Šachový klub ZBROJOVKA VSETÍN

Šachový klub ZBROJOVKA VSETÍN
 
historie klubu
 
zprávy z klubu
 
soutěže družstev
 
galerie hráčů
 
fotogalerie
 
přebor Vsetína
 
šachové úlohy
 
články
 
mládež
 
historie šachu na Valašsku
 
Valašský šachový klub mládeže

VSETIN-2017

 

42. Přebor města Vsetína - Open A  1. - 8.7. 2017
Organizátor: ŠK Zbrojovka Vsetín
Ředitel turnaje: Radek Zádrapa
Hlavní rozhodčí: Josef Kovařík
Rozhodčí: Dominik Parák
Ø ELO turnaje: 2036

 

Konečné pořadí po 9 kolech


Jméno FED Rtg Klub/Místo Body PH 1 PH 2 PH 3 PH 4

Wiewiora Eneasz POL 2290 Polsko 7 39 48 5 2229

Roubalík Jakub CZE 2391 ŠK Duras BVK 6,5 39 51 5 2181
FM Karlík Vladimír CZE 2207 Slavia Kroměříž 6 38,5 50 3 2137
IM Sosna Jan CZE 2341 ŠK Slavoj Poruba 6 38 49 4 2185
IM Jasný Stanislav CZE 2363 Beskydská šachová škola z.s. 6 38 49 3 2184
FM Mudrák Josef CZE 2264 Slavia Kroměříž 6 38 48,5 4 2168

Kuchař Matěj CZE 2018 Beskydská šachová škola z.s. 6 36,5 47,5 5 2190
IM Weinzettl Ernst AUT 2290 Rakousko 6 34,5 43,5 4 2055

Skalský Alexandr CZE 2071 ŠK Staré Město 5,5 35,5 43,5 3 2142

Dzikowski Michal POL 2147 Polsko 5,5 34,5 44 3 2027

Húsek Martin CZE 2137 ŠK Staré Město 5,5 30 38 5 1963

Horák Martin CZE 2073 TJ Spartak Vlašim 5 38,5 47 4 2161

Bosák Jan CZE 2151 Zbrojovka Vsetín 5 37,5 47 4 2090
FM Zvolánek Libor CZE 2176 Agentura 64 Grygov 5 36,5 47 3 2081

Pýcha Patrik CZE 2060 TJ Spartak Vlašim 5 34,5 43 3 2157

Havelka Ondřej CZE 2104 Interchess z.s. 5 32,5 42,5 3 2116

Štěpán Patrik CZE 2268 Beskydská šachová škola z.s. 5 31,5 39,5 4 2018

Zádrapa Radek CZE 2060 Zbrojovka Vsetín 5 30 38,5 4 1997
IM Babula Milan CZE 2244 TJ Vlčnov 5 29,5 38 2 1955

