Šachový klub ZBROJOVKA VSETÍN

Šachový klub ZBROJOVKA VSETÍN
 
historie klubu
 
zprávy z klubu
 
soutěže družstev
 
galerie hráčů
 
fotogalerie
 
přebor Vsetína
 
šachové úlohy
 
články
 
mládež
 
historie šachu na Valašsku
 
Valašský šachový klub mládeže

VSETIN-2015

 

Přebor města Vsetína - 40. ročník
Ředitel turnaje : Ing. V. Straděj
Hlavní rozhodčí : Mgr. J. Kovařík
4.7. - 11.7. 2015
Ø ELO turnaje : 2049

FIDE Open - konečné pořadí po 9. kolech

Poř. St.č.
Jméno FED Rtg Klub/Místo Body PH 1 PH 2 PH 3
1 2 GM Cvek Robert CZE 2517 1. Novoborský ŠK 7 40,5 51 5
2 4 IM Plát Vojtěch CZE 2459 TŽ Třinec 7 37,5 48 6
3 6 IM Shkuran Daniil UKR 2404 Ivano-Frankiwsk 6,5 42 53 4
4 1 GM Polák Tomáš CZE 2523 Duras BVK Královo Pole 6,5 41,5 53,5 4
5 3 GM Krejčí Jan CZE 2500 Tatran Litovel 6,5 40,5 51 4
6 8 GM Velička Petr CZE 2397 Šachový klub HM Ostrava 6,5 40 51 5
7 7 IM Plischki Sebastian GER 2398 SK Rinteln 6,5 36 46 5
8 16 IM Weinzettl Ernst AUT 2301 Pöchlarn 6 40 51,5 5
9 19 FM Bělunek Vladimír CZE 2242 Tatran Litovel 6 37,5 47 4
10 12 FM Mudrák Josef CZE 2321 Slavia Kroměříž 6 35 46 5
11 31
Lorenc Tomáš CZE 2102 ŠK Karlovy Vary 6 33 42,5 5
12 9 IM Sosna Jan CZE 2358 ŠK Slavoj Poruba 6 31,5 41,5 5
13 11 FM Motúz Karol SVK 2332 ŠKŠ Dubnica nad Váhom 5,5 40,5 51,5 4
14 5 IM Golubka Petr UKR 2407 Lwiw 5,5 39,5 51,5 3
15 13 FM Obšivač Josef CZE 2318 Agentura 64 Grygov 5,5 39 49,5 4
16 20 IM Babula Milan CZE 2235 TŽ Třinec 5,5 37,5 47 3
17 14 FM Rabatin Jakub CZE 2317 Beskydská šachová škola z.s. 5,5 36 47 3
18 23
Steiner Bruno AUT 2198 Favoriten Wien 5,5 34,5 44,5 4
19 25
Kozel Jiří CZE 2175 Beskydská šachová škola z.s. 5,5 33,5 43 5
20 10 IM Strebkovs Andrejs LAT 2356 Lotyšsko 5,5 32,5 42,5 5
21 29
Koziol Kamil POL 2132 MKSz Rybnik 5 39 49,5 3
22 41 WCM Pýchová Nela CZE 1992 TJ Spartak Vlašim 5 34,5 44,5 4
23 30
Zvára David CZE 2116 TJ Spartak Vlašim 5 33,5 44 3
24 22
Moravec Vít CZE 2233 TJ Sparta Kutná Hora 5 33,5 43 4
25 18 IM Nester Ihor UKR 2268 Lwiw 5 33 44 3
26 17 IM Ganaus Hannes AUT 2283 Pöchlarn 5 33 43 4
27 34
Bednařík Josef CZE 2085 Sokol Hošťálková 5 33 42 4
28 33
Kapusta Petr CZE 2088 ŠK Staré Město 5 32,5 42,5 4
29 32
Malčánek Jan CZE 2098 CHESSMONT Rožnov p.R. 5 32 41,5 4
30 50
Smilek Petr CZE 1957 Zbrojovka Vsetín 5 32 40 4
31 36
Pýcha Patrik CZE 2049 TJ Spartak Vlašim 5 32 39,5 4
32 24
Kováčik Emil SVK 2194 ŠKŠ Dubnica nad Váhom 5 29 38,5 3
33 45
Straděj Vlastimil CZE 1975 Zbrojovka Vsetín 5 29 38 3
34 21 FM Šklíba Martin CZE 2233 Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s. 4,5 36,5 47 3
35 53
Domanski Lukasz POL 1934 Akademia szachowa Gliwice 4,5 35,5 45,5 4
36 55
Horák Martin CZE 1927 TJ Spartak Vlašim 4,5 34,5 43,5 4
37 39
