Šachový klub ZBROJOVKA VSETÍN

Šachový klub ZBROJOVKA VSETÍN
 
historie klubu
 
zprávy z klubu
 
soutěže družstev
 
galerie hráčů
 
fotogalerie
 
přebor Vsetína
 
šachové úlohy
 
články
 
mládež
 
historie šachu na Valašsku
 
Valašský šachový klub mládeže

1-LIGA-DOROSTU-4-5-KOLO

 

Dorost Zbrojovky vévodí první lize

Šestice Lukáš Gabryš, Matyáš Kovařík, Jakub Stančík, Áron Fojtů, Pavel Budík, Adéla Bierská potvrdila v sobotu 8. prosince, že na čele první dorostenecké ligy nebyla po úvodním trojkole náhodou. Přivezla dvojí vítězství z Brna, když dopoledne porazila DDM-KME Kuřim v poměru 4½ : 1½ a odpoledne domácí Duras Brno „B" v poměru 4 : 2.

Výsledky na jednotlivých šachovnicích dopadly takto:

DDM-KME Kuřim - Zbrojovka Vsetín 1½ : 4½ (Dumková - Gabryš ½ : ½, Svoboda - Kovařík 0 : 1, Kalabis - Stančík 0 : 1, Liška - Fojtů 0 : 1, Němec J. - Budík 0 : 1, Němec D. - Bierská 1 : 0)

Zbrojovka Vsetín - Duras Brno „B" 4 : 2 (Gabryš - Zuziak 0 : 1, Kovařík - Koukal 1 : 0, Stančík - Glozar 1 : 0, Fojtů - Martirosyan 1 : 0, Budík - Motal 1 : 0, Bierská - Zavadil 0 : 1)

Dvojzápas se hrál ve zvláštním prostředí Všesportovní haly v Brně-Králově Poli, po chodbách chodili mladí judisté, o patro níže probíhaly zápasy v basketbalu a házené. O to více bychom si měli vážit toho, co máme na Zbrojovce, totiž klubovny, která patří jen šachistům, o niž se s nikým nemusíme dělit, neustále schovávat a vyndávat materiál z uzamknutých skříní, jako to mají na Durasu.

Šachisté Durasu mají náročné podmínky ve dvou malých místnostech oddělených křivolakou chodbou, o to příjemnější byla ovšem jejich pohostinnost a vstřícnost vedoucích činitelů mládeže tohoto oddílu. Rádi oplatíme, dostaneme-li k tomu příležitost.

Lukáše, Matyáše, Kubu, Árona, Pavla a Adélu šachově tentokrát doprovázel trenér Ivan Bartošek, v činnosti byly i dvě šoférky, Darina Budíková a Martina Bierská. Velmi příjemná sobota... Díky.

Naše družstvo čeká další dvojkolo v sobotu 26. ledna, tentokrát doma v klubovně Na Lapači. Přijede rovněž stoprocentní tým Slavie Orlové „B" a TJ Ostrava. Půjde tedy o první vzájemný střet týmů bez ztráty kytičky...

Kompletní výsledky prvních pěti kol, rozlosování, soupisky i průběžnou tabulku můžete studovat ZDE.

Josef Kovařík

4.kolo KME-DDM Kuřim -  Zbrojovka Vsetín5.kolo Zbrojovka Vsetín - Duras Brno „B"


Vložte Váš komentář

Vaše jméno:
Váš komentář:
 

Komentáře

7
18.5.2016 4:04:51 - mGfNdcJP02lj
kVzjSvCbhH
 

6
24.12.2012 14:10:41 - UqgWPeKneoxqVS
kyjmYjMklPBJBTDWUG
 

5
24.12.2012 5:40:29 - VoWzuaGWkpgqpXFWMdw
hKLGZjNE
 

4
11.12.2012 0:20:52 - Marek Jurča
Gratuluju! :-) Docela hezké partie ;-)
 

3
10.12.2012 20:05:19 - Matyáš Kovařík
Byla to dobrá sobota. Měli jsme s sebou po kapsách hodně štěstí. Nebudu říkat kdo ho měl nejvíc, žeeee Árone? Myslím si, že na extraligu bychom ještě pomíšlet neměli. Samozřejmě je to rozehráno dobře, ale ještě chybí hodně do konce.Škoda, že naše "céčko" prohrálo v neděli. Vypadalo to s ním dost dobře (i přes mou celkem rychlou prohru)
 

2
10.12.2012 14:19:41 - Vlastimil Straděj
Samozřejmě gratuliji !!! Po přehrání partií jsem však zjistil, že většina umí hrát šachy lépe než předvedli v těchto 2 utkáních.Na další 2 týmy v popředí tabulky by to nemuselo stačit.Věřím, že předvedete ještě lepší výkon, máte na to, je asi potřeba trochu více koncentrace.Bylo by škoda nezkusit postoupit do extraligy a tím zachovat tento tým ještě na příští rok.
 

1
10.12.2012 9:15:48 - Radek Zádrapa
Velká gratulace! Těším se na společné analýzy partií. Zběžně jsem si je přehrál, ještě máme (trošku) co vylepšovat (i u těch, co své partie vyhráli, :-)). Orlová ani Staré Město nejsou z těch, co chyby promíjejí. Ale bez ohledu na semtam chybičky, výsledek je nádherný. Mám radost.
 

copyright © 2019 ŠKZ Vsetín | všechna práva vyhrazena
kontakt kontakt

 | e-mail: 

skz@sachy-vsetin.cz

 | 

webmaster

 | 

admin

nowonet media s.r.o.
TVORBA WWW STRÁNEK • INTERNETOVÉ OBCHODY • 
INTRANET • SEO OPTIMALIZACE • WEBHOSTING 
Vsetín | Horní náměstí 3 | tel.: 605  426 791|
info@nowonet.com | www.nowonet.com

  GLASS SERVICE

Zde je místo pro vaši reklamu.
kontakt: radek@zadrapa.cz

 

 

 

 vskm    vsetinzk