Šachový klub ZBROJOVKA VSETÍN

Šachový klub ZBROJOVKA VSETÍN
 
historie klubu
 
zprávy z klubu
 
soutěže družstev
 
galerie hráčů
 
fotogalerie
 
přebor Vsetína
 
šachové úlohy
 
články
 
mládež
 
historie šachu na Valašsku
 
Valašský šachový klub mládeže

FOTOGALERIE » PŘEBOR VSETÍNA 2008 (FOTO: DAVID KLÍMEK)

 
bez názvu
bez názvu
Stanislav Juříček (ŠKZ Vsetín)
Stanislav Juříček (ŠKZ Vsetín)

Petr Horník (ŠKZ Vsetín)
Petr Horník (ŠKZ Vsetín)
Vladislav Bambušek (TJ Karolinka)
Vladislav Bambušek (TJ Karolinka)
Jiří Růžička (ŠKZ Vsetín)
Jiří Růžička (ŠKZ Vsetín)
Svatopluk Hastík (ŠK Jeseník)
Svatopluk Hastík (ŠK Jeseník)
Svatopluk Hastík (ŠK Jeseník)
Svatopluk Hastík (ŠK Jeseník)
vlevo Petr Žižka (ŠKZ Vsetín)
vlevo Petr Žižka (ŠKZ Vsetín)


S.Hastík a F.Veselský
S.Hastík a F.Veselský
Pavel Lev a Matyáš Kovařík (ŠKZ Vsetín)
Pavel Lev a Matyáš Kovařík (ŠKZ Vsetín)
A.Juříček a P.Votava
A.Juříček a P.Votava
J.Kuneš a D.Parák
J.Kuneš a D.Parák
D.Parák a M.Paráková
D.Parák a M.Paráková
Pavel Lev (Valašské Meziříčí)
Pavel Lev (Valašské Meziříčí)
Karel Hradil (ŠKZ Vsetín)
Karel Hradil (ŠKZ Vsetín)
Zdeněk Šnyta (Sokol Dobrá)
Zdeněk Šnyta (Sokol Dobrá)
S.Hastík a F.Veselský
S.Hastík a F.Veselský





















P.Lev a J.Uhmann st.
P.Lev a J.Uhmann st.
Pavel Lev a Libor Novák (oba Valašské Meziříčí)
Pavel Lev a Libor Novák (oba Valašské Meziříčí)
R.Vrátný a L.Weglarz
R.Vrátný a L.Weglarz
zleva:S.Juříček,L.Hrtáň a V.Bambušek
zleva:S.Juříček,L.Hrtáň a V.Bambušek
Petr Žižka (ŠKZ Vsetín)
Petr Žižka (ŠKZ Vsetín)
J.Galetka a L.Hrtáň
J.Galetka a L.Hrtáň
S.Juříček a J.Švagera
S.Juříček a J.Švagera
J.Uhmann st. a J.Uhmann ml.
J.Uhmann st. a J.Uhmann ml.
J.Uhmann st. a J.Uhmann ml.
J.Uhmann st. a J.Uhmann ml.
S.Juříček a J.Ficek
S.Juříček a J.Ficek

M.Tomek a J.Závodný (oba ŠKZ Vsetín)
M.Tomek a J.Závodný (oba ŠKZ Vsetín)
M.Paráková a I.Bartošek
M.Paráková a I.Bartošek

