Šachový klub ZBROJOVKA VSETÍN

Šachový klub ZBROJOVKA VSETÍN
 
historie klubu
 
zprávy z klubu
 
soutěže družstev
 
galerie hráčů
 
fotogalerie
 
přebor Vsetína
 
šachové úlohy
 
články
 
mládež
 
historie šachu na Valašsku
 
Valašský šachový klub mládeže

GP-MORKOVICE

 
Grand prix Zlínského kraje žáků v rapidu 2008/09 - 4.turnaj 
Organizátor : T.J. Sokol Morkovice              
Ředitel turnaje : Karel Studený                
Datum : 23.05.2009                  
Konečné pořadí H+D 10 Rating-Ř :1070  zisk IV. VT= 4 b.
Poř. Jméno Rtg Oddíl Nar. Body BH. BH. SB. vict GP
1 Náplavová Erika 1100 Kk-Šk Osvětimany 22.02.1999 6,0 21,5 29,5 24,00 6 20
2 Rakušan Miroslav 1250 Sokol Postoupky 04.06.1999 5,5 22,5 30,5 23,25 5 18
3 Kovařík Matyáš 1263 Zbrojovka Vsetín 11.02.1999 5,5 21,0 29,5 22,25 5 16
4 Paul Filip 1250 Šk  Zlín 06.08.1999 5,0 23,0 32,0 20,50 5 14
5 Suchánek Kryštof 1100 Šk  Zlín 15.05.2001 5,0 20,5 29,5 18,00 5 12
6 Phamová Xuan Vi 1100 Šk  Zlín 22.11.1999 5,0 17,0 24,0 17,00 5 10
7 Hronek Martin 1100 Šk  Zlín 06.01.2000 4,5 18,5 25,5 14,25 4 9
8 Mašíček Michal 1100 Šo Kunovice 29.04.1999 4,0 22,5 30,0 14,00 4 8
9 Plášek Jonáš 1100 Sokol Slavičín 04.09.2000 4,0 19,5 27,0 13,00 4 7
10 Vašek Ondřej 1100 Kk-Šk Osvětimany 26.04.2002 4,0 17,5 26,0 12,00 4 6
11 Vraj Karel 1000 Sokol Hošťálková 13.02.2001 4,0 17,5 24,0 10,50 4 5
12 Gálík Jakub 1000 Hošťálková 10.01.2000 4,0 16,5 24,5 10,00 4 4
13 Nekarda Jan 1100 Šk Staré Město 12.02.2000 4,0 16,0 22,0 10,00 4 3
14 Šašinka Albert 1100 DDM Bojkovice 12.11.2000 3,5 23,5 30,5 11,25 3 2
15 Březina Adam 1100 Sokol Hošťálková 02.08.2001 3,5 13,0 20,0 7,25 3 1
16 Zavadil Pavel 1000 Litenčice   3,0 20,0 28,0 11,50 3  
17 Fridrich Tomáš 1100 Šo Kunovice 14.02.2000 3,0 19,5 27,0 9,50 3  
18 Úlehla Michal 1000 Litenčice   3,0 17,0 23,5 6,50 3  
19 Beseda Jiří 1000 Veřovice   3,0 16,5 23,5 7,50 3  
20 Maňák Filip 1000 Sokol Hošťálková   3,0 15,5 21,5 5,50 3  
21 Drábek Kamil 1000 Litenčice   2,5 15,5 21,0 5,75 2  
22 Vraj Ondřej 1000 TJ Sokol Hošťálková   2,5 15,0 22,5 5,25 2  
23 Černochová Leona 1000 Kk-Šk Osvětimany 27.06.1999 2,5 13,0 18,5 4,25 2  
24 Kojecký Jan 1000 Hulín 27.01.1999 2,0 17,5 23,0 4,50 2  
25 Blažek Michal 1000 Sokol Slavičín   2,0 14,0 20,5 2,50 2  
26 Hozza Michael 1000 Osvětimany 06.11.1999 1,5 12,5 18,0 2,75 1  
27 Dančáková Klára 1000 Sokol Hošťálková 27.07.2001 1,5 12,0 17,0 2,25 1  
28 Hronek Štěpán 1100 Šk  Zlín 06.01.2000 1,0 12,0 17,5 1,50 1  

