Šachový klub ZBROJOVKA VSETÍN

Šachový klub ZBROJOVKA VSETÍN
 
historie klubu
 
zprávy z klubu
 
soutěže družstev
 
galerie hráčů
 
fotogalerie
 
přebor Vsetína
 
šachové úlohy
 
články
 
mládež
 
historie šachu na Valašsku
 
Valašský šachový klub mládeže

VSETÍN 2018

 

43. Přebor města Vsetína 4. - 11.7.2018 Open A
Organizátor: ŠK Zbrojovka Vsetín
Ředitel turnaje: Radek Zádrapa
Hlavní rozhodčí: Josef Kovařík
Rozhodčí: Marta Motúzová
Tempo hry: 2 krát 90 minut + 30 vteřin za každý tah
Místo: Dům kultury Vsetín, Svárov 1055
Ø ELO turnaje: 2025

 

Konečné pořadí po 9. kolech

Poř. St.č.

Jméno pohlaví FED RtgFIDE RtgN Klub/Místo Body PH 1 PH 2 PH 3 PH 4
1 3
IM Sosna Jan
CZE 2349 2322 ŠK Slavoj Poruba 6,5 39,5 50,5 4 2158
2 6
FM Koziol Kamil
POL 2257 0 Polsko 6,5 37 46,5 5 2195
3 10

Kapusta Petr
CZE 2179 2164 Slavia Kroměříž 6,5 36,5 45,5 5 2191
4 1
IM Jasný Stanislav
CZE 2383 2373 Beskydská šachová škola z.s. 6 41 52 2 2219
5 2
FM Vojta Tomáš
CZE 2350 2328 Moravská Slavia Brno 6 40 50,5 3 2182
6 5
FM Mudrák Josef
CZE 2264 2260 Slavia Kroměříž 6 37,5 48,5 3 2103
7 7
IM Weinzettl Ernst
AUT 2213 0 Rakousko 6 36,5 47,5 4 2079
8 12

Havelka Ondřej
CZE 2124 2006 Interchess z.s. 5,5 37,5 48 4 2095
9 8
FM Bělunek Vladimír
CZE 2212 2239 Tatran Litovel 5,5 35 44,5 4 2066
10 24

Kersten Julian
AUT 1979 0 Rakousko 5,5 34 43 4 2076
11 43

Jin Yueheng
CHN 1713 0 Čína 5,5 32 40,5 3 2082
12 14

Mulenko Alexander
RUS 2109 0 Rusko 5,5 29 37 2 1912
13 18

Zvolenský David
CZE 2040 2116 TJ Jawa Brodce 5,5 28,5 36,5 4 1931
14 9

Miča Marek
CZE 2180 2019 Beskydská šachová škola z.s. 5 34,5 44 4 1979
15 22

Frank Adam
CZE 1984 1938 Beskydská šachová škola z.s. 5 33 43 5 2137
16 27

Huřťák Otto
CZE 1958 1987 TJ Bohemians Praha 5 33 41,5 3 2052
17 4

Horák Martin
CZE 2284 2242 TJ Spartak Vlašim 5 28,5 38 4 1946
18 26

Gnojek Petr
CZE 1962 1984 Beskydská šachová škola z.s. 4,5 37 48 3 2150
19 40

Moštěk Jan
CZE 1810 1750 TJ Vlčnov 4,5 34 43,5 2 2055
20 20

Engert Marvin
GER 2005 0 Německo 4,5 33,5 42,5 4 1969
21 29

Laurincová Kristýna w CZE 1944 1901 Beskydská šachová škola z.s. 4,5 32,5 42,5 3 2057
22 33

Vraj Ondřej
CZE 1891 1915 Šachy Hošťálková z.s. 4,5 32,5 41,5 2 2116
23 11

Vojta Jakub
CZE 2124 2037 TJ Spartak Vlašim 4,5 32 40,5 4 1949
24 15

Pýcha Patrik
CZE 2097 2089 TJ Spartak Vlašim 4,5 28,5 36,5 3 1913
25 17

Zádrapa Radek
CZE 2054 2074 Zbrojovka Vsetín 4,5 26,5 35 3 1867
26 25

Hiebert Kenji
JPN 1969 0 Japonsko 4,5 25,5 34,5 4 1936
27 19

Matějovský Ondřej
CZE 2028 2013 TJ Spartak Vlašim 4 34,5 44 2 1987
28 13

Bosák Jan
CZE 2119 2110 Zbrojovka Vsetín 4 29 38 2 1956
29 30

Vraj Karel
CZE 1942 1950 Šachy Hošťálková z.s. 4 28 36 3 1981
30 34

Gratze Michael
AUT 1890 0 Rakousko 4 25 33 4 1921
31 35

Kovařík Matyáš
CZE 1860 1889 Zbrojovka Vsetín 3,5 33 41 1 2087
32 38

Trávníček Kryštof M.
CZE 1844 1822 ŠO Kunovice 3,5 31,5 40,5 2 2043
33 23
WFM Yanjinlkham Bayarsaikhan w MGL 1984 0 Mongolsko 3,5 26,5 34,5 3 1858
34 28