Štěpán Patrik CZE 2004 Beskydská šachová škola z.s. 4,5 34 41,5 3
38 15 FM Karlík Vladimír CZE 2307 Slavia Kroměříž 4,5 33,5 42,5 2
39 47
Matějovský Ondřej CZE 1968 TJ Spartak Vlašim 4,5 31,5 41 3
40 40
Zádrapa Radek CZE 2000 Zbrojovka Vsetín 4,5 30,5 37,5 3
41 27 FM Bombek Peter SVK 2153 ŠKŠ Dubnica nad Váhom 4,5 30 39 1
42 51
Krejča Jakub CZE 1946 Sokol Hošťálková 4,5 29,5 38,5 2
43 54
Hruška Vladimír CZE 1934 ŠK Střelice 4,5 29,5 37 3
44 37
Hradecký Ivo CZE 2028 TJ Spartak Vlašim 4,5 28,5 37,5 3
45 78
Ambrožová Lucie CZE 1642 ŠK Staré Město 4 36 46 3
46 49
Lýsek Lukáš CZE 1959 Šachový oddíl TJ Dukla Praha 4 32 41,5 1
47 28
Koutný Petr CZE 2138 TJ Vlčnov 4 31,5 41,5 4
48 35
Hastík Svatopluk CZE 2052 TJ Sokol Lázně Velké Losiny 4 31,5 40,5 3
49 42
Krutina Ivan CZE 1990 Šachový oddíl TJ Dukla Praha 4 31 41 2
50 57
Stuchlý Ondřej CZE 1923 ŠK Staré Město 4 31 40,5 3
51 61
Húsek Martin CZE 1900 ŠK Staré Město 4 30,5 39 4
52 46
Zajíček Petr CZE 1974 Zbrojovka Vsetín 4 30 39,5 3
53 48
Stančík Jakub CZE 1966 Zbrojovka Vsetín 4 30 37,5 3
54 56
Matyska Jiří CZE 1926 Šachový oddíl TJ Dukla Praha 4 29 36,5 2
55 63
Gabryš Lukáš CZE 1882 Zbrojovka Vsetín 4 28,5 36,5 2
56 60
Sýkora Petr CZE 1905 Šachový oddíl TJ Dukla Praha 4 28 34 2
57 44
Kutný Marián SVK 1979 ŠKŠ Dubnica nad Váhom 4 27,5 37,5 2
58 52
Kaňák Filip CZE 1935 Beskydská šachová škola z.s. 4 26,5 35 3
59 38 CM Petras Milan CZE 2027 Šachový klub Bohnice 4 26,5 34,5 3
60 43
Hrabovský Vladimír CZE 1979 Sokol Francova Lhota 4 24 33,5 1
61 70
Horyna Josef CZE 1833 TJ Sokol Praha-Vršovice 4 24 32 3
62 66
Havelka Ondřej CZE 1856 Mezinárodní šachová škola Interches 3,5 30 38,5 1
63 62
Portych Václav CZE 1891 ŠK Lípa 3,5 28,5 36,5 1
64 69
Motúzová Marta SVK 1835 ŠK Sparta Povážská Bystrica 3,5 26 34,5 2
65 68
Helebrand František CZE 1841 TJ Spartak Vlašim 3 28,5 34,5 2
66 75
Kovařík Matyáš CZE 1758 Zbrojovka Vsetín 3 28 36 3
67 59
Holman Radek CZE 1912 SK EMKaD Holešov 3 28 36 2
68 73
Filák Josef CZE 1802 Sokol Francova Lhota 3 28 36 1
69 71
Kuchař Matěj CZE 1831 Beskydská šachová škola z.s. 3 27 35 2
70 77
Demko Robert CZE 1644 Mezinárodní šachová škola Interches 3 27 34,5 1
71 65
Havelka Petr CZE 1823 ŠK KDJS Sedlčany 3 26,5 34,5 0
72 26
Bzowski Blaźej POL 2168 Polsko 3 26,5 33 1
73 72
Bartošek Ivan CZE 1827 Zbrojovka Vsetín 3 26 33,5 2
74 64
Gnojek Petr CZE 1859 Beskydská šachová škola z.s. 3 26 32,5 1
75 67
Mieres Petr CZE 1850 Sokol Huslenky 3 22,5 29,5 1
76 58
Lorencová Věra CZE 1917 ŠK Karlovy Vary 3 22 29 2
77 74
Gřesová Zuzana CZE 1778 Beskydská šachová škola z.s. 2,5 23 29 2
78 76
Trčálek David CZE 1679 Sokol Ústí 2,5 22,5 29 1
79 80
Tomko Michal SVK 1413 ŠKŠ Dubnica nad Váhom 2 24,5 31,5 0
80 79
Dubnička Ferdinand SVK 1465 ŠKŠ Dubnica nad Váhom 1,5 25 32 0

