Šachový klub ZBROJOVKA VSETÍN

Šachový klub ZBROJOVKA VSETÍN
 
historie klubu
 
zprávy z klubu
 
soutěže družstev
 
galerie hráčů
 
fotogalerie
 
přebor Vsetína
 
šachové úlohy
 
články
 
mládež
 
historie šachu na Valašsku
 
Valašský šachový klub mládeže

VSETÍN 2002

 

 

27.ročník

Přebor Vsetína 2002  sk.A  (29.6. - 6.7. 2002)

Poř.

Jméno

NRtg

Klub

Body

Buch.

 SB

Progr.

 1

Milan Babula

2275

ŠK TŽ Třinec

 7.0

48.0

37.25

 34.5

 2

Vlastimil Straděj

2108

ŠKZ Vsetín

 6.5

45.5

32.25

 30.0

 3

Radim Vrátný

2185

ŠK Svinov

 6.0

46.5

29.75

 32.5

 4

Adam Rubal

2106

ŠK Trinom Zlín

 6.0

41.5

25.25

 26.5

 5

Blažej Bzowski

2205

Naftoprojekt Poprad

 6.0

40.5

26.25

 26.5

 6

Pavel Karhánek

2211

Sokol Mořkov

 5.5

50.5

28.75

 33.5

 7

Petr Zvardoň

2048

Sokol Francova Lhota

 5.5

46.5

25.75

 28.5

 8

Jan Uhmann

2148

Univerzita Brno

 5.5

46.0

26.75

 30.0

 9

Miloslav Tkadlec

2136

Sokol Hutisko-Solanec

 5.5

45.5

25.00

 28.5

10

Stanislav Juříček

2186

ŠKZ Vsetín

 5.5

43.5

26.00

 27.5

11

Petr Zajíček

2050

ŠKZ Vsetín

 5.5

38.0

20.25

 26.0

12

Jan Tomeček

2198

Jaekl Karviná

 5.0

42.5

22.50

 25.0

13

Radek Zádrapa

2082

TJ Karolinka

 5.0

40.0

20.50

 23.5

14

Vladimír Hrabovský

2026

Brumov

 5.0

39.0

18.25

 21.5

15

Dominik Parák

1978

ŠKZ Vsetín

 5.0

34.5

18.50

 21.0

16

Jan Krejčí

2138

Tatran Litovel

 4.5

50.5

24.50

 30.5

17

Svatopluk Hastík

2035

ŠK Jeseník

 4.5

45.5

22.00

 23.5

18

Milan Štverák

2044

ŠKZ Vsetín

 4.5

44.0

22.25

 23.5

19

Jiří Šimek

2188

Slavoj Poruba

 4.5

42.5

19.00

 27.0

20

Jiří Břoušek

2043

TJ Valašské Meziříčí

 4.5

40.5

18.50

 21.0

21

Miloš Holeksa

2101

Baník Havířov

 4.5

39.5

18.50

 25.0

22

Lubomír Michalčák

2046

Sokol Bystřička

 4.5

38.5

17.50

 19.5

23

Jan Štach

2015

Dům armády Praha

 4.5

38.0

17.75

 20.5

24

Zdeněk Šnyta

2064

Respekt Frenštát

 4.5

37.5

16.00

 24.0

25

Pavel Vávra

2122

ŠKZ Vsetín

 4.5

37.0

17.25

 23.0

26

Cyril Papán

2074

TJ Nový Jičín

 4.5

34.0

13.25

 19.5

27

Pavel Kozák

2089

ŠK Jeseník

 4.0

45.0

18.25

 23.5

28

Jiří Laštovička

2161

Sokol Bzenec

 4.0

40.5

17.75

 21.5

29

Jakub Novák

2022

ŠK Trinom Zlín

 4.0

40.0

16.50

 20.0

30

Irena Badáčová

1781

Spastic Handicap

 3.5

40.5

15.50

 19.0

31

Ivan Bartošek

1910

ŠKZ Vsetín

 3.5

40.5

13.25

 16.5

32

Rostislav Rypl

1882

TJ Karolinka

 3.5

39.5

13.75

 22.5

33

Miroslav Veselý

1910

ŠK Trinom Zlín

 3.5

39.0

12.50

 17.5

34

Miroslav Plesník

1887

TJ VOKD Poruba

 3.5

37.5

12.50

 16.5

35

Jiří Švéda

1945

TJ Unex Uničov

 3.0

37.0

 8.25

 13.0

36

Stanislav Jasný

1881

TJ Vidče

 3.0

33.5

10.00

 13.0

37

Ladislav Kočí

2041

Šternberk

 3.0

30.5

 8.50

 12.5

38

Elefteris Vlachopulos

1808

TJ Karolinka

 2.5

36.0

10.75

 15.5

39

Jiří Kopecký

1927

Easy English Kralupy

 2.5

34.5

 7.50

 10.5

40

Karel Hradil

1876

ŠKZ Vsetín

 2.5

30.5

 7.00

   6.5

 

Přebor Vsetína 2002  sk.B

Poř.

Jméno

NRtg

Klub

Body

Buch.

 SB

Progr.