Laszczak Przemyslaw POL 1864 Polsko 4,5 32,5 41,5 4 2097

Kovařík Matyáš CZE 1890 Zbrojovka Vsetín 4,5 32 40 3 2096

Gratze Michael AUT 2057 Rakousko 4,5 30 38,5 4 2007

Bednařík Josef CZE 2183 Šachy Hošťálková z.s. 4,5 30 38,5 2 1906

Krejča Jakub CZE 2115 Šachy Hošťálková z.s. 4,5 29,5 37,5 3 1917

Peterka Josef CZE 1796 TJ Sokol Valašská Bystřice 4,5 27 34,5 3 1990

Malinovský Petr CZE 2019 Lokomotiva Krnov 4 38 48,5 2 2244

Kapusta Petr CZE 2175 Slavia Kroměříž 4 33,5 43,5 2 1993

Zgarba Radek CZE 1838 TJ Sokol Ústí z.s. 4 33 41,5 4 2128

Sokolski Aleksander POL 1868 Polsko 4 31 38,5 3 2035

Vraj Ondřej CZE 1816 Šachy Hošťálková z.s. 4 30 38,5 2 2094

Ambrožová Lucie CZE 1875 ŠK Staré Město 4 28 36,5 3 1995

Hrabovský Vladimír CZE 2000 SK Brumov-Bylnice, z.s. 4 26,5 34,5 2 1972

Koutný Petr CZE 2189 TJ Vlčnov 3,5 31,5 40,5 3 1941

Rüssel Bernhard GER 1928 Německo 3,5 28,5 35,5 3 1915

Moštěk Jan CZE 1774 TJ Vlčnov 3,5 27,5 36 2 1924

Miča Marek CZE 1974 Beskydská šachová škola z.s. 3,5 26 34 2 1805

Vraj Karel CZE 1778 Šachy Hošťálková z.s. 3,5 26 33,5 1 1972

Dungl Petr CZE 1884 SK Žamberk 3,5 25,5 32,5 1 1910

Břoušek Jiří CZE 2016 TJ Sokol Valašská Bystřice 3 27 36 2 1957

Filák Josef CZE 1765 Sokol Francova Lhota 2,5 28 35,5 0 1885

Budík Pavel CZE 1675 Zbrojovka Vsetín 2,5 26,5 33,5 0 1899

Vlachopulos Elefteris CZE 1770 ŠO TJ Karolinka 2,5 26 34 1 1902

Mladý Pavel CZE 1650 Zbrojovka Vsetín 2,5 22,5 29,5 0 1883

 

42. Přebor města Vsetína - Open B  1. - 8.7. 2017
Ø ELO turnaje: 1524

 

