Šachový klub ZBROJOVKA VSETÍN

Šachový klub ZBROJOVKA VSETÍN
 
historie klubu
 
zprávy z klubu
 
soutěže družstev
 
galerie hráčů
 
fotogalerie
 
přebor Vsetína
 
šachové úlohy
 
články
 
mládež
 
historie šachu na Valašsku
 
Valašský šachový klub mládeže

VSETIN-2014

 

Přebor města Vsetína - 39. ročník
Ředitel turnaje : Ing. V. Straděj
Hlavní rozhodčí : Mgr. J. Kovařík
28.6. - 5.7. 2014
Ø ELO turnaje : 1944

 

FIDE Open - konečné pořadí po 9. kolech

Poř. St.č.
Jméno FED Rtg Klub/Místo Body PH 1 PH 2 PH 3
1 2 IM Jasný Stanislav CZE 2369 Beskydská šachová škola o.s. 7,5 41 51,5 42,5
2 10
Juříček Stanislav CZE 2103 Zbrojovka Vsetín 6,5 40 51,5 35,5
3 5
Moravec Vít CZE 2188 TJ Sparta Kutná Hora 6,5 39 50,5 33,75
4 3
Roubalík Jakub CZE 2333 ŠK Zlín 6,5 37 48 31,25
5 1 IM Sosna Jan CZE 2372 ŠK Slavoj Poruba 6 40,5 52 32,75
6 6
Lev Pavel CZE 2170 TJ Valašské Meziříčí 6 36 47,5 29
7 23
Bednařík Josef CZE 1909 Sokol Hošťálková 6 35 45,5 28,5
8 20
Hrabovský Vladimír CZE 1947 Sokol Francova Lhota 6 31 39 23,25
9 4 FM Furman Boris RUS 2232 Moskva 5,5 38 49 28,25
10 11
Parák Dominik CZE 2071 Zbrojovka Vsetín 5,5 35,5 45,5 23,5
11 9
Hastík Svatopluk CZE 2103 TJ Sokol Lázně Velké Losiny 5,5 30 38,5 21,25
12 21
Holman Radek CZE 1929 SK EMKaD Holešov 5 35 45 22,5
13 22
Fusková Martina CZE 1925 Beskydská šachová škola o.s. 5 34,5 44,5 22,75
14 15
Pýcha Patrik CZE 2018 TJ Spartak Vlašim 5 33 41,5 20,5
15 47
Kovařík Matyáš CZE 1648 Zbrojovka Vsetín 5 32,5 42,5 22,25
16 37
Kuchař Matěj CZE 1812 Beskydská šachová škola o.s. 5 32,5 41 21,25
17 12
Zádrapa Radek CZE 2044 Zbrojovka Vsetín 5 32,5 41 20,5
18 16
Kaňáková Natálie CZE 2005 Beskydská šachová škola o.s. 5 31 41,5 20
19 17
Matějovský Ondřej CZE 1993 TJ Spartak Vlašim 5 30,5 39,5 19,25
20 25
Dungl Petr CZE 1897 SK Žamberk 5 30 38,5 20
21 24
Procházka Petr CZE 1904 TJ Jawa Brodce 5 28 38 19
22 28
Štěpán Patrik CZE 1885 Beskydská šachová škola o.s. 5 27 34 17
23 33
Stuchlý Ondřej CZE 1830 ŠK Staré Město 4,5 33,5 42,5 19,5
24 27
Kotyza Bohumil CZE 1892 TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou 4,5 32 41 18,5
25 29
Horák Martin CZE 1881 Sokol Český Brod 4,5 31,5 39,5 16,5
26 36
Čermák Jan CZE 1815 Sokol Český Brod 4,5 31 40,5 19,5
27 13 WCM Pýchová Nela CZE 2043 TJ Spartak Vlašim 4 34 43,5 18,25
28 35
Krejča Jakub CZE 1822 Sokol Hošťálková 4 33,5 43,5 17,5
29 8
Malčánek Jan CZE 2125 CHESSMONT Rožnov p.R. 4 33,5 43 17,5
30 18
Zajíček Petr CZE 1974 Zbrojovka Vsetín 4 33,5 42,5 14
31 34
Bartošek Ivan CZE 1827 Zbrojovka Vsetín 4 32,5 42,5 17
32 14
Smílek Petr CZE 2042 Zbrojovka Vsetín 4 32 39,5 16,5
33 41
Wasik Jozef POL 1786 Krakow 4 31,5 40,5 17,5
34 45
Gabryš Lukáš CZE 1764 Zbrojovka Vsetín 4 30 38,5 13,75
35 30
Kaňák Filip CZE 1864 Beskydská šachová škola o.s. 4 29 37,5 13,5
36 46
Sadil Jan CZE 1714 TJ Spartak Vlašim 4 28,5 36 14,25
37 32
Folta František CZE 1843 TJ Nový Jičín 4 27,5 34 13,25
38 26
Havelka Petr CZE 1893 ŠK KDJS Sedlčany 4 25 35 12
39 48
Štefaník Richard CZE 1647 ŠK Staré Město 3,5 27,5 35 12
40 19
Růčka Petr CZE 1964 TJ Sokol Valašská Bystřice 3,5 25 33 10,75
41 42
Závodný Jaroslav CZE 1786 Zbrojovka Vsetín 3,5 25 32,5 11
42 40
Bíža Miroslav CZE 1790 Tatra Kopřivnice 3,5 25 31,5 8,75
43 39
Vlachopulos Elefteris CZE 1792 ŠO TJ Karolinka 3 28,5 35 9
44 38
Trčálek David CZE 1802 Sokol Ústí 3 25 32 8
45 43
Vinklárek Robert CZE 1784 TJ Nový Jičín 3 25 32 7,75
46 31
Stančík Jakub CZE 1857 Zbrojovka Vsetín 2,5 31 40 9,5
47 44
Hromádka Jaromír CZE 1781 TJ Mořkov 2 24 32,5 4,75
48 7
Koutný Petr CZE 2132 ŠK Zlín 0 19 24,5 0











