Šachový klub ZBROJOVKA VSETÍN

Šachový klub ZBROJOVKA VSETÍN
 
historie klubu
 
zprávy z klubu
 
soutěže družstev
 
galerie hráčů
 
fotogalerie
 
přebor Vsetína
 
šachové úlohy
 
články
 
mládež
 
historie šachu na Valašsku
 
Valašský šachový klub mládeže

FOTOGALERIE » PŘEBOR VSETÍNA 2015 (FOTO: DAVID KLÍMEK)

 
Logo 40. ročníku
Logo 40. ročníku
Reklamní banner turnaje
Reklamní banner turnaje
Výstava fotografií Zádrapa - Klímek
Výstava fotografií Zádrapa - Klímek
Dům kultury
Dům kultury
Příprava sálu
Příprava sálu
Příprava sálu 2
Příprava sálu 2
Příprava sálu 3
Příprava sálu 3
Příprava sálu 4
Příprava sálu 4
Příprava sálu 5
Příprava sálu 5
Příprava sálu 6
Příprava sálu 6
Výstava Černobílý svět
Výstava Černobílý svět
Příprava sálu 7
Příprava sálu 7
Příprava sálu 8
Příprava sálu 8
Příprava sálu 9
Příprava sálu 9
Příprava sálu 10
Příprava sálu 10
Výstava Černobílý svět 2
Výstava Černobílý svět 2
turnajový sál
turnajový sál
turnajový sál 2
turnajový sál 2
Prezence
Prezence
turnajový sál 3
turnajový sál 3
ředitel festivalu ing. Vlastimil Straděj
ředitel festivalu ing. Vlastimil Straděj
zahájení festivalu
zahájení festivalu
zahájení festivalu 2
zahájení festivalu 2
U mikrofonu ředitel Domu kultury ing. Milan Kostelník
U mikrofonu ředitel Domu kultury ing. Milan Kostelník
zahájení festivalu 3
zahájení festivalu 3
turnajový sál 4
turnajový sál 4
turnajový sál 6
turnajový sál 6
GM Polák vs. WCM Pýchová
GM Polák vs. WCM Pýchová
turnajový sál 5
turnajový sál 5
Románek Zdeněk - Lanča Petr David
Románek Zdeněk - Lanča Petr David
Trio vítězů z minulých ročníků (IM Jasný-IM Sosna-Koutný)
Trio vítězů z minulých ročníků (IM Jasný-IM Sosna-Koutný)
partie GM Polák - WCM Pýchová
partie GM Polák - WCM Pýchová
GM Tomáš Polák
GM Tomáš Polák
Matyáš Kovařík
Matyáš Kovařík
IM Jan Sosna
IM Jan Sosna
WCM Nela Pýchová
WCM Nela Pýchová
FM Josef Obšivač
FM Josef Obšivač
GM Petr Velička
GM Petr Velička
IM Daniil Shkuran
IM Daniil Shkuran
GM Robert Cvek
GM Robert Cvek
Lucie Ambrožová
Lucie Ambrožová
IM Milan Babula
IM Milan Babula
IM Vojtěch Plát
IM Vojtěch Plát
Radek Zádrapa
Radek Zádrapa
Josef Horyna
Josef Horyna
Martin Húsek
Martin Húsek
turnajový sál 7
turnajový sál 7
GM Jan Krejčí
GM Jan Krejčí
WCM Nela Pýchová
WCM Nela Pýchová
turnajový sál 10
turnajový sál 10
František Helebrand
František Helebrand
FM Josef Obšivač
FM Josef Obšivač
Ondřej Matějovský
Ondřej Matějovský
turnajový sál 9
turnajový sál 9
FM Vladimír Bělunek
FM Vladimír Bělunek
IM Hannes Ganaus
IM Hannes Ganaus
GM Robert Cvek
GM Robert Cvek
turnajový sál 8
turnajový sál 8
FM Jakub Rabatin
FM Jakub Rabatin
Petr Sýkora
Petr Sýkora
Filip Kaňák
Filip Kaňák
Zuzana Gřesová
Zuzana Gřesová
Emil Kováčik
Emil Kováčik
GM Tomáš Polák vs. FM Karol Motúz
GM Tomáš Polák vs. FM Karol Motúz
GM Jan Krejčí vs. GM Petr Velička
GM Jan Krejčí vs. GM Petr Velička
Petr Koutný
Petr Koutný
Petr Havelka
Petr Havelka
Petr Golubka
Petr Golubka
Marta Motúzová
Marta Motúzová
FM Martin Šklíba
FM Martin Šklíba
Lucie Ambrožová
Lucie Ambrožová
FM Vladimír Bělunek
FM Vladimír Bělunek
IM Vojtěch Plát
IM Vojtěch Plát
turnajový sál 13
turnajový sál 13
GM Jan Krejčí
GM Jan Krejčí
GM Robert Cvek
GM Robert Cvek
GM Petr Velička
GM Petr Velička
turnajový sál 12
turnajový sál 12
turnajový sál 11
turnajový sál 11
Filip Kaňák
Filip Kaňák
Petr David Lanča
Petr David Lanča
GM Tomáš Polák
GM Tomáš Polák
Petr Kapusta vs. IM Milan Babula
Petr Kapusta vs. IM Milan Babula
IM Vojtěch Plát
IM Vojtěch Plát
turnajový sál 14
turnajový sál 14
Martin Horák
Martin Horák
Svatopluk Hastík
Svatopluk Hastík
15
15
14
14
13
13
12
12
Kristýna Laurincová
Kristýna Laurincová
Natálie Szucsiková
Natálie Szucsiková
Filip Walek
