Šachový klub ZBROJOVKA VSETÍN

Šachový klub ZBROJOVKA VSETÍN
 
historie klubu
 
zprávy z klubu
 
soutěže družstev
 
galerie hráčů
 
fotogalerie
 
přebor Vsetína
 
šachové úlohy
 
články
 
mládež
 
historie šachu na Valašsku
 
Valašský šachový klub mládeže

GP ZLÍN

 

GP ŠSZK v rapid šachu mládeže, Zlín 2009

 

 

 

 

 

 

Organizátor : ŠK Zlín

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ředitel turnaje : R. Svoboda

 

 

 

 

 

 

 

 

Hlavní nebo pomocný rozhodcí : Jiří Hodovský

 

 

 

 

 

 

 

Rozhodčí : Martin Šenkýř

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Datum : 14.02.2009

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Konečné pořadí  H+D 10

Rating:

1074 

 

 

 

 

 

 

 

Poř.

Jméno

Rtg

Oddíl

Nar.

Body

BH.

BH.

SB.

vict

GP

1

Rakušan Miroslav

1250

Sokol Postoupky

04.06.1999

   6˝

21

30

27,25

6

20

2

Kavoň Rastislav

1452

SK Komplet Trnava

03.06.1999

   6

22˝

31˝

25,00

6

 

3

Kovařík Matyáš

1284

Zbrojovka Vsetín

11.02.1999

   5˝

24

33˝

24,25

5

18

4

Nguyen Jakub

1000

SK Komplet Trnava

26.03.1999

   5

21

31

21,00

5

 

5

Hronek Štěpán

1100

Šk  Zlín

06.01.2000

   5

21

29

17,00

5

16

6

Náplavová Erika

1100

Kk-Šk Osvětimany

22.02.1999

   5

20

27

19,00

4

14

7

Plášek Jakub

1100

Tj Bojkovice

14.06.2000

   5

18˝

24˝

14,00

5

12

8

Plášek Jonáš

1100

Sokol Slavičín

04.09.2000

   5

17˝

25

16,00

5

10

9

Strouhal David

1100

Šk  Zlín

12.11.2000

   4˝

16

22˝

12,75

4

9

10

Paul Filip

1250

Šk  Zlín

06.08.1999

   4

23

32

15,50

4

8

11

Opluštil David

1250

Sokol Postoupky

26.04.2001

   4

22˝

33

17,50

4

7

12

Hronek Martin

1100

Šk  Zlín

06.01.2000

   4

21˝

30

13,50

4

6

13

Kratochvíl Filip

1100

Šk  Zlín

24.01.2000

   4

21

29

14,00

4

5

14

Mašíček Michal

1100

Šo Kunovice

29.04.1999

   4

19

28

12,00

4

4

15

Nekarda Jan

1000

Šk Staré Město

12.02.2000

   4

19

26˝

13,00

3

3

16

Phamová Xuan Vi

1100

Šk  Zlín

22.11.1999

   4

18˝

26˝

12,50

4

2

17

Heczko Matěj

1100

Sokol Slavičín

14.01.1999

   4

16

22˝

10,75

3

1

18

Budík Pavel

1000

ZŠ Integra Vsetín

1.1.2001

   4

15

22

10,00

4

 

19

Záhorák Martin

1000

SK Komplet Trnava

 

   3˝

18˝

25˝

12,25

2

 

20

Suchánek Kryštof

1100

Šk  Zlín

15.05.2001

   3˝

17˝

26˝

10,50

3

 

21

Hornáček Vojtěch

1000

ŠK Zlín

15.06.2001

   3˝

17˝

24

10,50

3

 

22

Mareček Tomáš

1000

Šk  Zlín

05.12.1999

   3˝

14

19

6,75

3

 

23

Duben Jan

1000

3.ZŠ Zlín

03.02.1999

   3

18˝

27

7,50

3

 

24

Nedbálek Michal

1000

ŠK Zlín

00.00.2001

   3

17˝

24

8,50

3

 

25

Drulák Milan

1000

3.ZŠ Zlín

03.08.1999

   3

17

23

7,00

3

 

26

Strouhal Marek

1100

Šk  Zlín

14.08.2001

   3

15˝

23˝

7,00

3

 

27

Blažek Michal

1000

Sokol Slavičín

27.05.1999

   3

15

21

4,50

3

 

28

Teleky Marek

1000

ZŠ Integra Vsetín

00.00.2000

   3

14˝

21

6,50

2

 

29

Pizúr Jakub

1000

Sokol Slavičín

23.05.2001

   3

14

20

6,50

2

 

30

Petráš Daniel

1000

Sokol Slavičín

29.06.2001

   3

13

18˝

4,00

3

 

31

Bajza Vojtěch

1000

ŠK Zlín

10.06.1999

   2˝

18˝

26˝

7,50

2

 

32

Frais Jindřich

1000

DDM Bojkovice

17.03.1999

   2˝

15˝

22

4,75

2

 

33

Navrátilová Lenka

1000

Sokol Postoupky

00.00.1999

   2˝

14

20˝

4,75

2

 