 

Národní Open - Konečné pořadí po 9. kolech

Ø ELO turnaje : 1526

Poř. St.č.
Jméno FED Rtg Klub/Místo Body PH 1 PH 2 PH 3
1 2
Kozák Pavel CZE 1973 ŠK TJ MSA Dolní Benešov 9 40,5 52,5 9
2 30
Slanicay Gabriel CZE 1612 ŠO Kunovice 7 39,5 50 7
3 16
Vraj Karel CZE 1728 Sokol Hošťálková 7 36 46,5 7
4 17
Sovadina Martin CZE 1712 SK EMKaD Holešov 7 35,5 48 7
5 9
Múdrý Jan CZE 1774 Sokol Huslenky 6,5 35,5 46 6
6 6
Hájek Jiří CZE 1815 Šachový klub Praha 4 6,5 34,5 46,5 6
7 7
Šašek Jaroslav CZE 1811 Sokol Pravčice 6 38 50,5 5
8 31
Krejčok Tobiáš CZE 1607 Beskydská šachová škola z.s. 6 36,5 45,5 5
9 14
Vraj Ondřej CZE 1740 Sokol Hošťálková 6 35 46,5 5
10 4
Stojan František CZE 1822 ŠK Zlín 6 33 42,5 5
11 3
Mička Norbert CZE 1923 TJ Mořkov 6 32,5 43 5
12 38
Vantuch Lucian CZE 1580 Beskydská šachová škola z.s. 5,5 43 57 5
13 44
Mavrev David CZE 1521 Beskydská šachová škola z.s. 5,5 38 48 4
14 27
Bambušek Vladislav CZE 1628 ŠO TJ Karolinka 5,5 34,5 47 5
15 12
Peterka Josef CZE 1746 TJ Sokol Valašská Bystřice 5,5 33 42,5 5
16 21
Nytra Ondřej CZE 1656 Beskydská šachová škola z.s. 5,5 32 41 5
17 25
Vlková Anežka CZE 1635 TJ Spartak Vlašim 5 40,5 52,5 4
18 28
Bierská Adéla CZE 1618 Zbrojovka Vsetín 5 38,5 50 4
19 32
Židek Daniel CZE 1602 Beskydská šachová škola z.s. 5 38 49 3
20 43
Mladý Pavel CZE 1540 Zbrojovka Vsetín 5 37,5 46,5 4
21 1
Macura Emil CZE 1992 Fatra Slavia Napajedla 5 35 45,5 5
22 36
Halamíček Radek CZE 1584 Beskydská šachová škola z.s. 5 34 46,5 4
23 20
Galetka Jaromír CZE 1669 Zbrojovka Vsetín 5 34 44 4
24 18
Laurincová Kristýna CZE 1694 Beskydská šachová škola z.s. 5 33,5 43,5 4
25 10
Hradil Václav CZE 1767 Sokol Branky 5 33 44 3
26 5
Malinovský Jozef SVK 1817 ŠK Sparta Povážská Bystrica 5 33 43 4
27 13
Parák František CZE 1741 MEZ Vsetín 5 32,5 41,5 4
28 29
Kunc Miroslav CZE 1614 SK EMKaD Holešov 5 31,5 41 4
29 48
Ryšánek Jakub CZE 1443 TJ Valašské Meziříčí 5 31,5 40 4
30 35
Zátopek Jaroslav CZE 1585 Zbrojovka Vsetín 5 30,5 40 5
31 11
Žižka Petr CZE 1747 Zbrojovka Vsetín 5 30,5 40 4
32 19
Růžička Jiří CZE 1678 Zbrojovka Vsetín 5 28 35,5 3
33 23
Románek Zdeněk CZE 1647 TJ Sokol Valašská Bystřice 4,5 37,5 48,5 4
