie
 
přebor Vsetína
 
šachové úlohy
 
články
 
mládež
 
historie šachu na Valašsku
 
Valašský šachový klub mládeže

BYSTŘIČKA 2009

 

BLESKOVÝ TURNAJ TŘÍČLENNÝCH DRUŽSTEV    -   25.4.2009   -   27. ročník

Bystřička 2009

 Los

 družstvo/kolo

  1     2    3     4     5     6     7    8     9   10   11   12   13     body   pořadí

   1.

 Vidče

  x     2    3     2     2     0   0,5  0,5  0,5   2    1     2     3      18,5        7

   2.

 Karolinka B

  1     x    0   1,5    0     0     0     1    1    1,5  1     0     1        8,0      11

   3.

 ŠKZ Vsetín

  0     3    x     1   2,5   0,5  0,5   2    1     3    2     3     3      21,5        4

   4.

 Podhradní Lhota B

  1   1,5   2     x     1     1     1     3    2     3   1,5   1     2      20,0        6

   5.

 ŠK Svinov

  1     3   0,5   2     x     2     0     2    0     2    1   0,5  2,5     16,5      10

   6.

 Francova Lhota A

  3     3   2,5   2     1     x    2,5   3    2     3    3   2,5    3      30,5        1  

   7.

 Podradní Lhota A

 2,5   3   2,5   2     3   0,5    x     2    2     3    3     3     3      29,5        2

   8.

 Francova Lhota B

 2,5   2    1     0     1     0     1     x    1     3    2     1     3      17,5        8

   9.

 Valašské Meziříčí

 2,5   2    2     1     3     1     1     2    x     2   1,5  2,5   3      23,5        3

 10.

 Karolinka A

  1   1,5   0     0     1     0     0     0    1     x    0      0    1        5,5      13

 11.

 Zubří

  2     2    1   1,5    2     0     0     1   1,5   3    x      0    3      17,0        9

 12.

 Bystřička A

  1     3    0     2    2,5  0,5   0     2   0,5   3    3      x    3      20,5        5

 13.

 Bystřička B

  0     2    0     1    0,5   0     0     0    0     2    0      0    x        5,5      12

 

Sestavy družstev, ELO  a výsledky hráčů

 

 1. Francova Lhota A  - 30,5

     1. Bolacký Jiří 2220 - 9,5   2. Vratný Radim 2194 - 10,0   3. Běhunčík Josef 2007 - 11,0

 

 2. Podhradní Lhota A  - 29,5

     1. Janíček Jind. 2075 - 8,0   2.Lamper Vlast.1943 - 11,0   3. Kaminský Rudolf 2111 - 10,5

 

 3. Valašské Meziříčí - 23,5

     1. Lev Pavel  2168 - 9,5    2. Bobalík Petr 2023 - 5,5   3. Herman Vladimír 1733 - 8,5

 

 4. ŠKZ Vsetín - 21,5

     1. Parák Dominik 2162 - 6,0    2. Juříček Stanislav 2189 - 8,5   3. Parák František 1733 - 7

 

 5. Bystřička A  - 20,5

     1. Burdík Lubomír 2255 -7,5   2. Michalčák Lubomír 2043 - 6,0    3. Hurta Karel 1851 - 7,0

 

 6. Podhradní Lhota B - 20,0

     1. Staněk Stanislav 2056 - 11,5   2. Uhlíř Jiří 1806 - 5,5    3. Hapka Tomáš 1723 - 3,0

 

 7. Vidče - 18,5

     1. Sušeň Jaroslav 1743 - 2,0    2. Růčka Petr 1988 - 9,0    3. Jasný Stanislav 1858 - 7,5

 

 8. Francova Lhota B - 17,5

     1. Zvardoň Petr 2114 - 7,0    2. Smetana Rostislav 1677 - 4,5    3. Filák Josef 1798 - 6,0

 

 9. Gumárny Zubří - 17,0

     1. Škrobák Petr 1809 - 5,0    2. Krupa Josef 1834 - 4,0    3. Velčovský Josef 1838 - 8,0

 

10. ŠK Svinov - 16,0

      1. Zinglar 1962 - 5,5     2. Adame Vladimír 1975 - 6,0     3. Kořínek Jaroslav 1810 - 4,5


11. Karolinka B
- 8,0

      1. Vlachopulos Eleft. 1825 - 1,0     2. Bambušek Vlad. 1753 - 5,0    3. Klíma Martin 1635 - 2

 

12. Bystřička B - 5,5

      1. Burdík Miloslav 1832 - 1,0    2. Bártek Josef 1536 - 2,0    3. Janouš Libor 1576 - 2,5

 

13. Karolinka A - 5,5

      1. Helis Alan  1250 - 4,0   2. Morávek Štěpán 1250 - 1,0    3. Dorotík 1250 - 0,5

 

o pořadí na posledních místech rozhodl vzájemný zápas
Nejlepší hráči dle šachovnic

1.šachovnice - průměrný koeficient 1959  (prvních 10 hráčů 2067)
    1. Staněk Stanislav  11,5

   2-3. Bolacký Jiří         9,5

   2-3. Lev Pavel           9,5

    4. Janíček Jindřich    8,0

    5. Burdík Lubomír     7,5

    6. Zvardoň Petr        7,0

 

2.šachovnice  - průměrný koeficient 1862  (prvních 10 hráčů 1975)
    1. Lamper  Vlastimil    11,0

    2. Vrátný Radim          10,0

    3. Růčka Petr               9,0

    4. Juříček Stanislav    8,5

    5. Michalčák Lubomír    6,0

    6. Adame Vladimír        6,0

 
3.šachovnice  - průměrný koeficient 1763  (prvních 10 hráčů 1846)

    1. Běhunčík Josef       11,0

    2. Kaminský Rudolf     10,5

    3. Herman Vladimír      8,5

    4. Škrobák Petr            8,0

    5. Jasný Stanislav         7,5

    6. Parák František       7,0

    7. Hurta Karel               7,0

 

 

Zpracoval : Ing. Karel Hurta

copyright © 2018 ŠKZ Vsetín | všechna práva vyhrazena
kontakt kontakt

 | e-mail: 

skz@sachy-vsetin.cz

 | 

webmaster

 | 

admin

nowonet media s.r.o.
TVORBA WWW STRÁNEK • INTERNETOVÉ OBCHODY • 
INTRANET • SEO OPTIMALIZACE • WEBHOSTING 
Vsetín | Horní náměstí 3 | tel.: 605  426 791|
info@nowonet.com | www.nowonet.com

   chir  bomex   

   GLASS SERVICE

 

Zde je místo pro vaši reklamu.
kontakt: radek@zadrapa.cz

 

 vskm    vsetin



zk