Konečné pořadí H+D 12 Rating-Ř : 1132 zisk IV. VT= 3,5b  III.VT =5,5b
Poř. Jméno Rtg Oddíl Nar. Body BH. BH. SB. vict GP
1 Štefaník Richard 1588 Šk Staré Město 18.01.1998 6,0 21,0 29,5 24,00 6 20
2 Němec Pavel 1100 Šk Staré Město 31.10.1997 5,5 24,0 31,5 23,75 4 18
3 Zatloukal Jakub 1469 Fatra-Slavia 02.05.1997 5,5 22,0 29,5 21,75 5 16
4 Tománek Pavel 1337 Sk Boršice 09.05.1997 5,0 24,0 33,0 22,25 4 14
5 Lukaštík Jaroslav 1100 Sokol Ústí 25.12.1997 5,0 20,0 27,5 18,00 5 12
6 Netušil Jan 1250 Sokol Postoupky 11.07.1997 5,0 18,5 26,0 16,25 4 10
7 Kucián Martin 1250 Šo Tj Zborovice 26.05.1997 4,5 19,0 27,5 14,75 4 9
8 Kolačný David 1100 Šk Staré Město 18.09.1998 4,5 18,5 26,0 13,75 4 8
9 Juřena Matyáš 1250 Šk  Zlín 22.04.1997 4,0 22,0 30,5 15,50 4 7
10 Scheichenost Michal 1000 Sokol Postoupky 20.11.1998 4,0 21,0 30,0 15,50 4 6
11 Skrášek Adam 1100 Šo Kunovice 11.12.1997 4,0 20,0 28,5 15,00 3 5
12 Krejča Jakub 1250 Sokol Hošťálková 03.12.1998 4,0 20,0 27,5 13,00 3 4
13 Kovařík Václav 1250 Šk  Zlín 16.04.1998 4,0 18,5 24,5 10,00 4 3
14 Kachtík Karel 1250 Sokol Hošťálková 04.10.1998 4,0 18,0 26,0 13,00 3 2
15 Šimčáková Julie 1250 Sokol Postoupky 06.12.1998 4,0 17,0 24,5 11,00 4 1
16 Krmíček Antonín 1100 Šo Kunovice 11.11.1998 4,0 14,5 20,5 10,75 3  
17 Hofírek Benedikt 1250 Prace u Brna 27.03.1999 3,5 19,0 26,0 11,50 3  
18 Křivák Tomáš 1100 Šk Staré Město 26.12.1997 3,5 16,5 24,0 9,00 3  
19 Gottwaldová Julie 1100 Kk-Šk Osvětimany 06.01.1997 3,5 15,5 22,0 7,75 3  
20 Schaferová Denisa 1100 Hulín 15.06.1998 3,0 17,5 24,5 7,00 3  
21 Výchopeň Michal 1100 Sokol Ústí 21.04.1997 3,0 17,0 23,5 7,00 3  
22 Kravic Aleš 1000 Litenčice   3,0 16,5 23,5 6,00 3  
23 Horák Vojtěch 1100 Fatra-Slavia 21.04.1997 3,0 15,5 21,5 7,50 3  
24 Minks Jan 1000 T.j. Sokol Morkovice 08.03.1997 3,0 14,0 18,5 6,00 3  
25 Kunc Ondřej 1000 Sokol Slavičín   3,0 12,5 18,0 5,00 3  
26 Podešva Michal 1000 Hulín 19.02.1997 3,0 11,0 15,0 5,75 2  
27 Gajdoš Daniel 1000 Sokol Hošťálková 12.11.1997 2,5 16,5 22,5 6,75 2  
28 Otradovec Tomáš 1100 Šk Staré Město   2,0 18,0 26,0 6,25 1  
29 Čelůstková Michaela 1000 Šk  Zlín 28.05.1998 2,0 17,0 23,0 4,00 2  
30 Krejčí Vít 1000 TJ Sokol Postoupky   2,0 15,0 21,5 4,50 2  
31 Šonský Zbyněk 1000 Sokol Postoupky 04.01.1997 2,0 15,0 20,5 4,75 1  
32 Tesařík Lukáš 1000 DDM Bojkovice 14.05.1997 1,5 16,0 23,0 4,00 1  
33 Hýsková Veronika 1000 T.j. Sokol Morkovice 04.07.1998 1,5 13,5 19,0 3,00 1  
34 Hrabalová Kristýna 1000 Litenčice   1,0 13,0 18,5 1,50 1  

