Šachový klub ZBROJOVKA VSETÍN

Šachový klub ZBROJOVKA VSETÍN
 
historie klubu
 
zprávy z klubu
 
soutěže družstev
 
galerie hráčů
 
fotogalerie
 
přebor Vsetína
 
šachové úlohy
 
články
 
mládež
 
historie šachu na Valašsku
 
Valašský šachový klub mládeže

KONEČNÉ POŘADÍ GP

 

Grand prix Zlínského kraje záků  v rapid šachu 2008 / 2009 - Konečné pořadí

Kategorie H+D 10
Poř. Příjmení a jméno Oddíl Celkem
GP body
1 Kovařík Matyáš Zbrojovka Vsetín 58 18,5
2 Rakušan Miroslav Sokol Postoupky 56 18
3-4 Náplavová Erika Kk-Šk Osvětimany 48 16
  Paul Filip Šk  Zlín 48 16
5 Plášek Jonáš Sokol Slavičín 26 13,5
6 Plášek Jakub TJ Bojkovice 24 10
7 Opluštil David Sokol Postoupky 23 9
8 Vašek Ondřej Kk-Šk Osvětimany 20,5 12,5
9 Mašíček Michal Šo Kunovice 20 12
10 Hronek Štěpán Šk Zlín 16 9
11 Zavadil Filip Sokol Postoupky 16 8
12 Hronek Martin Šk Zlín 15 11,5
13 Phamová Xuan Vi Šk Zlín 12 12
14 Suchánek Kryštof Šk Zlín 12 8,5
15 Vraj Karel Sokol Hošťálková 12 8
16 Oplatek Lukáš Šo Kunovice 12 5
17 Březina Adam Sokol Hošťálková 10 8
18 Otruba Zdeněk Sk Boršice 10 4,5
19 Strouhal David Šk Zlín 9 4,5
20 Nekarda Jan Šk Staré Město 8 11,5
21 Gálík Jakub Sokol Hošťálková 7 8
22 Šašinka Albert DDM Bojkovice 6 7
23 Kratochvíl Filip Šk Zlín 5 4
24 Polišenský Jan Sokol Postoupky 4,5 4
25 Heczko Matěj Sokol Slavičín 3 7
26 Fridrich Tomáš Šo Kunovice 3 6,5
27 Bartoň Ondřej Sokol Bystřička 1 5
28 Kudláč Jakub Šk  Zlín 1 3
29 Černochová Leona Kk-Šk Osvětimany 0 8,5
30 Blažek Michal Sokol Slavičín 0 7
31 Petráš Daniel Sokol Slavičín 0 5
32-33 Kundrata Jan Šk  Zlín 0 4,5
  Navrátilová Lenka Sokol Postoupky 0 4,5
34-37 Budík Pavel ZŠ Integra Vsetín 0 4
  Hozza Michal Kk-Šk Osvětimany 0 4
  Kojecký Jan Spartak Hulín 0 4
  Kundratová Lucie Šk  Zlín 0 4
38-39 Hornáček Vojtěch ŠK Zlín 0 3,5
  Mareček Tomáš Šk  Zlín 0 3,5
40-52 Drulák Milan 3.ZŠ Zlín 0 3
  Duben Jan 3.ZŠ Zlín 0 3
  Hrbáček Pavel Huslenky 0 3
  Maňák Filip Sokol Hošťálková 0 3
  Nedbálek Michal ŠK Zlín 0 3
  Pizúr Jakub Sokol Slavičín 0 3
  Strouhal Marek Šk  Zlín 0 3
  Svozil David Kk-Šk Osvětimany 0 3
  Teleky Marek ZŠ Integra Vsetín 0 3
  Trlica Michal Sokol Ústí 0 3
  Úlehla Michal Sokol Litenčice 0 3
  Zavadil Pavel Sokol Litenčice 0 3
  Zemčík Jan Šo Kunovice 0 3
53-58 Bajza Vojtěch ŠK Zlín 0 2,5
  Dlouhý Kryštof Šk Staré Město 0 2,5
  Drábek Kamil Sokol Litenčice 0 2,5
  Frais Jindřich DDM Bojkovice 0 2,5
  Chromčák Michal Huslenky 0 2,5
  Vraj Ondřej Sokol Hošťálková 0 2,5
59-62 Hnátek Jakub Sokol Ústí 0 2
  Krsička Michal Sk Boršice 0 2
  Režňák Vít ŠK Zlín 0 2
  Valenta Vojtěch ŠK Staré Město 0 2
63-64 Dančáková Klára Sokol Hošťálková 0 1,5
  Obšivačová Jana Valšská Bystřice 0 1,5
65-66 Horák Zdeněk Sk Boršice 0 1
  Opluštil Pavel Sokol Postoupky 0 1

