Šachový klub ZBROJOVKA VSETÍN

Šachový klub ZBROJOVKA VSETÍN
 
historie klubu
 
zprávy z klubu
 
soutěže družstev
 
galerie hráčů
 
fotogalerie
 
přebor Vsetína
 
šachové úlohy
 
články
 
mládež
 
historie šachu na Valašsku
 
Valašský šachový klub mládeže

VSETÍN 2009

 

             34.ročník 
             Přebor Vsetína 2009 - FIDE Open  (4.7. - 11.7. 2009)

Poř.

Jméno

FED

Rtg

  Klub

Body

TB 1

TB 2

TB 3

1

Karhánek Pavel

CZE

2198

  ŠK Petřvald U NJ

6,5

38,5

49

34,3

2

Kapusta Petr

CZE

2162

  ŠK Staré Město

6,5

33,5

43

29,3

3

Riška Lubomír

CZE

2220

  SK SPgŠ+G Znojmo

6

38,5

50

32,5

4

Parák Dominik

CZE

2167

  ŠK Zbrojovka Vsetín

6

38

47

29,5

5

Dočekal Jan

CZE

2268

  SK SPgŠ+G Znojmo

6

34,5

44,5

27,8

6

Michalčák Lubomír

CZE

2053

  Sokol Bystřička

6

34

43,5

27,3

7

Fojtík Tomáš

CZE

2127

  SK SPgŠ+G Znojmo

5,5

28,5

36,5

21,5

8

Vrátný Radim

CZE

2199

  ŠK Svinov

5

39,5

50

26,3

9

Uhmann Jan

CZE

2137

  ŠK Bydo Zakřany

5

35,5

45,5

23,3

10

Zajíček Petr

CZE

2009

  ŠK Zbrojovka Vsetín

5

32,5

42

19,3

11

Vlk Miroslav

CZE

2073

  SK SPgŠ+G Znojmo

5

30

39

20,8

12

Straděj Vlastimil

CZE

2098

  ŠK Zbrojovka Vsetín

5

30

38,5

19,5

13

Malčánek Jan

CZE

1864

  Chessmont Rožnov P.R.

5

29,5

39

20

14

Veselský František

CZE

1999

  Sokol Hošťálková

5

28

36,5

18,3

15

Adame Vladimír

CZE

1978

  TJ Valašské Meziříčí

5

26

33,5

18,5

16

Tichý Miroslav

CZE

2076

  TJ Slávia Hradec Králové

4,5

33

41,5

20

17

Hrabovský Vladimír

CZE

2049

  Sokol Francova Lhota

4,5

32,5

42

19,3

18

Koutný Petr

CZE

2112

  ŠK  Zlín

4

38,5

49

21

19

Kahánek Martin

CZE

1938

  Tatra Kopřivnice

4

34,5

45

19

20

Karlík Ondřej

CZE

1910

  Sokol Hošťálková

4

34,5

44,5

19

21

Uhmann Jan  ml.

CZE

1973

  Šachový Klub Lokomotiva B

4

32,5

41,5

15,5

22

Filák Josef

CZE

1841

  Sokol Francova Lhota

4

27

35,5

12,8

23

Wasik Jozef

POL

1846

  Korona Krakow

4

27

34

13,5

24

Štach Jan

CZE

2054

  Šachový Oddíl TJ Dukla Praha

3,5

32,5

41

12,5

25

Folta František

CZE

1825

  TJ Nový Jičín

3,5

32

41

15,3

26

Bartošek Ivan

CZE

1818

  ŠK Zbrojovka Vsetín

3,5

28

35,5

13,3

27

Dobeš Oldřich

CZE

2028

  SK SPgŠ+G Znojmo

3,5

25

33,5

11,3

28

Míčka Jaroslav

CZE

1890

  TJ Nový Jičín

3

30

38,5

11,8

29

Vlachopulos Elefteris

CZE

1853

  ŠO TJ Karolinka

3

29

36,5

10,8

30

Růčka Petr

CZE

1967

  TJ Sokol Valašska Bystřice

3

27,5

36,5

9,25

31

Bobalík Petr

CZE

1962

  TJ Valašské Meziříčí

3

25

33,5

11,5

32

Bzowski Blazej

POL

2191

 

1,5

30,5

38

5,75

 

Národní open

 

 

 

Poř.