  1

Jiří Strojil

1828

ŠK Trinom Zlín

7.5

46.5

39.00

36.5

  2

Petr Žižka

1803

ŠKZ Vsetín

7.0

51.0

36.50

40.0

  3

Josef Jamka

1819

TJ Petřvald na Moravě

7.0

49.0

37.25

35.0

  4

Martin Cupek

1824

TJ TŽ Třinec

6.5

44.5

30.00

31.0

  5

Petr Bobalík

1780

TJ Valašské Meziříčí

6.0

49.5

32.00

32.5

  6

Jan Uhmann

1706

Univerzita Brno

6.0

48.5

29.00

29.0

  7

Ivo Hladil

1786

Sokol Kvasice

6.0

41.0

25.25

29.0

  8

Josef Mužík

1892

TJ Karolinka

6.0

38.5

25.00

25.5

  9

Alois Peřík

1889

Dopravní podnik Ostrava

5.5

49.0

28.50

30.5

 10

Michal Krčál

1728

ŠK Trinom Zlín

5.5

48.0

25.75

32.0

 11

Vladimír Adame

1825

TJ Valašské Meziříčí

5.5

47.0

25.25

30.5

 12

Martin Šenkýř

1520

ŠK Trinom Zlín

5.5

44.5

25.25

28.5

 13

Pavel Dorňák

1842

TJ Valašské Meziříčí

5.5

41.0

23.75

27.0

 14

Lukáš Řehák

1693

Sokol Slavičín

5.0

48.0

23.00

27.0

 15

Miroslav Kvíčala

1768

TJ TŽ Třinec

5.0

47.5

25.00

28.0

 16

Kamil Babula

1693

ŠK TŽ Třinec

5.0

46.5

23.75

28.5

 17

František Parák

1843

ŠKZ Vsetín

5.0

46.0

23.25

28.0

 18

Alois Koňařík

1843

Sokol Ústí

5.0

43.0

20.00

27.0

 19

Antonín Srba

1755

Loko Petrovice u Karviné

5.0

43.0

20.00

26.0

 20

Cyril Ponížil

1679

ŠK Trinom Zlín

5.0

42.0

21.25

23.0

 21

Miroslav Hora

1685

Sokol Slavičín

4.5

46.0

20.50

24.5

 22

Jaromír Bistrý

1719

TJ Spartak Val. Klobouky

4.5

43.5

17.50

23.5

 23

Marian Caletka

1534

ŠKZ Vsetín

4.5

41.5

17.00

19.0

 24

Milan Krč

1578

Duras Brno

4.5

37.0

14.75

20.0

 25

Martin Tesař

1250

ŠK Trinom Zlín

4.5

29.5

 9.75

16.0

 26

Vladislav Bambušek

1709

TJ Karolinka

4.0

42.0

15.75

22.5

 27

Jaroslav Švagera

1626

MEZ Vsetín

4.0

41.0

14.25

19.5

 28

Tomáš Malina

1726

Unie Hlubina Ostrava

4.0

39.5

13.00

23.5

 29

Ludvík Polách

1503

Sokol Jedovnice

4.0

37.0

14.50

19.0

 30

Jaromír Hromádka

1780

Sokol Mořkov

4.0

35.0

13.75

19.0

 31

Jaroslav Kalvas

1546

TJ Karolinka

4.0

34.5

12.50

17.0

 32

David Klímek

1564

ŠKZ Vsetín

4.0

32.5

12.25

15.0

 33

Lukáš Zientek

1250

TJ TŽ Třinec

4.0

32.0

 9.00

15.0

 34

Václav Milfort

1591

Loko Zábřeh

4.0

31.0

 9.25

17.5

 35

Jan Diviš

1669

TJ Petřvald na Moravě

3.5

43.5

16.50

20.0

 36

Jan Krejčí

1566

Tatran Litovel

3.5

41.5

15.50

21.0

 37

Vladimír Kubíček

1664

MEZ Vsetín

3.5

41.5

14.00

17.0

 38