Kategorie H+D 12
Poř. Příjmení a jméno Oddíl Celkem
GP body
1 Štefaník Richard Šk Staré Město 56 18
2 Zatloukal Jakub Fatra-Slavia Napajedla 54 18
3 Tománek Pavel Sk Boršice 46 16,5
4 Juřena Matyáš Šk Zlín 38 14,5
5 Lukaštík Jaroslav Sokol Ústí 37 14,5
6 Netušil Jan Sokol Postoupky 33 15
7 Němec Pavel Šk Staré Město 28 14
8 Stoklásek Ondřej Šk Staré Město 26 10
9 Skrášek Adam Šo Kunovice 24 13,5
10 Ladický Milan Sokol Postoupky 22 9,5
11 Kolačný David Šk Staré Město 20 12,5
12-13 Gottwaldová Julie Kk-Šk Osvětimany 18 12,5
  Krejča Jakub Sokol Hošťálková 18 12,5
14 Kachtík Karel Sokol Hošťálková 18 12
15 Kucián Martin Šo Tj Zborovice 15 11,5
16 Scheichenost Michal Sokol Postoupky 14 11,5
17 Ondruch Petr Šk Staré Město 10 8
18 Výchopeň Michal Sokol Ústí 8 11,5
19 Křivák Tomáš Šk Staré Město 4 7,5
20 Kovařík Václav Šk Zlín 3 7,5
21 Šimčáková Julie Sokol Postoupky 2 11,5
22 Horák Vojtěch Fatra-Slavia Napajedla 2 7
23 Kvapilík Josef Slavia Kroměříž 2 3,5
24 Otradovec Tomáš Šk Staré Město 1 9,5
25 Pešl Adam Tj Vlčnov 1 6,5
26 Krmíček Antonín Šo Kunovice 0 9,5
27 Jež Samuel Šk Staré Město 0 9
28 Gajdoš Daniel Sokol Hošťálková 0 7,5
29 Paška Josef Šo Kunovice 0 7
30-32 Jelínek Daniel Sk Boršice 0 6,5
  Moštěk Petr Tj Vlčnov 0 6,5
  Tesařík Lukáš  TJ DDM Bojkovice 0 6,5
33-35 Fojtů Áron ZŠ Integra Vsetín 0 6
  Schafferová Denisa Spartak Hulín 0 6
  Ševčíková Klára Šk Staré Město 0 6
36-37 Čelůstková Michaela Šk Zlín 0 5,5
  Podešva Michal  Spartak Hulín 0 5,5
38-40 Černotík Jaroslav Sokol Bystřička 0 5
  Knotek Pavel TJ Vlčnov 0 5
  Krejší Vít Sokol Postoupky 0 5
41-42 Čechmánková Aneta Spartak Hulín 0 4
  Phamová Xuan Linh Šk Zlín 0 4
43 Gabryš Lukáš Jablůnka 0 3,5
44-49 Gargulák Daniel Sokol Hošťálková 0 3
  Jašek Jan Huslenky 0 3
  Kravic Aleš Sokol Litenčice 0 3
  Kunc Ondřej Sokol Slavičín 0 3
  Minsk Jan TJ Sokol Morkovice 0 3
  Sicha Marek  Huslenky 0 3
50-52 Hrbáček Petr Huslenky 0 2,5
  Sitko Tomáš Šk Zlín 0 2,5
  Trčálek Lukáš Sokol Ústí 0 2,5
53-59 Bařina Marek Tj Vlčnov 0 2
  Da Silva Charlota Šo Kunovice 0 2
  Horehleď Adam Šk Staré Město 0 2
  Hostinský Tomáš  Fatra-Slavia Napajedla 0 2
  Janska David Šk Staré Město 0 2
  Sikora Tomáš Šo Kunovice 0 2
  Šonský Zdeněk Sokol Postoupky 0 2
60 Hýsková Veronika TJ Sokol Morkovice 0 1,5
61-63 Hrabalová Kristýna Sokol Litenčice 0 1
  Peredarjuk Daniel Sokol Bystřička 0 1
  Šulák Pavel Huslenky 0 1
64 Indrák David  SVČ Valašské Meziříčí 0 0