Konečné pořadí H+D 14 Rating-Ř : 1294 IV.VT=2,5b III.VT= 4b.  
Poř. Jméno Rtg Oddíl Nar. Body BH. BH. SB. vict GP
1 Karlík Ondřej 1854 Sokol Hošťálková 26.01.1995 5,5 21,0 29,5 22,25 5 20
2 Mrkus František 1668 Šk Staré Město 23.04.2000 5,5 19,5 27,5 21,00 4 18
3 Fusková Martina 1462 Šk Staré Město 07.05.1998 5,0 21,5 30,0 20,25 4 16
4 Navrátil Marek 1250 TJ Sokol Postoupky 21.02.1995 5,0 17,5 26,5 15,50 5 14
5 Pfeffer Dominik 1675 Sk Boršice 21.03.1995 4,5 22,5 31,5 18,75 4 12
6 Indra Josef 1360 Sokol Postoupky 30.07.1996 4,0 22,5 32,0 16,25 3 10
7 Janska Petr 1584 Sk Boršice 29.04.1996 4,0 19,5 28,0 14,00 3 9
8 Stuchlý Ondřej 1543 Šk Staré Město 14.04.1999 4,0 19,5 27,0 13,00 3 8
9 Richter Michael 1515 Sokol Postoupky 24.12.1995 4,0 18,0 25,0 10,50 3 7
10 Vlček Jiří 1000 Šk  Zlín 11.05.1995 4,0 15,0 23,0 10,00 3 6
11 Slabá Lenka 1297 Sk Boršice 07.02.1996 3,5 18,0 27,0 10,00 3 5
12 Náplava Lukáš 1250 Kk-Šk Osvětimany 12.01.1996 3,5 18,0 25,5 12,25 3 4
13 Blechová Lenka 1426 Kk-Šk Osvětimany 25.04.1996 3,5 15,5 23,0 6,75 3 3
14 Danyuk Pavlo 1100 Šo Kunovice 30.04.1996 3,0 17,5 26,5 8,50 3 2
15 Hrabal Matěj 1100 Šk Staré Město 27.07.1996 3,0 17,5 26,0 6,50 3 1
16 Trčálek David 1000 Sokol Ústí 02.12.1996 3,0 16,0 23,5 7,50 2  
17 Kadlík Libor 1000 Litenčice   3,0 15,5 25,0 9,50 2  
18 Zavadil Petr 1000 Litenčice   3,0 15,0 21,5 6,50 2  
19 Bednařík Josef 1000 Sokol Hošťálková 21.11.1996 3,0 14,0 22,5 5,50 2  
20 Vavrušová Andrea 1100 Kk-Šk Osvětimany 25.04.1996 2,0 14,0 22,0 4,00 1  
21 Červený Tomáš 1000 DDM Bojkovice 01.12.1996 1,0 12,5 22,0 3,50 0  

copyright © 2018 ŠKZ Vsetín | všechna práva vyhrazena
kontakt kontakt

 | e-mail: 

skz@sachy-vsetin.cz

 | 

webmaster

 | 

admin

nowonet media s.r.o.
TVORBA WWW STRÁNEK • INTERNETOVÉ OBCHODY • 
INTRANET • SEO OPTIMALIZACE • WEBHOSTING 
Vsetín | Horní náměstí 3 | tel.: 605  426 791|
info@nowonet.com | www.nowonet.com

   chir  bomex   

   GLASS SERVICE

 

Zde je místo pro vaši reklamu.
kontakt: radek@zadrapa.cz

 

 vskm    vsetin



zk