Konečné pořadí po 9 kolech

Jméno FED Rtg Klub/Místo Body PH 1 PH 2 PH 3
Gnojek Petr CZE 1741 Beskydská šachová škola z.s. 7,5 41,5 51 7
Laurincová Kristýna CZE 1686 Beskydská šachová škola z.s. 7 40 50 6
Ryšánek Jakub CZE 1692 TJ Valašské Meziříčí 6,5 41,5 53,5 5
Frank Adam CZE 1768 Beskydská šachová škola z.s. 6,5 39,5 51 5
Botor Michalina POL 1845 Polsko 6,5 38,5 50 4
Holman Radek CZE 1871 SK EMKaD Holešov 6,5 36 46 5
Nytra Ondřej CZE 1905 Beskydská šachová škola z.s. 6 41 53 5
Matůš Filip CZE 1733 TJ Sokol Ústí z.s. 6 36,5 47,5 5
Trávníček Kryštof Mikuláš CZE 1676 ŠO Kunovice 6 36,5 46,5 4
Židek Daniel CZE 1740 Beskydská šachová škola z.s. 6 35,5 45,5 4
Stalmach Richard CZE 1931 Beskydská šachová škola z.s. 5,5 41 51,5 4
Mavrev David CZE 1874 Beskydská šachová škola z.s. 5,5 40,5 51,5 4
Hradil Václav CZE 1795 Sokol Branky 5,5 37,5 48,5 5
Slanicay Gabriel CZE 1745 ŠO Kunovice 5,5 36 47 4
Máslo Ondřej CZE 1744 ŠK Medvědi Zvole 5,5 35,5 45,5 5
Šašek Jaroslav CZE 1768 TJ Sokol Pravčice 5,5 35 45,5 4
Vantuch Lucian CZE 1756 Beskydská šachová škola z.s. 5,5 34,5 44,5 5
Kosior Jan POL 1340 Polsko 5,5 34 43,5 4
Bierská Adéla CZE 1676 Zbrojovka Vsetín 5,5 33,5 43 5
Janík Miroslav CZE 1625 SK EMKaD Holešov 5,5 32 40 5
Kozák Pavel CZE 1946 ŠK TJ Dolní Benešov 5 35 46 5
Trčálek Lukáš CZE 1771 TJ Sokol Ústí z.s. 5 34,5 45 3
Papšík Miroslav CZE 1689 ŠO TJ Sokol Lužná 5 34,5 43,5 4
Krejčok Tobiáš CZE 1603 Beskydská šachová škola z.s. 5 34 42,5 5
Křížek Kryštof CZE 1470 TJ Spartak Vlašim 5 29,5 38,5 5
Kovář Matěj CZE 1393 TJ Sokol Ústí z.s. 5 29 37,5 4
Klíma Tomáš CZE 1506 TJ Sokol Valašská Bystřice 5 28,5 37,5 3
Surý Jaroslav CZE 1564 Šachy Hošťálková z.s. 4,5 35,5 45,5 4
Dančáková Klára CZE 1417 Zbrojovka Vsetín 4,5 34,5 44 4
Parák František CZE 1716 MEZ Vsetín 4,5 32,5 42,5 3
Liška Pavel CZE 1627 Sokol Val.Polanka 4,5 32 40,5 3
Walek Filip CZE 1429 Beskydská šachová škola z.s. 4,5 31 39,5 4
Všetulová Viktorie CZE 1221 ŠK Staré Město 4,5 28 37 4
Matlocha Lubomír CZE 1750 ŠK Jeseník, z.s. 4 35,5 46 3
Hrtáň Vladislav CZE 1649 TJ Sokol Ústí z.s. 4 33,5 41,5 2
Urban Jaroslav CZE 1810 ŠK Zlín-Malenovice, z.s. 4 33 43,5 3
Bambušek Vladislav CZE 1637 ŠO TJ Karolinka 4 30,5 40 4
Bartošek Ivan CZE 1777 Zbrojovka Vsetín 4 30,5 39,5 4
Klímek David CZE 1558 Zbrojovka Vsetín 4 30,5 39,5 2
Dvořák Martin CZE 1408 Zbrojovka Vsetín 4 30 37,5 4
Černotík Jaroslav CZE 1269 Sokol Bystřička 4 29,5 38,5 3
Košata Jiří CZE 1463 SK EMKaD Holešov 4 28,5 36,5 4
Grycman Ondřej CZE 1245 TJ Sokol Ústí z.s. 4 26 34 4
Růžička Jiří CZE 1573 Zbrojovka Vsetín 4 25,5 33 3
Tomeček Marián CZE 1329 SK EMKaD Holešov 3,5 29,5 38 2
Kopecký Matěj CZE 1287 Zbrojovka Vsetín 3,5 28,5 37 3
Řepka Josef CZE 1495 neregistrovaný 3,5 28 37 3
Kunc Miroslav CZE 1561 SK EMKaD Holešov 3,5 28 36 3
Dorňák Jakub CZE 1183 TJ Sokol Ústí z.s. 3,5 25 33,5 3
Kabeláč Tomáš CZE 1086 TJ Valašské Meziříčí 3,5 23,5 31 2
Křenek Roman CZE 1167 ŠO TJ Karolinka 3 28 35,5 2
Vaňková Marie CZE 1214 ŠO Kunovice 3 27,5 34 3
Otáhalová Nela CZE 1187 Zbrojovka Vsetín 3 26 34 2
Randus Antonín CZE 1176 TJ Sokol Ústí z.s. 3 24 31 1
Noščák Denis CZE 1000 ŠO Kunovice 3 23 29,5 2
Budík Tomáš CZE 1150 Zbrojovka Vsetín 3 22 28 2
Románek Zdeněk CZE 1613 KH Zašová 2,5 30,5 38,5 2
Koňařík Filip CZE 1000 TJ Valašské Meziříčí 2,5 28,5 36,5 1
Matůš Jakub CZE 1191 TJ Sokol Ústí z.s. 2,5 25 34,5 2
Křupala Vladimír CZE 1078 ŠO TJ Karolinka 2,5 23,5 29,5 1
Karapetsas Athanasios SVK 1318 SKS Dubnica n. V. 2,5 21,5 30,5 2
Novák Libor CZE 1564 TJ Valašské Meziříčí 2 23 31 1
Křenek Jakub CZE 1000 ŠO TJ Karolinka 1 23,5 31 0

 

42. Přebor města Vsetína - Rapid dvojic 2.7. 2017
Ø ELO turnaje : 1874

 