34 42
Frank Adam CZE 1554 Beskydská šachová škola z.s. 4,5 34,5 44 3
35 40
Trčálek Lukáš CZE 1577 Sokol Ústí 4,5 34 43,5 4
36 33
Capil Dalibor CZE 1599 TJ Sokol Valašská Bystřice 4,5 34 43,5 4
37 57
Lanča Petr David CZE 1251 Beskydská šachová škola z.s. 4,5 33 43 4
38 22
Surý Jaroslav CZE 1651 Sokol Hošťálková 4,5 32,5 41,5 4
39 50
Tomeček Marián CZE 1413 SK EMKaD Holešov 4,5 31 40 4
40 47
Matůš Filip CZE 1481 Sokol Ústí 4,5 30 36 3
41 34
Adamčík David CZE 1588 TJ Mořkov 4 37 44,5 3
42 24
Klíma Martin CZE 1639 ŠO TJ Karolinka 4 32 41 3
43 46
Odstrčil Lukáš CZE 1495 Beskydská šachová škola z.s. 4 31,5 41 3
44 8
Vlachopulos Elefteris CZE 1808 ŠO TJ Karolinka 4 31,5 40 3
45 26
Liška Pavel CZE 1630 Sokol Val.Polanka 4 31 40 3
46 49
Haška Filip CZE 1427 Beskydská šachová škola z.s. 4 31 38,5 4
47 52
Černotík Jaroslav CZE 1392 Sokol Bystřička 4 29,5 38,5 3
48 54
Mládek Jiří CZE 1383 TJ Valašské Meziříčí 4 29,5 36,5 4
49 15
Zgarba Radek CZE 1740 Sokol Ústí 4 29 38,5 3
50 58
Gřes Michal CZE 1232 Beskydská šachová škola z.s. 4 25,5 32 4
51 39
Trávníček Zdeněk CZE 1578 MEZ Vsetín 4 25 32,5 3
52 45
Košata Jiří CZE 1495 SK EMKaD Holešov 4 25 32 3
53 37
Klímek David CZE 1580 Zbrojovka Vsetín 3,5 32,5 41 2
54 41
Novák Libor CZE 1556 TJ Valašské Meziříčí 3,5 28,5 37 2
55 61
Dančáková Klára CZE 1220 Zbrojovka Vsetín 3,5 26 33 3
56 67
Kratochvíl Marek CZE 1000 ŠO TJ Sokol Lužná 3,5 25 32 3
57 53
Sluka Pavel CZE 1386 Bystřice p/H 3 29,5 38 3
58 63
Szusciková Natálie CZE 1044 Beskydská šachová škola z.s. 3 28 36 1
59 51
Hrbáček Pavel CZE 1404 Sokol Huslenky 3 26,5 34 2
60 68
Panáček Roman SVK 1000 ŠK Dunajská Streda 3 26 31,5 2
61 56
Kovář Matěj CZE 1259 Sokol Ústí 3 25 30 3
62 62
Mařák Jakub CZE 1126 SK EMKaD Holešov 3 21 27,5 2
63 59
Grycman Ondřej CZE 1231 Sokol Ústí 3 21 26,5 2
64 55
Walek Filip CZE 1312 Beskydská šachová škola z.s. 2,5 30 37 1
65 60
Dvořák Martin CZE 1223 Zbrojovka Vsetín 2,5 24 31 2
66 66
Kabeláč Tomáš CZE 1000 TJ Valašské Meziříčí 2,5 23 31 1
67 64
Dorňák Jakub CZE 1000 Sokol Ústí 2 22,5 28 1
68 65
Hurtík Tomáš CZE 1000 Zbrojovka Vsetín 2 21,5 29 1
69 69
Šváb Jakub CZE 1000 SK EMKaD Holešov 1 21,5 27,5 0

