Šachový klub ZBROJOVKA VSETÍN

Šachový klub ZBROJOVKA VSETÍN
 
historie klubu
 
zprávy z klubu
 
soutěže družstev
 
galerie hráčů
 
fotogalerie
 
přebor Vsetína
 
šachové úlohy
 
články
 
mládež
 
historie šachu na Valašsku
 
Valašský šachový klub mládeže

VSETÍN 2011

 
36. ročník Přebor města Vsetína - FIDE Open Přebor Zlínského kraje mužů, žen, juniorů a dorostu
Ředitel turnaje : Ing. V. Straděj             
Hlavní rozhodčí : Mgr. J. Kovařík            
2.7. - 9.7. 2011        
Ø ELO turnaje : 2003              
               
Konečné pořadí po 9. kolech
Poř.   Jméno FED Rtg Klub/Místo Body  PH 1 PH 2
1 IM Sosna Jan  CZE 2389 ŠK  Zlín 7,5 38,5 51  
2 FM Motúz  Karol  SVK 2325 SKS Dubnica nad Váhom 7,5 37,5 49,5  
3   Kováčik Emil  SVK 2204 SKS Dubnica nad Váhom 6 39 50,5  
4   Roubalík Jakub  CZE 2311 ŠK  Zlín 6 36 47  
5   Karlík Ondřej  CZE 2025 Sokol Hošťálková 6 35 45  
6   Kubík Michael  CZE 1913 Beskydská šachová škola o.s. 6 33,5 42  
7   Parák Dominik  CZE 2188 Zbrojovka Vsetín 5,5 37 48,5  
8   Bauma Jiří  CZE 2224 Šachový oddíl TJ DUKLA Praha 5,5 36,5 46,5  
9   Svoboda Rostislav  CZE 1983 ŠK  Zlín 5,5 33,5 43,5  
10   Kapusta Petr  CZE 2159 ŠK Staré Město 5,5 32 42,5  
11 IM Jasný Stanislav  CZE 2366 Beskydská šachová škola o.s. 5 39,5 51,5  
12   Juříček Stanislav  CZE 2137 Zbrojovka Vsetín 5 37,5 47,5  
13   Karhánek Pavel  CZE 2119 VOKD Poruba 5 37 48  
14   Nečada Martin  CZE 2155 Šachový oddíl TJ DUKLA Praha 5 37 46,5  
15   Podoba  Milan  SVK 2143 SKS Dubnica nad Váhom 5 36,5 47,5  
16   Krutina Ivan  CZE 2045 Šachový oddíl TJ DUKLA Praha 5 32 42  
17   Zádrapa Radek  CZE 2026 Zbrojovka Vsetín 5 32 41  
18   Matyska Jiří  CZE 2064 Šachový oddíl TJ DUKLA Praha 5 30 38,5  
19   Hrabovský Vladimír  CZE 2001 Sokol Francova Lhota 5 28,5 36  
20   Straděj Vlastimil  CZE 2066 Zbrojovka Vsetín 4,5 35 44,5  
21   Filák Josef  CZE 1863 Sokol Francova Lhota 4,5 34 43  
22   Sakař Miloš  CZE 2049 Šachový oddíl TJ DUKLA Praha 4,5 32,5 42  
23   Malčánek Jan  CZE 1920 CHESSMONT Rožnov p.R. 4,5 31,5 40,5  
24   Veselský František  CZE 1983 Sokol Hošťálková 4,5 27,5 35,5  
25   Mittelbach Zdenek  CZE 1978 TJ Chlumec 4,5 27 37,5  
26   Růčka Petr  CZE 1944 TJ Sokol Valašská Bystřice 4 32,5 41  
27   Smílek Petr  CZE 1913 Zbrojovka Vsetín 4 31 37  
28   Bobalík Petr  CZE 1938 TJ Valašské Meziříčí 4 30 38,5  
29   Jurča Marek  CZE 1872 Zbrojovka Vsetín 4 29,5 35  
30   Závodný Jaroslav  CZE 1740 Zbrojovka Vsetín 4 24,5 31  
31   Bartošek Ivan  CZE 1911 Zbrojovka Vsetín 3,5 34 43,5  
32   Sýkora Petr  CZE 2027 Šachový oddíl TJ DUKLA Praha 3,5 31 40  
33   Adame Vladimír  CZE 1950 TJ Valašské Meziříčí 3,5 27,5 36  
34   Parák František  CZE 1735 Sokol Ústí 3,5 26,5 34  
35   Motúzová Marta  SVK 1866 SK Pov. Bystrica 3,5 26 31,5  
36   Doškař Miloslav  CZE 1764 Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s. 3,5 25,5 31  
37   Folta František  CZE 1834 TJ Nový Jičín 3,5 25,5 30,5  
38   Románek Zdeněk  CZE 1765 TJ Sokol Valašská Bystřice 3 28 36  
39   Foukal Jiří  CZE 2001 TJ Sokol Valašská Bystřice 3 28 34,5  
40   Vlachopulos Elefteris  CZE 1777 ŠO TJ Karolinka 2,5 27,5 33  
41   Míčka Jaroslav  CZE 1873 TJ Nový Jičín 2,5 24,5 30,5  
42   Capil Dalibor  CZE 1583 TJ Sokol Valašská Bystřice 0,5 24 30,5  