Vantuch Lucian
CZE 1954 1853 Beskydská šachová škola z.s. 3 33 42,5 2 2040
35 41

Závodný Jaroslav
CZE 1773 1785 Zbrojovka Vsetín 3 28,5 36,5 2 1973
36 39

Peterka Josef
CZE 1820 1832 TJ Sokol Valašská Bystřice 3 27,5 35,5 0 2008
37 31

Zgarba Radek
CZE 1936 1988 TJ Sokol Ústí z.s. 3 27,5 35 3 2003
38 32

Břoušek Jiří
CZE 1929 1921 TJ Sokol Valašská Bystřice 3 24 32,5 1 1925
39 37

Nytra Ondřej
CZE 1845 1805 Beskydská šachová škola z.s. 2,5 27,5 36,5 1 1976
40 42

Matůš Filip
CZE 1766 1857 TJ Sokol Ústí z.s. 2,5 25 32 1 1937
41 21

Hrabovský Vladimír
CZE 1984 1975 SK Brumov-Bylnice, z.s. 2,5 20 28 1 1836
42 36

Foukal Jiří
CZE 1856 1852 TJ Sokol Valašská Bystřice 2 27 35 0 1928
43 16

Juříček Stanislav
CZE 2091 2060 Zbrojovka Vsetín 1 26 33,5 1 1860


43. Přebor města Vsetína 4. - 11.7. 2018 Open B
Ø ELO turnaje:
1441
Konečné pořadí po 9. kolech

Poř. St.č.
Jméno FED RtgFIDE RtgN Klub/Místo Body PH 1 PH 2 PH 3 PH 4
1 1
Kozák Pavel CZE 1892 1893 Šachový klub Jeseník z. s. 7 40 50,5 6 1689
2 15
Bierská Adéla CZE 1686 1738 Zbrojovka Vsetín 7 36,5 46,5 7 1523
3 10
Sovadina Martin CZE 1737 1696 SK EMKaD Holešov 6,5 37,5 48,5 6 1654
4 7
Židek Daniel CZE 1765 1726 Beskydská šachová škola z.s. 6,5 37 46,5 4 1620
5 5
Pelikán Jaromír CZE 1787 1816 ŠK Lokomotiva Brno, z.s. 6,5 36,5 47,5 5 1687
6 2
Holman Radek CZE 1866 1953 SK EMKaD Holešov 6 42 53,5 4 1692
7 26
Křížek Kryštof CZE 1468 1523 TJ Spartak Vlašim 6 41,5 53 6 1732
8 4
Krausse Sandro GER 1800 0 Německo 6 37,5 48,5 4 1689
9 6
Šašek Jaroslav CZE 1770 1846 TJ Sokol Pravčice 6 35,5 46 5 1602
10 8
Stojan František CZE 1742 1727 ŠK Zlín, z.s. 6 32,5 42,5 6 1589
11 3
Mavrev David CZE 1807 1832 Beskydská šachová škola z.s. 5,5 39,5 50 3 1670
12 27
Kovář Matěj CZE 1464 1562 TJ Sokol Ústí z.s. 5,5 38,5 47,5 4 1649
13 9
Vlachopulos Elefteris CZE 1737 1800 ŠO TJ Karolinka 5,5 37 47,5 5 1605
14 16
Janík Miroslav CZE 1628 1663 SK EMKaD Holešov 5,5 32,5 43 5 1443
15 12
Múdrý Jan CZE 1700 1679 Sokol Huslenky 5,5 32 41,5 4 1428
16 13
Trčálek Lukáš CZE 1699 1717 TJ Sokol Ústí z.s. 5 40 50,5 3 1648
17 18
Bambušek Vladislav CZE 1601 1638 ŠO TJ Karolinka 5 36,5 46 4 1639
18 11
Hlaváček Pavel CZE 1704 1734 Tatra Kopřivnice 5 35 45 4 1567
19 21
Klíma Tomáš CZE 1547 1555 TJ Sokol Valašská Bystřice 5 29,5 38,5 4 1306
20 23
Dančáková Klára CZE 1523 1493 Zbrojovka Vsetín 5 28 36,5 3 1235
21 17
Mladý Pavel CZE 1625 1695 Zbrojovka Vsetín 4,5 36 46 3 1593
22 32
Walek Filip CZE 1416 1495 Beskydská šachová škola z.s. 4,5 35,5 46 3 1539
23 31
Zdražil Patrik SVK 1442 0 CVČ Včielka Púchov 4,5 34,5 44 3 1635
24 19
Žižka Petr CZE 1574 1606 Zbrojovka Vsetín 4,5 34 43,5 4 1521
25 14
Parák František CZE 1697 1717 MEZ Vsetín 4,5 33,5 43,5 3 1555
26 34
Kopecký Matěj CZE 1323 1377 Zbrojovka Vsetín 4,5 32 41,5 3 1462
27 41
Dorňák Jakub CZE 1145 1304 TJ Sokol Ústí z.s. 4,5 30 37,5 4 1423
28 25
Růžička Jiří CZE 1479 1583 Zbrojovka Vsetín 4,5 29,5 37,5 4 1492
29 38
Grycman Ondřej CZE 1197 1482 TJ Sokol Ústí z.s. 4,5 28 33,5 4 1363
30 29
Štefaník Petr CZE 1445 1477 Tatra Kopřivnice 4 34,5 44,5 4 1453
31 45
Kamas Gabriel CZE 1000 1386 Zbrojovka Vsetín 4 28,5 37 3 1443
32 30
Košata Jiří CZE 1444 1462 SK EMKaD Holešov 4 28 36,5 3 1233
33 40
Budík Tomáš CZE 1146 1175 Zbrojovka Vsetín 4 27,5 35 3 1259
34 35
Černotík Jaroslav CZE 1315 1483 Sokol Bystřička 4 26,5 35 2 1248
35 20
Mládek Jiří CZE 1565 1550 TJ Valašské Meziříčí 4 26 32,5 4 1111
36 37
Křupala Vladimír CZE 1227 1137 ŠO TJ Karolinka 4 23 30,5 3 1149
37 22
Kunc Miroslav CZE 1533 1559 SK EMKaD Holešov 3,5 32,5 41,5 2 1435
38 28
Všetulová Viktorie CZE 1446 1317 ŠO Kunovice 3,5 31 40 3 1320
39 47
Hlouch Lubomír CZE 1000 1000 Zbrojovka Vsetín 3,5 30 38 2 1447
40 42
Zádrapa Jakub CZE 1130 1326 Zbrojovka Vsetín 3,5 28,5 36 3 1344
41 36
Otáhalová Nela CZE 1309 1278 Zbrojovka Vsetín 3,5 28 33,5 3 1312
42 39
Matůš Jakub CZE 1189 1263 TJ Sokol Ústí z.s. 3,5 26,5 34,5 2 1385
43 43
Noščák Denis CZE 1060 1100 ŠO Kunovice 3,5 25,5 31 2 1270
44 24
Klímek David CZE 1485 1541 Zbrojovka Vsetín 3 30,5 36,5 2 1510
45 44
Kabeláč Tomáš CZE 1012 1415 TJ Valašské Meziříčí 3 29 37 1 1411
46 33
Tomeček Marián CZE 1378 1403 SK EMKaD Holešov 3 27 35,5 2 1204
47 49
Lichvár Šimon SVK 1000 0 CVČ Včielka Púchov 3 26 31,5 1 1341
48 48
Hurtík Tomáš CZE 1000 1000 Zbrojovka Vsetín 3 25 32 2 1183
49 51
Mocek Tadeáš CZE 0 0 neregistrovaný 2 27 33 2 1246
50 46
Chrobák Metoděj CZE 1000 1000 Zbrojovka Vsetín 2 23 28,5 1 1087
51 50
Zajíček Matyáš CZE 0 1000 Zbrojovka Vsetín 1 22,5 29,5 0 1102