Národní Open - Konečné pořadí po 9. kolech 

Ø ELO turnaje : 1543

Poř. St.č. Jméno FED Rtg Klub/Místo Body PH 1 PH 2 PH 3
1 1 Macura Emil CZE 2004 Fatra Slavia Napajedla 8 41,5 52,5 46,25
2 2 Lukaštík Jaroslav CZE 1912 Sokol Ústí 6,5 37,5 49,5 33,5
3 17 Gřesová Zuzana CZE 1641 Beskydská šachová škola o.s. 6,5 37 47,5 32,5
4 31 Peterka Josef CZE 1539 TJ Sokol Valašská Bystřice 6,5 35 47 30,5
5 5 Martinec Jan CZE 1780 SK Žamberk 6 37 47,5 30,75
6 18 Helebrand František CZE 1640 TJ Spartak Vlašim 6 35 46 29,25
7 8 Parák František CZE 1724 Sokol Ústí 6 34,5 45,5 27
8 33 Budík Pavel CZE 1536 Zbrojovka Vsetín 6 32,5 41,5 26,75
9 23 Vraj Karel CZE 1605 Sokol Hošťálková 6 27,5 37,5 22
10 4 Mička Norbert CZE 1802 TJ Mořkov 5,5 38 49,5 25,25
11 20 Liška Pavel CZE 1621 Sokol Val.Polanka 5,5 34 41 22
12 7 Beluská Tereza CZE 1756 Beskydská šachová škola o.s. 5,5 31,5 40 22
13 27 Vraj Ondřej CZE 1555 Sokol Hošťálková 5,5 30,5 37,5 19
14 15 Slanicay Gabriel CZE 1661 ŠO Kunovice 5 37,5 48 24,75
15 29 Žídek Daniel CZE 1544 Beskydská šachová škola o.s. 5 34 43,5 20,25
16 14 Růžička Jiří CZE 1667 Zbrojovka Vsetín 5 33 44 20,75
17 21 Vlková Anežka CZE 1616 TJ Spartak Vlašim 5 32,5 40,5 19,75
18 22 Zgarba Radek CZE 1614 Sokol Ústí 5 32 41,5 21,5
19 16 Surý Jaroslav CZE 1650 Sokol Hošťálková 5 28 37 19
20 6 Vilém Rostislav CZE 1766 Zbrojovka Vsetín 4,5 39,5 52 23,5
21 10 Sovadina Martin CZE 1717 SK EMKaD Holešov 4,5 37 46,5 22,5
22 13 Halamíček Radek CZE 1678 Beskydská šachová škola o.s. 4,5 35 44 17,25
23 24 Klímek David CZE 1600 Zbrojovka Vsetín 4,5 33,5 42,5 16,5
24 28 Bierská Adéla CZE 1549 Zbrojovka Vsetín 4,5 31 39,5 18,75
25 9 Palla Rostislav CZE 1717 TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou 4,5 30 39 16,75
26 12 Klíma Martin CZE 1684 ŠO TJ Karolinka 4,5 29 37,5 17
27 45 Ryšánek Jakub CZE 1000 TJ Valašské Meziříčí 4 35,5 45,5 18,5
28 34 Trčálek Lukáš CZE 1480 Sokol Ústí 4 34 42,5 15,75
29 11 Bambušek Vladislav CZE 1686 ŠO TJ Karolinka 4 33 42 16
30 3 Hapka Tomáš CZE 1867 Podhradní Lhota 4 32 41 16,25
31 26 Mladý Pavel CZE 1564 Zbrojovka Vsetín 4 32 40,5 14,75
32 37 Hrbáček Pavel CZE 1367 Sokol Huslenky 4 25,5 32,5 11
33 36 Černotík Jaroslav CZE 1404 Sokol Bystřička 4 25 31 8,25
34 19 Kopal Vladimír CZE 1635 SK Žamberk 3,5 29 37 10,25
35 30 Novák Libor CZE 1541 TJ Valašské Meziříčí 3,5 28,5 36,5 10,5
36 38 Matůš Filip CZE 1335 Sokol Ústí 3,5 26,5 33 9
37 40 Dvořák Martin CZE 1185 Zbrojovka Vsetín 3,5 26 32,5 8
38 32 Adamčík David CZE 1537 TJ Mořkov 3 35,5 46 16,25
39 25 Prda Jan CZE 1580 TJ Valašské Meziříčí 3 32 40,5 11,5
40 44 Mládek Jiří CZE 1000 TJ Valašské Meziříčí 3 29 36,5 9,5
41 35 Haška Filip CZE 1412 Beskydská šachová škola o.s. 3 27,5 35,5 9,75
42 39 Dančáková Klára CZE 1191 Zbrojovka Vsetín 3 24 31 5
43 43 Kovář Matěj CZE 1000 Sokol Ústí 2,5 24,5 31 3,75
44 41 Martinec Daniel CZE 1083 Zbrojovka Vsetín 2,5 21,5 26,5 4
45 42 Budík Tomáš CZE 1000 Zbrojovka Vsetín 1 22,5 30 0,5