Národní Open 
Ø ELO turnaje : 1474            
               
Konečné pořadí po 9. kolech
Poř. Jméno FED Rtg Klub/Místo Body  PH 1 PH 2
1 Gabryš Lukáš  CZE 1559 Zbrojovka Vsetín 7 36,5 48
2 Bednařík Josef  CZE 1625 Sokol Hošťálková 7 36,5 47,5
3 Bistrý Jaromír  CZE 1799 Spartak Val.Klobouky 6 37 48
4 Kovařík Matyáš  CZE 1668 Zbrojovka Vsetín 6 37 47
5 Holiš Jaroslav  CZE 1590 TJ Nový Jičín 5,5 39 47
6 Vilém Rostislav  CZE 1510 Zbrojovka Vsetín 5,5 36,5 48
7 Bambušek Vladislav  CZE 1675 ŠO TJ Karolinka 5,5 34,5 45
8 Mladý Pavel  CZE 1452 Zbrojovka Vsetín 5,5 34,5 44,5
9 Surý Jaroslav  CZE 1748 Sokol Hošťálková 5,5 32,5 41,5
10 Galetka Jaromír  CZE 1691 Zbrojovka Vsetín 5,5 31 40
11 Múdrý Jan  CZE 1760 Sokol Huslenky 5,5 28,5 37
12 Krejča Jakub  CZE 1703 Sokol Hošťálková 5 33,5 44,5
13 Švagera Jaroslav  CZE 1597 MEZ Vsetín 5 32,5 43,5
14 Bartoš Pavel  CZE 1639 ŠK Liběhrad Libčice/Vlt. 4,5 36,5 47,5
15 Lukaštík Jaroslav  CZE 1490 Sokol Ústí 4,5 36 47
16 Klíma Martin  CZE 1614 ŠO TJ Karolinka 4,5 36 43
17 Růžička Jiří  CZE 1699 Zbrojovka Vsetín 4,5 35 46
18 Žižka Petr  CZE 1744 Zbrojovka Vsetín 4,5 32 40,5
19 Trávníček Zdeněk  CZE 1673 MEZ Vsetín 4,5 31 40
20 Klímek David  CZE 1638 Zbrojovka Vsetín 4 32 41
21 Novák Libor  CZE 1544 TJ Valašské Meziříčí 4 32 40,5
22 Panovec Kryštof  CZE 1361 Zbrojovka Vsetín 4 31 36,5
23 Trčálek David  CZE 1270 Sokol Ústí 4 30,5 37
24 Budík Pavel  CZE 1250 Zbrojovka Vsetín 4 30 37
25 Hrňová Olga  CZE 1000   4 28,5 34,5
26 Vraj Karel  CZE 1250 Sokol Hošťálková 4 26,5 32
27 Hrbáček  Pavel  CZE 1000 Orel Huslenky 4 26 33
28 Trčálek Lukáš  CZE 1267 Sokol Ústí 3,5 29,5 36
29 Gálík Jakub  CZE 1250 Sokol Hošťálková 3 26,5 32,5
30 Vraj Ondra  CZE 1100 Sokol Hošťálková 3 23,5 28
31 Hurtík František  CZE 1000 Zbrojovka Vsetín 1 25,5 31
32 Hrbáček  Petr  CZE 1000 Orel Huslenky 0 26 31,5
               
Poznámka
Pomocné hodnocení1: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)    
Pomocné hodnocení2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)    