Poznámka
Pomocné hodnocení1: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení3: The greater number of victories (variable)
Pomocné hodnocení4: rating average of the opponents (variabel with parameters)


43. Přebor města Vsetína - Rapid dvojic - 5.7. 2018
Tempo hry: 2 krát 10 minut + 4 vteřiny za tah

Ø ELO turnaje: 1755
Konečné pořadí po 7. kolech

Poř. St.č. Družstvo Partie + = - PH 1 PH 2 PH 3
1 1 Vojta-Vojta 7 6 1 0 12,5 13 0
2 4 Křížek-Jin 7 3 4 0 9,5 10 0
3 5 Holman-Kabeláč 7 3 2 2 7,5 8 0
4 8 Zádrapa-Zádrapa 7 3 3 1 7 9 0
5 3 Pelikán-Prusek 7 2 3 2 7 7 0
6 2 Aristokraté 7 3 2 2 6,5 8 0
7 7 Kocián-Kocián 7 1 5 1 6,5 7 0
8 6 Bartošek-Růžička 7 1 2 4 3,5 4 0
9 9 Stojan-Mládek 7 1 2 4 3 4 0

 

 

copyright © 2018 ŠKZ Vsetín | všechna práva vyhrazena
kontakt kontakt

 | e-mail: 

skz@sachy-vsetin.cz

 | 

webmaster

 | 

admin

nowonet media s.r.o.
TVORBA WWW STRÁNEK • INTERNETOVÉ OBCHODY • 
INTRANET • SEO OPTIMALIZACE • WEBHOSTING 
Vsetín | Horní náměstí 3 | tel.: 605  426 791|
info@nowonet.com | www.nowonet.com

   chir  bomex   

   GLASS SERVICE

 

Zde je místo pro vaši reklamu.
kontakt: radek@zadrapa.cz

 

 vskm    vsetin



zk