Šachový klub ZBROJOVKA VSETÍN

Šachový klub ZBROJOVKA VSETÍN
 
historie klubu
 
zprávy z klubu
 
soutěže družstev
 
galerie hráčů
 
fotogalerie
 
přebor Vsetína
 
šachové úlohy
 
články
 
mládež
 
historie šachu na Valašsku
 
Valašský šachový klub mládeže

GP-ZK-2013-1

 

Zlato, stříbro, tři bronzy a dvě „brambory" z Bezměrova

Pět kovů na krku přivezli naši borci z prvního turnaje GP Zlínského kraje, který se uskutečnil 30. listopadu v Bezměrově. Štěpán Řezníček a Štěpán Husa vybojovali v desítkách a dvanáctkách bronzovou medaili. Patrik Řezníček skončil mezi nejmladšími čtvrtý, ale přivezl si dokonce zlato, neboť byl nejlepší mezi šachisty do osmi let! A Adéla Bierská, která mezi kluky ve čtrnáctkách obsadila čtvrtou pozici, získala stříbro ve vyhodnocení dívek. A Klárka Dančáková mezi holkami bronz.

Na turnaji startovalo 12 šachistů Zbrojovky Vsetín, poprvé ochutnali atmosféru krajského podujetí jednotlivců i Tomáš Hurtík a Gabriel Kamas, kteří nastoupili v nejmladší kategorii. A zejména Tomáš příjemně překvapil, když se dostal v celkovém pořadí až do horní poloviny! Gabrielova mamka před turnajem trošku trnula, zda vůbec dorazí včas, ale stihli to, a tak si Gabriel ze sedmi kol připsal slušné tři body. Tolik bodů získala i Andrejka Chudějová, stále se zlepšuje! A pozor - zítra má premiéru v „dospěláckém" déčku.

Štěpán Husa potvrdil pohodu z posledních týdnů, která z něj přímo sálá. Má do šachů obrovskou chuť, zahrál si dokonce i v družstvu II. stupně ZŠ Integra na okresním přeboru škol, zvítězil v nočním turnaji v české dámě, pídí se po šachových úkolech, prostě paráda. Štěpáne, moc gratuluju k první „velké" medaili. Martinovi Dvořákovi se podařilo získat tři ze sedmi bodů. A věřím, že se opět zakousne do nejlepších už za dva týdny ve Francově Lhotě.

V nejstarší kategorii nastoupili tři naši kluci a dvě holky. Kromě úspěchu Adély bojovala i Klárka Dančáková, získala čtyři body, mezi holkami skončila třetí, celkově jedenáctá. Šimon Šak, Dan Martinec a Leo Jankovský získali po třech bodech a srovnali se ve třetí desítce konečného pořadí.

Poděkovat bych chtěl dnešním šoférům, Milanovi Řezníčkovi, Martině Bierské, panu Martincovi a paní Urbanové. Kompletní výsledky turnaje i mnohé statistiky můžete studovat na chess-results, můžete vidět i pár fotek od Adama Bierského. A také se můžete krátce vyjádřit v komentáři pod článkem.

Josef Kovařík

foto1

foto2

foto3


Vložte Váš komentář

Vaše jméno:
Váš komentář:
 

Komentáře

8
18.5.2016 3:39:17 - IGs4vz0JJ
rZe5pVJQf
 

7
18.5.2016 1:29:24 - uj2AOGnwux
keWuolHDI4t
 

6
27.10.2014 3:26:37 - pT5l3f7Yu
EdcamqfJgMQl
 

5

5.12.2013 11:19:54 - Vlastimil Straděj
Gratuluji všem, nejen medajlistům.Za to, že se podařilo zajistit velkou účast a výborné výsledky patří dík nejen hlavnímu organizátorovi Pepovi Kovaříkovi, ale také spolupracujícím rodičům, bez kterých by to prostě nešlo.

 

4

2.12.2013 22:29:37 - Josef Kovařík
Podle fotek vidím, že těch medailí u Řezníčků je ještě více !!! Vůbec jsem netušil, že Viktorce Všetulové nepřipadlo stříbro v kategorii do deseti let, ale že ho dostal Štěpán a bronz Patrik. Jinak se nikde holky takto "nevylučují". Snad jen specifika Postoupek... Oč Viktorce méně, o to našim klukům více. První turnaj přinesl kovových placek docela hodně, tak ať to cinká všem borcům Zbrojovky po celou sezónu !!! Třeba už 14. prosince ve Francově Lhotě...

 

3

2.12.2013 13:47:20 - Pavel Mladý
Všem gratuluju k úspěšnému vystoupení. Andrejce, Patrikovi, Štěpánovi a Šimonovi zároveň děkuju za skvělý výsledek v Karolince.

 

2

1.12.2013 21:44:34 - Matyáš Kovařík
Obrovská gratulace pro Štěpána Husu a Štěpána a Patrika Řezníčkovy! Supr úspěch :-)

 

1

1.12.2013 10:35:17 - Radek Zádrapa
Úspěšná výprava, krásné výsledky. Velké poděkování všem, hráčům i rodičům. Gratuluju všem; speciálně Štěpánu Husovi, který zřetelně vstoupil mezi krajskou špičku a Tomášovi s Gabrielem, kteří oba na svém prvním turnaji ukázali, že jsou velmi nadějnými šachisty.

 

copyright © 2019 ŠKZ Vsetín | všechna práva vyhrazena
kontakt kontakt

 | e-mail: 

skz@sachy-vsetin.cz

 | 

webmaster

 | 

admin

nowonet media s.r.o.
TVORBA WWW STRÁNEK • INTERNETOVÉ OBCHODY • 
INTRANET • SEO OPTIMALIZACE • WEBHOSTING 
Vsetín | Horní náměstí 3 | tel.: 605  426 791|
info@nowonet.com | www.nowonet.com

  GLASS SERVICE

Zde je místo pro vaši reklamu.
kontakt: radek@zadrapa.cz

 

 

 

 vskm    vsetinzk