Šachový klub ZBROJOVKA VSETÍN

Šachový klub ZBROJOVKA VSETÍN
 
historie klubu
 
zprávy z klubu
 
soutěže družstev
 
galerie hráčů
 
fotogalerie
 
přebor Vsetína
 
šachové úlohy
 
články
 
mládež
 
historie šachu na Valašsku
 
Valašský šachový klub mládeže

GP-ZK-2014

 

Ve Starém Městě tentokrát bez fanfár

Druhý turnaj GP Zlínského kraje se hrál ve Starém Městě v sobotu 8. února. Po medailových žních v Bezměrově se tentokrát vracela jedenáctka šachistů Zbrojovky Vsetín bez většího úspěchu. Nic tomu nepomohl ani Matyáš, který jel do Starého Města v roli poradce. Turnaj byl rekordně obsazený, zúčastnilo se ho 116 hráčů.

V nejmladší kategorii do 10 let získal Patrik Řezníček 4,5 bodu a čtveřice Štěpán Řezníček, Tomáš Budík, Gabriel Kamas a Matěj Kopecký (zatím tedy jen člen šachového kroužku ZŠ Integra) 4 bodů. Matěj je prvňák a jeho výkon je určitě povzbudivý. A Tomáš Budík i Gabriel určitě zaslouží pochvalu rovněž. Ve spodní části výsledkové listiny zůstali Tomáš Hurtík se 2,5 bodu a Andrejka Chudějová se 2 body.

V kategorii do 12 let nás reprezentoval jen Martin Dvořák, uhrál 4 body a skončil v horní polovině konečného pořadí.

Nejvýše se ve výsledkové listině podařilo dostat Pavlu Budíkovi v kategorii do 14 let. Za 4,5 bodu obsadil sedmé místo. Klára Dančáková uhrála 4 body a celkově byla jedenáctá, Adéle Bierské se zadařilo tentokrát méně a se 3 body zůstala ve spodní polovině tabulky. Kompletní výsledky všech tří skupin najdete ZDE.

Další turnaj GP Zlínského kraje se hraje v Malenovicích 12. dubna. Do té doby ale proběhnou ještě dva turnaje 1. VASTO Tour - 1. března v Jablůnce a 5. dubna ve Valašské Bystřici. A v sobotu 22. března vrchol našeho letošního snažení s naší nejmladší generací - krajský přebor družstev mladších žáků v Bezměrově.

Josef Kovařík


Vložte Váš komentář

Vaše jméno:
Váš komentář:
 

Komentáře

3
18.5.2016 3:56:43 - wW66MxMxcHt
VQVhHmLc
 

2
18.5.2016 0:35:41 - 2lDPimDRC4
AKNJPPWXn
 

1

10.2.2014 20:51:43 - Matyáš Kovařík
Určitě zaslouží pochvalu Klára, která hrála velice pěkné partie, dělala málo chyb, jen pár lehkých přehlédnutí. Adéla se zlomila po prohře ve vyhrané pozici s Luckou Ambrožovou v předposledním kole. V posledním kole ji pěknou hrou dorazila právě její další soupeřka-dívka-Klára. Pavel, kdyby se vyvaroval laciných přehlédnutí, sahal by po medaili. Andrejka měla smůlu, hrála rozmýšlivě, nedělala moc chyb, její hra byla velmi nadějná, jen štěstí chybělo k bodům :-) Štěpán hrál solidně, nepodařilo se mu však vyhnout hrubým chybám, jako třeba 1 tahová vidlička na dámu a krále, což jej stálo lepší umístění. Patrik po prvních 2 vítězstvích trošku "zaspal" a pak se musel dobývat zpět na vrchol. Příště ale určitě bude spolu s Tomášem Budíkem víc bojovat než dají remízu, že jo? :-D

 

copyright © 2019 ŠKZ Vsetín | všechna práva vyhrazena
kontakt kontakt

 | e-mail: 

skz@sachy-vsetin.cz

 | 

webmaster

 | 

admin

nowonet media s.r.o.
TVORBA WWW STRÁNEK • INTERNETOVÉ OBCHODY • 
INTRANET • SEO OPTIMALIZACE • WEBHOSTING 
Vsetín | Horní náměstí 3 | tel.: 605  426 791|
info@nowonet.com | www.nowonet.com

  GLASS SERVICE

Zde je místo pro vaši reklamu.
kontakt: radek@zadrapa.cz

 

 

 

 vskm    vsetinzk