Konečné pořadí po 7 kolech

Družstvo Partie + = - PH 1 PH 2 PH 3
Roubalík - Kapusta 7 6 1 0 11,5 43,5 59,5
Mudrák - Holeksa 7 6 0 1 11 40 58,5
Vrána - Vránová 7 4 1 2 9 43 61
Štěpán - Kuchař 7 3 2 2 9 40 55,5
Krejča - Karlík 7 4 1 2 9 37,5 55
Húsek - Skalský 7 4 1 2 9 36,5 53,5
Stalmach - Gnojek 7 2 3 2 8 34 48
Káňa - Rosinský 7 3 2 2 7,5 35 50,5
Slavinský - Papán 7 4 0 3 7,5 34 50
Miča - Krejčok 7 2 3 2 7,5 32 48,5
Koutný - Babula 7 2 3 2 7 39 56,5
Parák - Zádrapa 7 3 1 3 7 37,5 53
Smilek - Martinák 7 3 1 3 6,5 36,5 50,5
Bartošek - Kopecký 7 3 2 2 6,5 23,5 33
Bienek - Folta 7 3 1 3 6,5 21 32
Aristokraté 7 2 2 3 6 30,5 41,5
Šašek - Janík 7 1 3 3 5,5 35 46
Kocián - Machala 7 2 2 3 5,5 32 46
Myška - Novák 7 1 3 3 5 32,5 45
Krása - Zvěřina 7 2 1 4 5 25 40,5
Holman - Kabeláč 7 1 3 3 4,5 27 41
Mojžíšek - Hubík 7 1 3 3 4 25 36
Budík - Budík 6 1 1 4 2 18 28,5

 

42. Přebor města Vsetína - Turnaj v bleskovém šachu 6.7. 2017
Ø ELO turnaje: 1791

 

Konečné pořadí po 13 kolech

Jméno FED Rtg Klub/Místo Body PH 1 PH 2 PH 3
Wiewiora Eneasz POL 2290 Polsko 12 11 0 70
Horák Martin CZE 1899 TJ Spartak Vlašim 9,5 9 0 51,75
Laszczak Przemyslaw POL 1864 Polsko 9 9 0 47
Prucek Ladislav CZE 1823 Sokol Přemyslovice 9 8 1 49,5
Parák Dominik CZE 2048 Zbrojovka Vsetín 9 8 0 53
Zádrapa Radek CZE 2060 Zbrojovka Vsetín 8 8 0 43,5
Štec František CZE 1829 TJ Spartak Přerov 6 5 1 29,5
Křížek Kryštof CZE 1470 TJ Spartak Vlašim 6 5 0 31,25
Holman Radek CZE 1871 SK EMKaD Holešov 5 5 0 21,5
Máslo Ondřej CZE 1731 ŠK Medvědi Zvole 5 4 0 20,25
Tkadleček Petr CZE 1705 TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek 4,5 4 0 16
Kabeláč Tomáš CZE 1088 TJ Valašské Meziříčí 3,5 3 0 18
Šašek Jaroslav CZE 1673 TJ Sokol Pravčice 3 3 0 11
Myška Dušan CZE 1724 Bystřice p/H 1,5 1 0 13,75

 

 Poznámka: PH 1,PH 2,PH 3 jsou pomocné hodnocení


  Partie Přebor města Vsetína 2017 - Fide Open


Partie v pgn ke stažení ZDE

.

copyright © 2018 ŠKZ Vsetín | všechna práva vyhrazena
kontakt kontakt

 | e-mail: 

skz@sachy-vsetin.cz

 | 

webmaster

 | 

admin

nowonet media s.r.o.
TVORBA WWW STRÁNEK • INTERNETOVÉ OBCHODY • 
INTRANET • SEO OPTIMALIZACE • WEBHOSTING 
Vsetín | Horní náměstí 3 | tel.: 605  426 791|
info@nowonet.com | www.nowonet.com

   chir  bomex   

   GLASS SERVICE

 

Zde je místo pro vaši reklamu.
kontakt: radek@zadrapa.cz

 

 vskm    vsetin



zk