Jméno

FED

Rtg

  Klub

Body

TB 1

TB 2

TB 3

1

Jurča Marek

CZE

1775

  ŠK Zbrojovka Vsetín

7,5

37

48,5

40,5

2

Smílek Petr

CZE

1747

  ŠO TJ Sokol Lužná

7

40

51,5

38,5

3

Mieres Petr

CZE

1781

  Sokol Huslenky

6,5

37

47,5

33,3

4

Růžička Jiří

CZE

1733

  ŠK Zbrojovka Vsetín

6

39

50

30,8

5

Foukal Jiří

CZE

1763

  TJ Sokol Valašska Bystřice

6

38

49,5

30

6

Hapka Tomáš

CZE

1768

  Podhradní Lhota

6

36

47,5

29,3

7

Kuneš Jan

CZE

1912

  TJ Slávia Hradec Králové

5,5

35

45,5

25,8

8

Závodný Jaroslav

CZE

1696

  ŠK Zbrojovka Vsetín

5,5

34

45

25

9

Múdrý Jan

CZE

1769

  Sokol Huslenky

5,5

31

41,5

23

10

Bambušek Vladislav

CZE

1722

  TJ Karolinka

5

36,5

47

22,5

11

Urban Jaroslav

CZE

1712

  ner.

5

36,5

47

21,5

12

Závada Jakub

CZE

1629

  TJ Nový Jičín

5

35,5

45

23

13

Surý Jaroslav

CZE

1776

  Sokol Hošťálková

5

35

44,5

22,8

14

Klímek David

CZE

1625

  ŠK Zbrojovka Vsetín

5

34,5

44,5

23,3

15

Parák František

CZE

1781

  Sokol Ústi

5

34,5

44

23,5

16

Románek Zdeněk

CZE

1000

  TJ Sokol Valašska Bystřice

5

32

42,5

20,5

17

Růčka Ondřej

CZE

1645

  TJ Sokol Valašska Bystřice

5

32

41,5

18,3

18

Zátopek Jaroslav

CZE

1684

  ŠK Zbrojovka Vsetín

5

31,5

39,5

18,8

19

Žižka Petr

CZE

1684

  ŠK Zbrojovka Vsetín

4,5

39,5

48

21,8

20

Mostek Jan

CZE

1369

  TJ Vlčnov

4,5

32

40

16,5

21

Klíma Martin

CZE

1661

  ŠO TJ Karolinka

4

33

40

13,5

22

Helis Alan

CZE

1100

  ŠO TJ Karolinka

4

30,5

40,5

14,5

23

Machalec Pavel

CZE

1701

  Mez Vsetín

4

29,5

38

14,5

24

Novák Libor

CZE

1580

  TJ Valašské Meziříčí

4

29

37,5

13,8

25

Kovařík Matyáš

CZE

1263

  ŠK Zbrojovka Vsetín

4

27

34

10,8

26

Orság Josef

CZE

1466

  ŠO TJ Karolinka

4

23,5

32

9

27

Hrtan Vladislav

CZE

1585

  Sokol Ústi

3,5

31,5

39,5

13

28

Vinklárek Robert

CZE

1422

  TJ Nový Jičín

3,5

31

38,5

11,8

29

Lukaštík Jaroslav

CZE

1000

  Sokol Ústi

3,5

27,5

35

10,8

30

Bednařík Josef

CZE

1000

  Sokol Hošťálková

3,5

25,5

33

8,5

31

Kachtík Karel

CZE

1000

  Sokol Hošťálková

3,5

25

31,5

8,75

32

Gajdoš Daniel

CZE

1000

  Sokol Hošťálková

3

24

30,5

8

33

Gargulák Daniel

CZE

1000

  Sokol Hošťálková

3

22,5

28,5

4,5

34

Vychopeň Michal

CZE

1000

  Sokol Ústi

2

22,5

28,5

4,25

35

Panovec  Kryštof

CZE

1000

  ner.

1,5

25,5

31,5

5,5

36

Maňák Filip

CZE

1000

  ner.

1,5

23,5

29,5

2

   

copyright © 2018 ŠKZ Vsetín | všechna práva vyhrazena
kontakt kontakt

 | e-mail: 

skz@sachy-vsetin.cz

 | 

webmaster

 | 

admin

nowonet media s.r.o.
TVORBA WWW STRÁNEK • INTERNETOVÉ OBCHODY • 
INTRANET • SEO OPTIMALIZACE • WEBHOSTING 
Vsetín | Horní náměstí 3 | tel.: 605  426 791|
info@nowonet.com | www.nowonet.com

   chir  bomex   

   GLASS SERVICE

 

Zde je místo pro vaši reklamu.
kontakt: radek@zadrapa.cz

 

 vskm    vsetin



zk