34

Bartoň Ondřej

1100

Sokol Bystřička

26.05.1999

   2

15˝

23

6,75

1

 

35

Hnátek Jakub

1000

Sokol Ústí

00.00.1999

   2

13˝

20

5,00

1

 

36

Kundratová Lucie

1100

Šk  Zlín

25.05.2000

   2

13

18˝

3,00

2

 

37

Kundrata Jan

1000

Šk  Zlín

04.05.2002

   2

11˝

17

4,00

1

 

38

Režňák Vít

1000

ŠK Zlín

14.03.2000

   2

10

13˝

4,00

1

 

39

Opluštil Pavel

1000

Sokol Postoupky

00.00.2003

   1

12˝

18

3,50

0

 

 

Konečné pořadí  H+D 12

Rating:

1103 

 

 

 

 

 

 

 

Poř.

Jméno

Rtg

Oddíl

Nar.

Body

BH.

BH.

SB.

vict

GP

1

Juřena Matyáš

1250

Šk  Zlín

22.04.1997

   6

22˝

30˝

24,50

6

20

2

Zatloukal Jakub

1438

Fatra-Slavia

02.05.1997

   6

21˝

30˝

26,00

5

18

3

Ladický Milan

1250

Sokol Postoupky

13.12.1998

   5˝

20

29

23,00

5

16

4

Stoklásek Ondřej

1100

Šk Staré Město

05.02.1998

   5

21

30˝

19,00

4

14

5

Tománek Pavel

1415

Sk Boršice

09.05.1997

   5

21

30

18,00

5

12

6

Skrášek Adam

1100

Šo Kunovice

11.12.1997

   5

20˝

27

17,75

4

10

7

Netušil Jan

1250

Sokol Postoupky

11.07.1997

   5

20

28˝

18,25

4

9

8

Štefaník Richard

1536

Šk Staré Město

18.01.1998

   4˝

23

31

18,00

3

8

9

Němec Pavel

1100

Šk Staré Město

31.10.1997

   4˝

21

30˝

18,00

3

7

10

Lukaštík Jaroslav

1100

Sokol Ústí

25.12.1997

   4˝

19

25˝

12,25

4

6

11

Výchopeň Michal

1000

Sokol Ústí

21.04.1997

   4˝

18

24˝

14,25

4

5

12

Kolačný David

1100

Šk Staré Město

18.09.1998

   4˝

15˝

22

12,50

3

4

13

Ležovič Maroš

1000

SK Komplet Trnava

09.05.1997

   4

20

28

13,50

4

 

14

Ondruch Petr

1100

Šk Staré Město

11.03.1998

   4

19˝

26˝

13,25

3

3

15

Krejča Jakub

1000

Sokol Hošťálková

03.12.1998

   4

19

27˝

13,00

3

2

16

Pešl Adam

1000

Tj Vlčnov

27.09.1997

   4

18

24˝

12,50

2

1

17

Rakús Adam

1385

SK Komplet Trnava

22.05.1998

   4

17˝

23˝

11,00

4

 

18

Phamová Xuan Linh

1100

Šk  Zlín

05.01.1998

   4

17

24

10,50

4

 

19

Otradovec Tomáš

1100

Šk Staré Město

30.10.1998

   4

17

23˝

12,00

4

 

20

Šimčáková Julie

1250

Sokol Postoupky

06.12.1998

   4

17

23˝

11,25

3

 

21

Paška Josef

1100

Šo Kunovice

02.05.1997

   4

17

23

10,50

4

 

22

Moštěk Petr

1000

Tj Vlčnov

12.11.1998

   3˝

21

29˝

12,50

3

 

23

Rezbárik Šimon

1000

SK Komplet Trnava

14.12.1998

   3˝

20˝

27˝

12,00

3

 

24

Knotek Marek

1000

TJ Vlčnov

00.00.1997

   3˝

18˝

26

11,00

3

 

25

Kachtík Karel

1000

Sokol Hošťálková

04.10.1998

   3

17˝

25

10,00

3

 

26

Kucián Martin

1250

Šo Tj Zborovice

26.05.1997

   3

17˝

24˝

8,00

3

 

27

Jež Samuel

1100

Šk Staré Město

22.05.1997

   3

17˝

24

7,50

3

 

28

Gajdoš Daniel

1000

TJ Sokol Hošťálková

11.12.1997

   3

16˝

23˝

5,00

3

 

29

Jelínek Daniel

1000

Sk Boršice

08.02.1998

   3

14˝

20

6,00

3

 

30

Fojtů Áron

1000

ZŠ Integra Vsetín

00.00.1997

   3

14

21˝

5,50

3

 

31

Krejčí Vít

1000

Sokol Postoupky

00.00.1998

   3

13˝

19˝

7,00

3

 

32

Schafferová Denisa

1100

Spartak Hulín

15.06.1998

   3

13˝

18˝

5,00

2

 

33

Ševčíková Klára

1100

Šk Staré Město

01.02.1998

   3

13

20˝

5,00

3

 

34

Podešva Michal

1000

SK Spartak Hulín

19.02.1997

   2˝

18

24˝

8,75

1

 