Kategorie H+D 14
Poř. Příjmení a jméno Oddíl Celkem
GP body
1 Karlík Ondřej Sokol Hošťálková   60 17
2 Palášek Jan Sokol Postoupky   56 16,5
3 Mrkus František Šk Staré Město   50 16
4 Pfeffer Dominik Sk Boršice   42 14,5
5 Stuchlý Ondřej Šk Staré Město   36 13,5
6 Fusková Martina Šk Staré Město   34 14
7 Janska Petr Sk Boršice   29 13,5
8 Navrátil Marek Sokol Postoupky   26 12,5
9 Blechová Lenka Kk-Šk Osvětimany   19 11,5
10 Podškubka Ondřej Tj Vlčnov   18 8,5
11 Náplava Lukáš Kk-Šk Osvětimany   16 11
12 Slabá Lenka Sk Boršice   15 11
13 Richter Michael Sokol Postoupky   14 11,5
14 Lessy Tomáš Šk Staré Město   14 11
15 Prachař David Šo Tj Zborovice   11 8
16 Hromada Martin Šo Kunovice   11 7,5
17 Indra Josef  Sokol Postoupky   10 4
18 Kopecký Marek Sk Boršice   9 6
19 Vlček Jiří Šk Zlín   6 7
20 Kvapilík Jakub Slavia Kroměříž   6 4
21 Bedřich Marek Šo Kunovice   4 7,5
22 Tichopádek Mirek Spartak Hluk   3 7
23 Macek Libor Tj Vlčnov   3 3,5
24 Danyuk Pavlo Šo Kunovice   2 8
25 Vidašič Jan Sokol Bystřička   2 3
26 Hrabal Matěj Šk Staré Město   1 7,5
27 Bednařík Josef  Sokol Hošťálková   0 7,5
28 Kadlčík František Spartak Hluk   0 6
29 Trčálek David  Sokol Ústí   0 5
30 Stodůlka David Sk Boršice   0 3,5
31-35 Jiříkovský Michal  Spartak Hluk   0 3
  Kadlík Libor  Sokol Litenčice   0 3
  Slavík Tomáš Spartak Hluk   0 3
  Tomšej Tomáš Sokol Bystřička   0 3
  Zavadil Petr  Sokol Litenčice   0 3
36-38 Červený Tomáš TJ DDM Bojkovice   0 2
  Petraš Martin Sokol Slavičín   0 2
  Večeřa Pavel Sokol Postoupky   0 2
39 Vavrušová Andrea Kk-Šk Osvětimany   0 1
40 Čechmánek Lukáš Spartak Hulín   0 0

 

 

 

 

 

 

 

 

copyright © 2018 ŠKZ Vsetín | všechna práva vyhrazena
kontakt kontakt

 | e-mail: 

skz@sachy-vsetin.cz

 | 

webmaster

 | 

admin

nowonet media s.r.o.
TVORBA WWW STRÁNEK • INTERNETOVÉ OBCHODY • 
INTRANET • SEO OPTIMALIZACE • WEBHOSTING 
Vsetín | Horní náměstí 3 | tel.: 605  426 791|
info@nowonet.com | www.nowonet.com

   chir  bomex   

   GLASS SERVICE

 

Zde je místo pro vaši reklamu.
kontakt: radek@zadrapa.cz

 

 vskm    vsetin



zk