Jaroslav Zátopek

1689

ŠKZ Vsetín

3.5

38.0

13.75

18.5

 39

Vilém Doležal

1643

MEZ Vsetín

3.5

34.5

10.25

13.5

 40

Milan Náplava

1426

Jiskra Otrokovice

3.5

34.0

11.00

16.0

 41

Jan Sudolský

1649

TJ VOKD Poruba

3.0

37.5

 7.50

17.0

 42

Stanislav Zvoníček

1250

Sokol Slavičín

3.0

37.0

11.75

17.5

 43

Marek Škrobáček

1250

neregistrovaný

2.5

29.5

 4.00

11.5

 44

Josef Kollarík

1250

Jiskra Otrokovice

2.5

29.5

 4.00

10.5

 45

Lenka Dobrotová

1250

Loko Zábřeh

1.0

30.5

 3.25

  2.0

 46

Martin Halašta

1250

TJ Valašské Meziříčí

1.0

30.0

 1.00

  5.0

 

Čs. šach 10/2002 - Vsetín: "Letošní, už 27. ročník Přeboru Vsetína se domácím opravdu vydařil a to jak účastí (celkem 86 hráčů CZE a POL), tak i výsledkem (dvě druhá místa). Hrálo se jako obvykle ve dvou skupinách (40 + 46) na 9 kol v reprezentativních prostorech Domu kultury za řízení rozhodčího Votavy. Potřetí za sebou vyhrál třinecký mistr ing. Babula, když průměrný start kompenzoval dalším ziskem 4½ (5). Vynikající výkon podal domácí ing. Straděj, zejména díky fantastickému závěru 3 (3)! Z ostatních zahráli spolehlivě «šestibodoví» hráči, velkým příslibem je výkon mladého Rubala. - Ve skupině B se zdálo, že po startu 6 (6) zvítězí domácí ing. Žižka, nakonec se ale prosadil houževnatý Strojil. - Na turnaji se sponzorsky podílelo Město Vsetín a firmy KVD 2000 Hovězí, VaK Vsetín, MEZopravna-Bajza Vsetín, Jan Knebl-Hovězí a IPB pojišťovna pobočka Vsetín." (dále uvedeno pořadí skup. A do 11. místa - 11. Zajíček 5½, skup. B do 13. místa a dvě partie: Tkadlec - Straděj 0:1 a Babula - Šimek 1:0)  (sj)

 

Tkadlec M (2136) - Straděj V (2108), Vsetín 2002, nepravidelná: 1. Jf3 g6 2. d3 Sg7 3. g3 c5 4. Sg2 Jc6 5. 0-0 e6 6. e4 d6 7. c3 Jge7 8. Sg5 h6 9. Se3 0-0 10. Jbd2 Vb8 11. a4 a6 12. Dc2 b6 13. Sf4 e5 14. Se3 d5 15. Jb1 dxe4 16. dxe4 Se6 17. Vd1 Dc7 18. Sf1 Ja5 19. Jfd2 c4 20. Ja3 f5 21. f4 exf4 22. fxe5 Sxe5 23. Dxe4 Sd5 24. Dg4 h5 25. De2 Sxg3 26. Sd4 Vf2 27. Se5 Vxe2  0 -

copyright © 2018 ŠKZ Vsetín | všechna práva vyhrazena
kontakt kontakt

 | e-mail: 

skz@sachy-vsetin.cz

 | 

webmaster

 | 

admin

nowonet media s.r.o.
TVORBA WWW STRÁNEK • INTERNETOVÉ OBCHODY • 
INTRANET • SEO OPTIMALIZACE • WEBHOSTING 
Vsetín | Horní náměstí 3 | tel.: 605  426 791|
info@nowonet.com | www.nowonet.com

   chir  bomex   

   GLASS SERVICE

 

Zde je místo pro vaši reklamu.
kontakt: radek@zadrapa.cz

 

 vskm    vsetin



zk