35

Krmíček Antonín

1100

Šo Kunovice

11.11.1998

   2˝

15˝

20˝

6,00

2

 

36

Čelůstková Michaela

1000

Šk  Zlín

28.05.1998

   2˝

11˝

15

4,75

1

 

37

Scheichenost Michal

1000

Sokol Postoupky

20.11.1998

   2

18˝

26

7,00

2

 

38

Černotík Jaroslav

1100

Sokol Bystřička

23.09.1998

   2

18

24

4,50

2

 

39

Hostínský Tomáš

1000

Fatra-Slavia Napajedla

01.01.1997

   2

16˝

23

2,50

2

 

40

Čechmánková Aneta

1000

SK Spartak Hulín

17.09.1997

   2

16

22˝

6,50

1

 

41

Horehleď Adam

1000

Šk Staré Město

23.02.1998

   2

14˝

20

6,50

0

 

42

Tesařík Lukáš

1000

DDM Bojkovice

 

   2

12˝

17

4,00

1

 

43

Peredarjuk Daniel

1000

Sokol Bystřička

24.12.1998

   1

12˝

17˝

3,50

0

 

  

Konečné pořadí  H+D 14

Rating:

1256 

 

 

 

 

 

 

 

Poř.

Jméno

Rtg

Oddíl

Nar.

Body

BH.

BH.

SB.

vict

GP

1

Karlík Ondřej

2006

Sokol Hošťálková

26.01.1995

   5˝

22˝

32

24,25

5

20

2

Palášek Jan

1671

Sokol Postoupky

26.01.1996

   5˝

21˝

31

23,75

5

18

3

Mrkus František

1434

Šk Staré Město

23.04.2000

   5

19

27˝

20,00

4

16

4

Stuchlý Ondřej

1250

Šk Staré Město

14.04.1999

   4˝

22

30

18,00

4

14

5

Pfeffer Dominik

1752

Sk Boršice

21.03.1995

   4˝

22

30

17,50

4

12

6

Prachař David

1250

Šo Tj Zborovice

15.03.1995

   4˝

22

29

17,25

4

10

7

Fusková Martina

1558

Šk Staré Město

07.05.1998

   4˝

19

25

12,75

4

9

8

Janska Petr

1268

Sk Boršice

29.04.1996

   4˝

16

24

12,50

4

8

9

Slabá Lenka

1250

Sk Boršice

07.02.1996

   4

19˝

25˝

10,50

3

7

10

Lessy Tomáš

1461

Šk Staré Město

26.02.1996

   4

17˝

25

11,50

3

6

11

Richter Michal

1311

Sokol Postoupky

24.12.1995

   4

17

25

11,75

3

5

12

Bedřich Marek

1100

Šo Kunovice

24.04.1995

   4

17

24

9,50

4

4

13

Tichopádek Mirek

1000

Spartak Hluk

05.09.1995

   4

15˝

22˝

11,00

3

3

14

Navrátil Marek

1000

Sokol Postoupky

00.00.1995

   3˝

16

22

9,25

2

2

15

Náplava Lukáš

1250

Kk-Šk Osvětimany

12.01.1996

   3

20

27˝

11,00

1

1

16

Podškubka Ondřej

1250

Tj Vlčnov

03.04.1995

   3

20

26˝

8,50

3

 

17

Danyuk Pavlo

1100

Šo Kunovice

30.04.1996

   3

17˝

24˝

7,50

3

 

18

Blechová Lenka

1250

Osvětimany

25.04.1996

   3

15

22

9,50

1

 

19

Jiříkovský Michal

1000

Spartak Hluk

06.11.1995

   3

15

20

6,50

2

 

20

Kadlčík František

1000

Spartak Hluk

00.00.1996

   3

14

20

7,00

2

 

21

Slavík Tomáš

1000

Spartak Hluk

17.02.1995

   3

13

17˝

5,50

2

 

22

Hrabal Matěj

1250

Šk Staré Město

27.07.1996

   2˝

19˝

27

8,50

1

 

23

Bednařík Josef

1000

Sokol Hošťálková

21.11.1996

   2˝

14˝

19

5,50

1

 

24

Vlček Jiří

1000

ŠK Zlín

11.05.1995

   2

13˝

18˝

4,00

1

 

25

Červený Tomáš

1000

DDM Bojkovice

01.12.1996

   1

12˝

17˝

3,50

0

 

 pozn.tučně hráči okresu Vsetín

 

copyright © 2018 ŠKZ Vsetín | všechna práva vyhrazena
kontakt kontakt

 | e-mail: 

skz@sachy-vsetin.cz

 | 

webmaster

 | 

admin

nowonet media s.r.o.
TVORBA WWW STRÁNEK • INTERNETOVÉ OBCHODY • 
INTRANET • SEO OPTIMALIZACE • WEBHOSTING 
Vsetín | Horní náměstí 3 | tel.: 605  426 791|
info@nowonet.com | www.nowonet.com

   chir  bomex   

   GLASS SERVICE

 

Zde je místo pro vaši reklamu.
kontakt: radek@zadrapa.cz

 

 vskm    vsetin



zk