Filip Walek
Michal Gřes
Michal Gřes
Patrik Pýcha
Patrik Pýcha
IM Ihor Nester
IM Ihor Nester
FM Vladimír Karlík
FM Vladimír Karlík
20
20
David Mavrev
David Mavrev
Lucian Vantuch
Lucian Vantuch
Tobiáš Krejčok
Tobiáš Krejčok
analýza partie
analýza partie
Jan Malčánek
Jan Malčánek
Petr Gnojek
Petr Gnojek
IM Petr Golubka
IM Petr Golubka
Petr Smilek
Petr Smilek
Patrik Štěpán
Patrik Štěpán
FM Martin Šklíba
FM Martin Šklíba
Petr Zajíček
Petr Zajíček
IM Sebastian Plischki
IM Sebastian Plischki
Vlastimil Straděj
Vlastimil Straděj
Emil Macura
Emil Macura
Věra Lorencová
Věra Lorencová
Vít Moravec
Vít Moravec
Bruno Steiner
Bruno Steiner
GM Robert Cvek
GM Robert Cvek
FM Jakub Rabatin
FM Jakub Rabatin
Petr Havelka vs. Věra Lorencová
Petr Havelka vs. Věra Lorencová
turnajový sál 17
turnajový sál 17
Tomáš Lorenc
Tomáš Lorenc
IM Ernst Weinzettl vs. IM Andrejs Strebkovs
IM Ernst Weinzettl vs. IM Andrejs Strebkovs
GM Jan Krejčí a IM Vojtěch Plát
GM Jan Krejčí a IM Vojtěch Plát
Petr Kapusta
Petr Kapusta
turnajový sál 16
turnajový sál 16
FM Josef Mudrák
FM Josef Mudrák
GM Robert Cvek vs. GM Petr Velička
GM Robert Cvek vs. GM Petr Velička
turnajový sál 15
turnajový sál 15
GM Robert Cvek a GM Jan Krejčí
GM Robert Cvek a GM Jan Krejčí
GM Jan Krejčí
GM Jan Krejčí
GM Tomáš Polák
GM Tomáš Polák
Ivo Hradecký vs. Jakub Stančík
Ivo Hradecký vs. Jakub Stančík
turnajový sál 25
turnajový sál 25
turnajový sál 24
turnajový sál 24
turnajový sál 23
turnajový sál 23
turnajový sál 22
turnajový sál 22
turnajový sál 21
turnajový sál 21
turnajový sál 20
turnajový sál 20
GM Tomáš Polák a GM Robert Cvek
GM Tomáš Polák a GM Robert Cvek
GM Robert Cvek
GM Robert Cvek
turnajový sál 19
turnajový sál 19
turnajový sál 18
turnajový sál 18
nejlepší žena ve FIDE Open
nejlepší žena ve FIDE Open
nejlepší žena ve FIDE Open
nejlepší žena ve FIDE Open
vyhlášení výsledků 4
vyhlášení výsledků 4
vyhlášení výsledků 5
vyhlášení výsledků 5
vyhlášení výsledků 6
vyhlášení výsledků 6
vyhlášení výsledků - krajský přeborník
vyhlášení výsledků - krajský přeborník
vyhlášení výsledků 7
vyhlášení výsledků 7
vyhlášení výsledků 8
vyhlášení výsledků 8
vyhlášení výsledků 9
vyhlášení výsledků 9
vyhlášení výsledků 3
vyhlášení výsledků 3
první pětice ve FIDE Open 2
první pětice ve FIDE Open 2
vyhlášení výsledků
vyhlášení výsledků
vyhlášení výsledků ve skupině Národní Open
vyhlášení výsledků ve skupině Národní Open
Nejlepší oddílový tým v Národním Open
Nejlepší oddílový tým v Národním Open
Nejlepší oddílový tým v Národní Open
Nejlepší oddílový tým v Národní Open
vyhlášení výsledků 2
vyhlášení výsledků 2
turnajový sál 25
turnajový sál 25
vyhlášení výsledků FIDE Open
vyhlášení výsledků FIDE Open
vyhlášení výsledků FIDE Open 2
vyhlášení výsledků FIDE Open 2
první pětice ve FIDE Open
první pětice ve FIDE Open
úklid hracího sálu 6
úklid hracího sálu 6
úklid hracího sálu 5
úklid hracího sálu 5
úklid hracího sálu 4
úklid hracího sálu 4
úklid hracího sálu 3
úklid hracího sálu 3
úklid hracího sálu 2
úklid hracího sálu 2
úklid hracího sálu 7
úklid hracího sálu 7
vítěz sk. Národní Open s ředitelem festivalu
vítěz sk. Národní Open s ředitelem festivalu
Anežka Vlková a Nela Pýchová
Anežka Vlková a Nela Pýchová
úklid hracího sálu
úklid hracího sálu
 
copyright © 2018 ŠKZ Vsetín | všechna práva vyhrazena
kontakt kontakt

 | e-mail: 

skz@sachy-vsetin.cz

 | 

webmaster

 | 

admin

nowonet media s.r.o.
TVORBA WWW STRÁNEK • INTERNETOVÉ OBCHODY • 
INTRANET • SEO OPTIMALIZACE • WEBHOSTING 
Vsetín | Horní náměstí 3 | tel.: 605  426 791|
info@nowonet.com | www.nowonet.com

   chir  bomex   

   GLASS SERVICE

 

Zde je místo pro vaši reklamu.
kontakt: radek@zadrapa.cz

 

 vskm    vsetin



zk