Bleskový turnaj 
Organizátor : ŠK Zbrojovka Vsetín          
Ředitel turnaje : ing. Vlastimil Straděj        
Hlavní rozhodčí : Mgr. Josef Kovařík        
5.7. 2011            
Ø ELO turnaje : 1779            
                 
Konečné pořadí po 13. kolech
Poř.   Jméno FED Rtg Klub/Místo Body  PH 1 PH 2
1   Kratochvíl Karel  CZE 2224 Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s. 10 86,5 102
2   Karlík Ondřej  CZE 1982 Sokol Hošťálková 9,5 87,5 104
3   Juříček Stanislav  CZE 2121 Zbrojovka Vsetín 9 84,5 100
4   Krutina Ivan  CZE 2044 Šachový oddíl TJ DUKLA Praha 8,5 87,5 99,5
5   Zvardoň Petr  CZE 2025 Sokol Francova Lhota 8,5 85,5 102
6   Staněk Stanislav  CZE 2081 Podhradní Lhota 8,5 84,5 101
7   Jasný Igor  CZE 1994 Sokol Vidče 8,5 83 97
8   Zádrapa Radek  CZE 2022 Zbrojovka Vsetín 8 88 105
9   Uhlíř Jiří  CZE 1902 Podhradní Lhota 7,5 84 99,5
10   Vykydal František  CZE 2126 Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s. 7,5 82,5 98,5
11   Eichler Břetislav  CZE 1689 Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s. 7,5 78,5 94,5
12 FM Bělunek Vladimír  CZE 2278 Tatran Litovel 7 87,5 104
13   Závodný Jaroslav  CZE 1825 Zbrojovka Vsetín 7 81 90,5
14   Bělunek Zdeněk  CZE 1936 ŠO TJ Zašová 7 75,5 89,5
15   Tkadleček Petr  CZE 1676 T.J. Frenštát pod Radhoštěm 7 69 79,5
16   Sakař Miloš  CZE 2035 Šachový oddíl TJ DUKLA Praha 6,5 80 90
17   Bednařík Josef  CZE 1625 Sokol Hošťálková 6,5 72 80
18   Šulák Radomír  CZE 1680 MEZ Vsetín 6,5 68 79
19   Gabryš Lukáš  CZE 1559 Zbrojovka Vsetín 6,5 67,5 79
20   Jasný Stanislav  CZE 1882 Sokol Vidče 6,5 64,5 75
21   Bartošek Ivan  CZE 1858 Zbrojovka Vsetín 6,5 60,5 69
22   Vilém Rostislav  CZE 1510 Zbrojovka Vsetín 6,5 57,5 66,5
23   Malina Zdeněk  CZE 1759 ŠO TJ Zašová 6 77 89,5
24   Valenta Josef  CZE 1636 Podhradní Lhota 6 64,5 73
25   Krejča Jakub  CZE 1703 Sokol Hošťálková 6 63 73
26   Mladý Pavel  CZE 1452 Zbrojovka Vsetín 6 57,5 65
27   Kovařík Matyáš  CZE 1668 Zbrojovka Vsetín 5,5 56,5 65,5
28   Sehlyanyk Ivan  CZE 1594 ŠK Šternberk 4 58 66,5
29   Budík Pavel  CZE 1000 Zbrojovka Vsetín 4 57,5 64
30   Trávníček Zdeněk  CZE 1673 MEZ Vsetín 2 61 69,5
31   Panovec Kryštof  CZE 1361 Zbrojovka Vsetín 2 59,5 66,5
32   Jankovský Leo  CZE 1000 ZŠ Vsetín-Rokytnice 0 59,5 68,5




copyright © 2018 ŠKZ Vsetín | všechna práva vyhrazena
kontakt kontakt

 | e-mail: 

skz@sachy-vsetin.cz

 | 

webmaster

 | 

admin

nowonet media s.r.o.
TVORBA WWW STRÁNEK • INTERNETOVÉ OBCHODY • 
INTRANET • SEO OPTIMALIZACE • WEBHOSTING 
Vsetín | Horní náměstí 3 | tel.: 605  426 791|
info@nowonet.com | www.nowonet.com

   chir  bomex   

   GLASS SERVICE

 

Zde je místo pro vaši reklamu.
kontakt: radek@zadrapa.cz

 

 vskm    vsetin



zk