Šachový klub ZBROJOVKA VSETÍN

Šachový klub ZBROJOVKA VSETÍN
 
historie klubu
 
zprávy z klubu
 
soutěže družstev
 
galerie hráčů
 
fotogalerie
 
přebor Vsetína
 
šachové úlohy
 
články
 
mládež
 
historie šachu na Valašsku
 
Valašský šachový klub mládeže

GP VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ

 
GP ZK - Valašské Meziříčí 
Organizátor : Sokol Bystřička, SVČ Domeček a KM Vsetín          
Ředitel turnaje : ing.Karel Hurta                
Hlavní nebo pomocný rozhodčí : Pavel Růčka            
Město : SVČ Domeček Valašské Meziříčí            
Rating-Ř : 1062   zisk IV.VT = 4b.            
Datum : 18.04.2009                
Konečné pořadí  H+D 10
Poř. St.c. Jméno Rtg Oddíl Body BH. BH. SB.Son vict GP
1 1 Kovařík Matyáš 1284 Zbrojovka Vsetín 6,0 24,5 34,5 28,50 6 20
2 3 Rakušan Miroslav 1250 Sokol Postoupky 6,0 23,0 32,0 26,50 6 18
3 2 Paul Filip 1250 Šk  Zlín 5,5 23,0 31,0 23,25 5 16
4 8 Náplavová Erika 1100 Kk-Šk Osvětimany 5,0 21,0 28,5 18,00 5 14
5 10 Plášek Jakub 1100 DDM Bojkovice 5,0 20,5 28,0 17,00 5 12
6 21 Jiříček Vojtěch 1000 Sokol Skalička 5,0 19,0 26,5 16,50 5  
7 30 Vašek Ondřej 1000 Kk-Šk Osvětimany 4,5 21,5 30,0 15,25 4 10
8 14 Březina Adam 1000 Sokol Hošťálková 4,5 16,0 24,0 12,75 4 9
9 4 Zavadil Filip 1250 Sokol Postoupky 4,0 21,0 29,0 14,50 4 8
10 31 Vraj Karel 1000 Sokol Hošťálková 4,0 18,0 25,5 8,50 3 7
11 11 Plášek Jonáš 1100 Sokol Slavičín 4,0 18,0 24,5 11,00 4 6
12 20 Jiříček Jakub 1000 Sokol Skalička 4,0 16,5 23,5 13,00 4  
13 24 Mašíček Michal 1000 Šo Kunovice 4,0 16,0 24,0 11,50 4 5
14 12 Šašinka Albert 1100 DDM Bojkovice 4,0 14,5 22,0 10,50 4 4
15 16 Gálík Jakub 1000 Sokol Hošťálková 4,0 14,0 21,5 12,00 4 3
16 7 Nekarda Jan 1100 Šk Staré Město 3,5 20,0 28,0 12,75 3 2
17 5 Bartoň Ondřej 1100 Sokol Bystřička 3,0 19,5 27,0 9,00 3 1
18 9 Phamová Xuan Vi 1100 Šk  Zlín 3,0 18,5 25,5 10,00 3  
19 13 Černochová Leona 1100 Kk-Šk Osvětimany 3,0 17,0 24,5 9,50 3  
20 29 Trlica Michal 1000 Sokol Ústí 3,0 15,5 21,5 5,00 2  
21 18 Hrbáček Pavel 1000 Huslenky 3,0 15,0 23,0 8,00 3  
22 6 Hronek Martin 1100 Šk  Zlín 3,0 15,0 21,5 6,00 3  
23 19 Hronek Štěpán 1000 Šk  Zlín 3,0 15,0 20,0 6,50 3  
24 28 Svozil David 1000 Kk-Šk Osvětimany 3,0 15,0 20,0 4,50 2  
25 15 Chromčák Michal 1000 Huslenky 2,5 15,0 21,0 4,75 2  
26 17 Hozza Michael 1000 Kk-Šk Osvětimany 2,5 14,5 21,0 2,75 1  
27 22 Kundrata Jan 1000 Šk  Zlín 2,5 14,5 20,5 6,75 2  
28 27 Petraš Daniel 1000 Sokol Slavičín 2,0 16,5 22,5 5,50 2  
29 25 Navrátilová Lenka 1000 Sokol Postoupky 2,0 15,0 21,5 4,00 1  
30 23 Kundratová Lucie 1000 Šk  Zlín 2,0 14,0 20,5 2,00 1  
31 26 Obšivačová Jana 1000 Valašská Bystřice 1,5 12,0 17,0 1,25 0  
                     