 

Rapid turnaj dvojic - Konečné pořadí po 7. kolech 

5.7. 2015 Ø ELO turnaje: 1812

Poř. St.č. Družstvo Partie + = - PH 1 PH 2 PH 3
1 1 Shkuran-Golubka 7 6 1 0 12 19 39
2 2 Plischki-Weinzettl 7 5 2 0 11 17 39
3 11 Šašek-Tobolík 7 4 0 3 8 12 34
4 3 Jasný-Jasný 7 3 2 2 8 11 41
5 7 Štěpán-Kuchař 7 2 5 0 8 11 35,5
6 4 Bednařík-Karlík 7 2 3 2 8 9 40
7 9 Krejča-Vraj 7 3 2 2 7,5 11 37
8 8 Gabryš-Kovařík 7 2 4 1 7,5 10 37,5
9 6 Bělunek-Stojan 7 2 3 2 7,5 9 37,5
10 5 Parák-Zádrapa 7 2 2 3 7 8 34,5
11 17 Budík-Budík 7 0 6 1 6 6 31
12 10 Lukaštík-Trčálek 7 1 3 3 5,5 6 33
13 14 OÚNZ Vsetín 7 1 3 3 5,5 6 31
14 12 Mieres-Trávníček 7 1 3 3 5 6 30,5
15 15 Holman-Kabeláč 7 0 5 2 5 5 30
16 18 Dančáková-Dvořák 7 0 5 2 5 5 26
17 16 Bürgermeister 7 0 4 3 5 4 29
18 13 Sovadina-Košata 7 1 3 3 4,5 6 27

 

Bleskový turnaj - Konečné pořadí po 11. kolech
9.7. 2015 Ø ELO turnaje: 1774

Poř. St.č.
Jméno FED Rtg Klub/Místo Body PH 1 PH 2 PH 3
1 1 IM Shkuran Daniil UKR 2404 Ivano-Frankiwsk 10 57 71 9
2 5
Parák Dominik CZE 2096 Zbrojovka Vsetín 8,5 57 72,5 7
3 2 IM Nester Ihor UKR 2268 Lwiw 7,5 58,5 74 6
4 9
Horák Martin CZE 1927 TJ Spartak Vlašim 7,5 58 71 7
5 3 FM Bělunek Vladimír CZE 2242 Tatran Litovel 6,5 59 74 6
6 10
Holman Radek CZE 1912 SK EMKaD Holešov 6,5 58 69 6
7 17
Budík Pavel CZE 1693 Zbrojovka Vsetín 6,5 52 61,5 6
8 4 CM Vykydal František CZE 2117 Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s. 6 59 74 4
9 13
Gabryš Lukáš CZE 1882 Zbrojovka Vsetín 6 48 59 4
10 19
Mladý Pavel CZE 1391 Zbrojovka Vsetín 6 46 57 5
11 15
Stojan František CZE 1786 ŠK Zlín 6 43,5 52 6
12 6
Zádrapa Radek CZE 2000 Zbrojovka Vsetín 5,5 59,5 74,5 5
13 7
Beneš Miroslav CZE 1991 ŠK Zlín 5,5 57,5 72,5 5
14 11
Zdráhal Václav CZE 1908 TJ ZČE Plzeň 5,5 49,5 60,5 4
15 14
Helebrand František CZE 1841 TJ Spartak Vlašim 5,5 48,5 58 5
16 8
Hapka Tomáš CZE 1952 ŠK Rajnochovice 5,5 48 57,5 5
17 18
Vlková Anežka CZE 1564 TJ Spartak Vlašim 5,5 43 50,5 5
18 16
Sovadina Martin CZE 1747 SK EMKaD Holešov 5 43,5 51 5
19 12
Polák Emanuel SVK 1898 ŠKŠ Dubnica nad Váhom 5 38,5 46 3
20 24
Tkadlec Josef CZE 0 neregistrovaný 4,5 40 47,5 3
21 21
Mládek Jiří CZE 1383 TJ Valašské Meziříčí 3 41 49,5 3
22 20
Trávníček Zdeněk CZE 1578 MEZ Vsetín 2,5 41 48 1
23 22
Budík Tomáš CZE 1000 Zbrojovka Vsetín 1 44,5 52 0
24 23
Kabeláč Tomáš CZE 1000 TJ Valašské Meziříčí 1 42,5 49,5 0

 

 

Poznámka: PH 1,PH 2,PH 3 jsou pomocné hodnocení


 Partie Přebor města Vsetína 2015 - Fide Open

 

Partie v pgn ke stažení ZDE

.

copyright © 2018 ŠKZ Vsetín | všechna práva vyhrazena
kontakt kontakt

 | e-mail: 

skz@sachy-vsetin.cz

 | 

webmaster

 | 

admin

nowonet media s.r.o.
TVORBA WWW STRÁNEK • INTERNETOVÉ OBCHODY • 
INTRANET • SEO OPTIMALIZACE • WEBHOSTING 
Vsetín | Horní náměstí 3 | tel.: 605  426 791|
info@nowonet.com | www.nowonet.com

   chir  bomex   

   GLASS SERVICE

 

Zde je místo pro vaši reklamu.
kontakt: radek@zadrapa.cz

 

 vskm    vsetin



zk