zleva: M.Drábek, S.Juříček  a  P.Votava
zleva: M.Drábek, S.Juříček a P.Votava
zleva: F.Veselský, V.Straděj, S.Juříček  a  P.Votava
zleva: F.Veselský, V.Straděj, S.Juříček a P.Votava
P.Votava a S.Juříček
P.Votava a S.Juříček
P.Votava,S.Juříček a P.Lev
P.Votava,S.Juříček a P.Lev
P.Votava,S.Juříček a P.Lev
P.Votava,S.Juříček a P.Lev
L.Hrtáň a P.Votava
L.Hrtáň a P.Votava
V.Bambušek a S.Juříček
V.Bambušek a S.Juříček
František Filák (Mez Vsetín)
František Filák (Mez Vsetín)
Dominik Parák (ŠKZ Vsetín)
Dominik Parák (ŠKZ Vsetín)
M.Drábek a D.Parák
M.Drábek a D.Parák
D.Parák a B.Bzowski
D.Parák a B.Bzowski
S.Hastík a P.Votava
S.Hastík a P.Votava
J.Uhmann st. a P.Lev
J.Uhmann st. a P.Lev
J.Uhmann st. a P.Lev
J.Uhmann st. a P.Lev
J.Galetka a F.Filák
J.Galetka a F.Filák
Marek Jurča (ŠKZ Vsetín) a J.Zátopek (ŠKZ Vsetín)
Marek Jurča (ŠKZ Vsetín) a J.Zátopek (ŠKZ Vsetín)
Vlastimil Straděj (ŠKZ Vsetín)
Vlastimil Straděj (ŠKZ Vsetín)
Ondřej Karlík
Ondřej Karlík
F.Veselský a O.Karlík
F.Veselský a O.Karlík
Jan Tomeček (Baník Havířov)
Jan Tomeček (Baník Havířov)
L.Matlocha a J.Švagera
L.Matlocha a J.Švagera
L.Weissmann a Z.Šnyta (oba Sokol Dobrá)
L.Weissmann a Z.Šnyta (oba Sokol Dobrá)
J.Kuneš a C.Papán
J.Kuneš a C.Papán

M.Jurča a I.Bartošek (oba ŠKZ Vsetín)
M.Jurča a I.Bartošek (oba ŠKZ Vsetín)
Zdeněk Bělunek (Hutisko-Solanec) a Josef Filák (Francova Lhota)
Zdeněk Bělunek (Hutisko-Solanec) a Josef Filák (Francova Lhota)

Jakub Závada (TJ Nový Jičín)
Jakub Závada (TJ Nový Jičín)
Martin Klíma (TJ Karolinka)
Martin Klíma (TJ Karolinka)
Martin Klíma (TJ Karolinka)
Martin Klíma (TJ Karolinka)
Lubomír Burdík (Viktoria Žižkov)
Lubomír Burdík (Viktoria Žižkov)
Lubomír Burdík (Viktoria Žižkov)
Lubomír Burdík (Viktoria Žižkov)
Jan Kuneš (TJ Slavia Hradec Králové)
Jan Kuneš (TJ Slavia Hradec Králové)
Stanislav Juříček (ŠKZ Vsetín)
Stanislav Juříček (ŠKZ Vsetín)
Lukáš Weissmann (Sokol Dobrá)
Lukáš Weissmann (Sokol Dobrá)
Marie Paráková
Marie Paráková
Marie Paráková
Marie Paráková
Miroslav Tichý (TJ Slavia Hradec Králové)
Miroslav Tichý (TJ Slavia Hradec Králové)
Miroslav Tichý (TJ Slavia Hradec Králové)
Miroslav Tichý (TJ Slavia Hradec Králové)
Jan Uhmann ml. (Lokomotiva B)
Jan Uhmann ml. (Lokomotiva B)
Ondřej Karlík
Ondřej Karlík
Jiří Robenek (ŠK Jeseník)
Jiří Robenek (ŠK Jeseník)
Jan Uhmann ml. (Lokomotiva B)
Jan Uhmann ml. (Lokomotiva B)
Jan Uhmann ml. (Lokomotiva B)
Jan Uhmann ml. (Lokomotiva B)
Ondřej Karlík
Ondřej Karlík
Elefteris Vlachopulos (TJ Karolinka)
Elefteris Vlachopulos (TJ Karolinka)
Elefteris Vlachopulos (TJ Karolinka)
Elefteris Vlachopulos (TJ Karolinka)