Konečné pořadí  H+D 12   zisk IV.VT = 3.5b.            
Rating-Ř :1115   zisk III.VT = 5.5b.            
Poř. St.c. Jméno Rtg Oddíl Body BH. BH. SB.Son vict GP
1 2 Zatloukal Jakub 1438 Fatra-Slavia 6,5 21,5 30,5 27,50 6 20
2 1 Štefaník Richard 1536 Šk Staré Město 6,0 21,0 31,0 25,50 5 18
3 28 Kachtík Karel 1000 Sokol Hošťálková 5,0 19,5 26,0 17,75 4 16
4 5 Netušil Jan 1250 Sokol Postoupky 5,0 19,0 28,5 17,75 4 14
5 14 Krejča Jakub 1100 Sokol Hošťálková 4,5 22,0 31,5 18,00 3 12
6 7 Vozák Tomáš 1250 Sokol Skalička 4,5 22,0 30,0 17,75 3  
7 3 Juřena Matyáš 1250 Šk  Zlín 4,5 18,0 26,5 14,25 4 10
8 16 Lukaštík Jaroslav 1100 Sokol Ústí 4,5 16,5 22,0 12,25 4 9
9 6 Scheichenost Michal 1250 Sokol Postoupky 4,0 23,0 31,5 14,50 4 8
10 13 Kolačný David 1100 Šk Staré Město 4,0 20,5 28,5 15,50 2 7
11 4 Ladický Milan 1250 Sokol Postoupky 4,0 20,0 28,0 12,50 3 6
12 18 Skrášek Adam 1100 Šo Kunovice 4,0 19,0 27,5 12,75 3 5
13 9 Gottwaldová Julie 1100 Kk-Šk Osvětimany 4,0 19,0 27,5 11,50 4 4
14 19 Výchopeň Michal 1100 Sokol Ústí 4,0 18,5 25,0 12,50 4 3
15 10 Horák Vojtěch 1100 Fatra-Slavia 4,0 16,5 22,5 9,75 3 2
16 8 Šimčáková Julie 1250 Sokol Postoupky 3,5 18,0 25,5 12,00 3 1
17 17 Otradovec Tomáš 1100 Šk Staré Město 3,5 18,0 24,0 7,00 3  
18 22 Gabryš Lukáš 1000 Jablůnka 3,5 17,5 24,5 11,25 2  
19 11 Jež Samuel 1100 Šk Staré Město 3,0 19,5 28,0 8,50 3  
20 20 Černotík Jaroslav 1100 Sokol Bystřička 3,0 19,5 26,5 9,00 3  
21 21 Fojtů Áron 1000 Integra Vsetín 3,0 16,0 23,0 8,00 3  
22 29 Sicha Marek 1000 Huslenky 3,0 15,5 20,5 5,50 3  
23 27 Jašek Jan 1000 Huslenky 3,0 15,0 20,0 6,00 3  
24 24 Gargulák Daniel 1000 Sokol Hošťálková 3,0 14,0 19,5 8,50 2  
25 30 Tesařík Lukáš 1000 DDM Bojkovice 3,0 11,5 16,0 3,00 3  
26 25 Hrbáček Petr 1000 Huslenky 2,5 16,0 20,5 4,25 2  
27 31 Trčálek Lukáš 1000 Sokol Ústí 2,5 11,5 15,0 2,25 2  
28 15 Krmíček Antonín 1100 Šo Kunovice 2,0 17,5 24,0 5,50 2  
29 23 Gajdoš Daniel 1000 Sokol Hošťálková 2,0 17,0 22,5 4,00 2  
30 12 Kamas Zbyněk 1100 Sokol Skalička 2,0 16,5 21,5 3,00 2  
31 32 Šulák Pavel 1000 Huslenky 1,0 13,5 18,0 0,00 1  
32 26 Indrák David 1000 SVČ Val.Meziříčí 0,0 13,5 18,5 0,00 0  


