Šachový klub ZBROJOVKA VSETÍN

Šachový klub ZBROJOVKA VSETÍN
 
historie klubu
 
zprávy z klubu
 
soutěže družstev
 
galerie hráčů
 
fotogalerie
 
přebor Vsetína
 
šachové úlohy
 
články
 
mládež
 
historie šachu na Valašsku
 
Valašský šachový klub mládeže

KONEČNÉ POŘADÍ GP STARŠÍ ŽÁCI

 

                        II.  ROČNÍK  ŠACHOVÉ  GRAND  PRIX  ŠKOLNÍ  MLÁDEŽE  -  REGION  VSETÍN 

                                   Konečné pořadí  -  starší žáci  (kategorie H-16)  2008 / 2009

   

Jméno

škola / oddíl

Fr. Lhota

GP / TB

Karolina

GP / TB

Bystřička

GP / TB

Vsetín

GP / TB

celkově

GP / TB

1.

Morávek Štěpán

ZŠ Karolinka

18 /

18 / 5

18 / 5

-

54 / 15˝

2.

Pekař Jakub

ZŠ Karolinka

20 /

14 /

14 /

-

48 / 14˝

3.

Masnota Marek

ŠO Bystřička

6 / 4

16 / 5

12 / 4

18 / 5

46 / 14

4.

Karlík Ondřej

ZŠ Hošťálková

-

20 /

-

20 / 7

40 / 13˝

5.

Dorotík David

ZŠ Karolinka

9 / 4

10 /

-

16 / 4

35 / 12˝

6.

Pohůnek David

ZŠ Francova Lhota

1 / 3

8 / 4

20 / 5

-

29 / 12˝

7.

Krhutek Tomáš

Valašská Bystřice

4 /

-

10 / 4

14 / 4

28 / 11˝

 

Novosad Jaroslav

ZŠ Francova Lhota

7 / 4

9 /

9 / 4

10 / 3

28 / 11˝

9.

Zimek Rostislav

ZŠ Francova Lhota

14 / 5

12 /

-

-

26 /

10.

Pohůnek Ondřej

ZŠ Francova Lhota

12 /

1 / 3

8 / 4

-

21 / 11˝

11.

Bednařík Josef

ZŠ Hošťálková

0 / 3

6 / 4

1 /

12 / 4

19 / 10˝

12

Bělota Patrik

ZŠ Francova Lhota

3 /

-

16 /

-

19 / 8

13.

Bistrý Ondřej

ZŠ Francova Lhota

5 / 4

7 / 4

6 /

-

18 / 11˝

14.

Smutek Jiří

ZŠ Vidče

16 / 5

0 /

-

-

16 /

15.

Zajíček Václav

ŠO Bystřička

10 / 4

-

5 / 3

-

15 / 7

16.

Trčálek David

Sokol Ústí

0 / 2

5 /

0 / 1

9 /

14 / 8

17.

Františ Miroslav

ZŠ Horní Lideč

0 / 2

0 / 2

3 / 3

7 / 2

10 / 7

18.

Vidašič Jan

ŠO Bystřička

-

-

2 / 3

8 / 2

10 / 5

19.

Holec Roman

ZŠ Horní Lideč

0 / 3

3 / 3

0 / 2

6 / 2

9 / 18

20.

Vilém Rostislav

ZŠ Vsetín-Ohrada

8 / 4

-

-

-

8 / 4

21.

Křenek Jiří

Valašská Bystřice

0 /

-

7 /

-

7 /

22.

Hrbáček Vlastimil

ZŠ Huslenky

-

-

-

5 / ˝

5 / ˝

23.

Chromík Vojtěch

ZŠ Horní Lideč

0 / 3

0 / 2

4 / 3

-

4 / 8

24.

Pavelka Jan

ZŠ Karolinka

-

4 /

0 /

-

4 / 6

25.

Dohnál Lukáš

ZŠ Branky

-

2 / 3

0 / 2

-

2 / 5

26.

Petrůj Jakub

ZŠ Francova Lhota

2 /

0 /

-

-

2 / 5

27.

Štefl Eduard

ZŠ Vsetín-Trávníky

-

0 /

-

-

0 /

28.

Tomšej Tomáš

ŠO Bystřička

-

-

0 /

-

0 /

29.

Oulehlová Jana

ZŠ Integra Vsetín

-

0 / ˝

-

-

0 / ˝

 

Malčánek Jan

Chessmont Rožnov

-

-

GP - / 7

GP - / 6

mimo GP

 

Jurča Marek

ŠKZ Vsetín

GP - / 6˝

-

-

-

mimo GP

 

Hurta Pavel

ŠO Bystřička

-

-

GP - /

-

mimo GP

 

Orság Josef

Karolinka

-

GP - / 3˝

-

-

mimo GP

 
pozn. hráč ŠKZ Vsetín

 

zkratky:          GP.......Grand prix body

                      TB........turnajové bod

                      GP - ... výsledek se nezapočítává do GP

 

Do konečné tabulky Grand prix regionu Vsetín se započítávaly nejlepší tři výsledky z jednotlivých turnajů.
Zpracoval: Josef Kovařík, Valašský šachový klub mládeže, o.s.
Ve Vsetíně dne 19. května 2009

 

 

copyright © 2018 ŠKZ Vsetín | všechna práva vyhrazena
kontakt kontakt

 | e-mail: 

skz@sachy-vsetin.cz

 | 

webmaster

 | 

admin

nowonet media s.r.o.
TVORBA WWW STRÁNEK • INTERNETOVÉ OBCHODY • 
INTRANET • SEO OPTIMALIZACE • WEBHOSTING 
Vsetín | Horní náměstí 3 | tel.: 605  426 791|
info@nowonet.com | www.nowonet.com

   chir  bomex   

   GLASS SERVICE

 

Zde je místo pro vaši reklamu.
kontakt: radek@zadrapa.cz

 

 vskm    vsetin



zk