Stanislav Juříček (ŠKZ Vsetín)
Stanislav Juříček (ŠKZ Vsetín)
Vladimír Hrabovský (Brumov)
Vladimír Hrabovský (Brumov)
P.Votava (mezinárodní rozhodčí) a R.Zádrapa
P.Votava (mezinárodní rozhodčí) a R.Zádrapa
IM Leszek Weglarz (KS Pocztowiec Poznaň - Polsko)
IM Leszek Weglarz (KS Pocztowiec Poznaň - Polsko)
Ivan Bartošek (ŠKZ Vsetín)
Ivan Bartošek (ŠKZ Vsetín)
Jaromír Galetka (ŠKZ Vsetín)
Jaromír Galetka (ŠKZ Vsetín)
Petr Smilek (TJ sokol Lužná)
Petr Smilek (TJ sokol Lužná)
Petr Smilek (TJ Sokol Lužná)
Petr Smilek (TJ Sokol Lužná)
Stanislav Juříček (ŠKZ Vsetín)
Stanislav Juříček (ŠKZ Vsetín)
Antonín Juříček
Antonín Juříček
Miloslav Drábek (Písek)
Miloslav Drábek (Písek)
Radim Vrátný (SK Svinov)
Radim Vrátný (SK Svinov)
Blazej Bzowski (Valvex Rabka Zdroj - Polsko)
Blazej Bzowski (Valvex Rabka Zdroj - Polsko)
František Veselský (Hošťálková)
František Veselský (Hošťálková)
Ivan Bartošek (ŠKZ Vsetín)
Ivan Bartošek (ŠKZ Vsetín)
Dominik Parák (ŠKZ Vsetín)
Dominik Parák (ŠKZ Vsetín)
Dominik Parák (ŠKZ Vsetín)
Dominik Parák (ŠKZ Vsetín)
Jaromír Galetka (ŠKZ Vsetín)
Jaromír Galetka (ŠKZ Vsetín)




















Petr Votava (mezinárodní rozhodčí)
Petr Votava (mezinárodní rozhodčí)
Svatopluk Hastík (ŠK Jeseník)
Svatopluk Hastík (ŠK Jeseník)
Pavel Lev (Valašské Meziříčí)
Pavel Lev (Valašské Meziříčí)
Pavel Lev (Valašské Meziříčí)
Pavel Lev (Valašské Meziříčí)
Pavel Lev (Valašské Meziříčí)
Pavel Lev (Valašské Meziříčí)
Robert Vinklárek (TJ Nový Jičín)
Robert Vinklárek (TJ Nový Jičín)
Pavel Lev (Valašské Meziříčí)
Pavel Lev (Valašské Meziříčí)
Z.Šnyta (Sokol Dobrá) a I.Bartošek (ŠKZ Vsetín)
Z.Šnyta (Sokol Dobrá) a I.Bartošek (ŠKZ Vsetín)
D.Parák a P.Votava
D.Parák a P.Votava
P.Lev a S.Juříček
P.Lev a S.Juříček
Jan Uhmann st. (Bydo Zakřany)
Jan Uhmann st. (Bydo Zakřany)
IM Leszek Weglarz (KS Pocztowiec Poznaň - Polsko)
IM Leszek Weglarz (KS Pocztowiec Poznaň - Polsko)
Lubomír Matlocha (ŠK Jeseník)
Lubomír Matlocha (ŠK Jeseník)
Dominik Parák (ŠKZ Vsetín)
Dominik Parák (ŠKZ Vsetín)




 
copyright © 2018 ŠKZ Vsetín | všechna práva vyhrazena
kontakt kontakt

 | e-mail: 

skz@sachy-vsetin.cz

 | 

webmaster

 | 

admin

nowonet media s.r.o.
TVORBA WWW STRÁNEK • INTERNETOVÉ OBCHODY • 
INTRANET • SEO OPTIMALIZACE • WEBHOSTING 
Vsetín | Horní náměstí 3 | tel.: 605  426 791|
info@nowonet.com | www.nowonet.com

   chir  bomex   

   GLASS SERVICE

 

Zde je místo pro vaši reklamu.
kontakt: radek@zadrapa.cz

 

 vskm    vsetin



zk