Bleskový turnaj - Konečné pořadí po 9. kolech
4.7. 2014 Ø ELO turnaje: 1726

Poř. St.č.
Jméno FED Rtg Body PH 1 PH 2 PH 3
1 1 FM Bělunek Vladimír CZE 2224 8 36 45,5 40
2 2
Zádrapa Radek CZE 2047 6 34,5 44,5 26,25
3 5
Holman Radek CZE 1950 5,5 35 46,5 24,75
4 7
Sadil Jan CZE 1743 5,5 35 44 22,25
5 4
Straděj Vlastimil CZE 1972 5,5 34 43 21,25
6 3
Horák Martin CZE 1977 5,5 32,5 42,5 24,75
7 14
Trčálek Lukáš CZE 1480 5 36 47 23,25
8 6
Strojil Jiří CZE 1797 5 32,5 41,5 19
9 10
Helebrand František CZE 1640 5 29,5 38,5 17,25
10 13
Budík Pavel CZE 1536 4,5 27 34 13,25
11 9
Hrtáň Vladislav CZE 1641 4 30 40 12,5
12 8
Tkadleček Petr CZE 1675 4 29 35,5 13
13 11
Mladý Pavel CZE 1564 3,5 26,5 33 9,5
14 12
Švagera Jaroslav CZE 1564 2,5 28,5 35,5 5,25
15 15
Martinec Daniel CZE 1083 1,5 29 36,5 2,5

 

Poznámka: PH 1,PH 2,PH 3 jsou pomocné hodnocení

 

Partie Přebor města Vsetína 2014 - Fide Open


Partie v pgn ke stažení ZDE

 

 

 

copyright © 2018 ŠKZ Vsetín | všechna práva vyhrazena
kontakt kontakt

 | e-mail: 

skz@sachy-vsetin.cz

 | 

webmaster

 | 

admin

nowonet media s.r.o.
TVORBA WWW STRÁNEK • INTERNETOVÉ OBCHODY • 
INTRANET • SEO OPTIMALIZACE • WEBHOSTING 
Vsetín | Horní náměstí 3 | tel.: 605  426 791|
info@nowonet.com | www.nowonet.com

   chir  bomex   

   GLASS SERVICE

 

Zde je místo pro vaši reklamu.
kontakt: radek@zadrapa.cz

 

 vskm    vsetin



zk