Konečné pořadí  H+D14   zisk IV.VT = 2.5b.            
Rating-Ř : 1278   zisk III.VT = 4.0b.            
Poř. St.c. Jméno Rtg Oddíl Body BH. BH. SB.Son vict GP
1 1 Karlík Ondřej 2006 Sokol Hošťálková 6,0 21,0 30,0 25,00 5 20
2 3 Palášek Jan 1671 Sokol Postoupky 5,5 21,5 29,5 21,75 5 18
3 6 Mrkus František 1434 Šk Staré Město 5,5 20,5 29,5 21,00 5 16
4 2 Pfeffer Dominik 1752 Sk Boršice 5,0 19,0 27,5 18,00 5 14
5 13 Stuchlý Ondřej 1250 Šk Staré Město 4,5 17,0 25,0 13,00 4 12
6 19 Navrátil Marek 1000 Sokol Postoupky 4,0 22,5 30,0 15,50 4 10
7 4 Bareš Jáchym 1571 Agentura 64 Grygov 4,0 19,0 27,0 13,00 4  
8 15 Kopecký Marek 1100 Sk Boršice 4,0 17,0 24,5 11,00 4 9
9 9 Blechová Lenka 1250 Kk-Šk Osvětimany 4,0 13,5 19,5 10,50 4 8
10 8 Janska Petr 1268 Sk Boršice 3,5 22,5 32,0 14,25 3 7
11 10 Hromada Martin 1250 Šo Kunovice 3,5 19,0 27,0 8,75 3 6
12 11 Náplava Lukáš 1250 Kk-Šk Osvětimany 3,5 19,0 24,5 8,25 3 5
13 5 Lessy Tomáš 1461 Šk Staré Město 3,5 17,0 25,5 11,25 2 4
14 12 Slabá Lenka 1250 Sk Boršice 3,5 16,0 24,0 8,75 3 3
15 17 Vidašič Jan 1100 Sokol Bystřička 3,0 17,0 22,5 6,00 3 2
16 7 Richter Michael 1311 Sokol Postoupky 3,0 14,0 19,0 4,00 3 1
17 16 Tomšej Tomáš 1100 Sokol Bystřička 3,0 12,5 16,5 5,00 3  
18 14 Hrabal Matěj 1100 Šk Staré Město 2,0 18,5 26,0 6,00 2  
19 21 Trčálek David 1000 Sokol Ústí 2,0 17,0 21,5 3,00 2  
20 18 Bednařík Josef 1000 Sokol Hošťálková 2,0 15,5 20,0 3,00 2  
21 20 Petraš Martin 1000 Sokol Slavičín 2,0 15,0 19,5 2,00 2  
22 22 Červený Tomáš 1000 DDM Bojkovice 0,0 13,0 18,5 0,00 0  

copyright © 2018 ŠKZ Vsetín | všechna práva vyhrazena
kontakt kontakt

 | e-mail: 

skz@sachy-vsetin.cz

 | 

webmaster

 | 

admin

nowonet media s.r.o.
TVORBA WWW STRÁNEK • INTERNETOVÉ OBCHODY • 
INTRANET • SEO OPTIMALIZACE • WEBHOSTING 
Vsetín | Horní náměstí 3 | tel.: 605  426 791|
info@nowonet.com | www.nowonet.com

   chir  bomex   

   GLASS SERVICE

 

Zde je místo pro vaši reklamu.
kontakt: radek@zadrapa.cz

 

 vskm    vsetin



zk